Patrick K. W. Chan

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
wandzioszek
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: śr kwie 22, 2009 2:30 pm

Patrick K. W. Chan

Post autor: wandzioszek » śr kwie 22, 2009 2:34 pm

witam :)
moja mama prowadzi sklep internetowy ( Fang Teresa Dygner, www.fang.com.pl ),chcąc zwiekszyć swoje szanse na sprzedarz towaru wystawiła przedmioty ze swojego sklepu na allegro,po czy natychmiast otrzymała maila :
"Drodzy Teresa Dygner,

Dziekujemy za rozpatrzenie mojego wniosku. I mozna skontaktowac dotyczace zmarlego klienta Aziz Musa Numana (An irackiej ropy naftowej kupca), oraz inwestycje on umieszczony pod nasze banki zarzadzania.

W czerwcu 2001, Aziz Musa Numana przybyli do naszego banku do prowadzenia rozmów biznesowych z naszymi bankowosci prywatnej i podzialu zainwestowaly 18,3 milionów dolarów amerykanskich. Jako urzednik odpowiedzialny za jego transakcji, I zachecac go do rozwazenia róznych wzrost funduszy z najwyzszej oceny. W preferowanej trasy moich porad klientom jest rozpoczecie przez ocene danych na temat zapasów i 600 tradycyjnych wiezi i 300 menedzerów zarzadzajacych inwestycji alternatywnych. W oparciu o moje rady, moglismy spin poczatkowego depozytu z zysku i odsetki do 22,5 milionów dolarów amerykanskich.

Po kilku dojrzalosci ogloszenie wyslal do niego, nawet w czasie wojny (USA i irackich wojny), piec lat temu (2003). Równiez po wojnie kolejne zgloszenie zostalo wyslane i nadal nie ma odpowiedzi pochodzilo od niego. Po serii badan, dostalem informacje, ze Aziz Musa Numana i jego rodziny zostaly zabite w czasie wojny w bomb blast, które nawiedzilo jego domu Mukaradeeb.

Ze wzgledu na delikatny charakter private banking, wiekszosc klientów chce pozostawic zadnych sladów i rzadko oni wyznaczyc najblizszych krewnych. Klientów bankowosci prywatnej, z wyjatkiem nie mianujace najblizszych krewnych takze zazwyczaj w wiekszosci przypadków opuscic testamentów w naszej opieki, w tym przypadku nasz teraz zmarlego klienta zmarl w testament.

Jest jednak oczywiste, ze obecnie drogi kliencie zmarl nie znane lub mozliwej do zidentyfikowania czlonka rodziny. Zgodnie z praktyka, prywatny sektor bankowy bedzie do konca tego roku wniosek o nadawanie Pozew do Hang Seng Bank Ltd., nie otrzymaja oplacalne roszczenia beda najprawdopodobniej powróci do depozytu Zarzadzanie Hang Seng Bank Ltd. To spowoduje pieniadze Hang Seng wprowadzanych do systemu ksiegowego i portfela bedzie na moje rece i z bankowosci prywatnej podzialu. Co mi sie najbardziej, ze zgodnie z prawem mojego kraju po uplywie szesciu (6) lat funduszy powróci do wlasnosci w Hongkongu Rzad, jesli nikt nie stosuje sie do roszczenia funduszy.
Co chcialbym dotyczyc bedzie smack off nieetycznych praktyk, ale chce ci cos zrozumiec. To jest tylko z zewnatrz do bankowosci swiecie, który stwierdza polityce wewnetrznej bankowego swiat aberrational. W swiecie bankowosci prywatnej szczególnie jest obarczona ogromnym nagrody dla tych, którzy siedza na niektóre krzesla i nadzorowac niektórych portfelach.

Co mówie, w istocie jest to, ze istnieje US $ 22,500,000.00 depozytu tylko lezacego nieodebrane. A wszystko dochodzenie przez bank, aby zlokalizowac najblizszy dobiegl konca bez powodzenia.

Teraz jestem gotów dostarczyc niezbedne szczególy do Ciebie jak najblizej zyciu zwiazku. Ja równiez proponuje, aby po udanym wykonaniu dzialalnosci zajmuje sie, ze fundusze sa uruchamiane w stosunku 30/70. 30% tych srodków trafi do Ciebie oferujac siebie jako najblizszych krewnych i swiadczenia zagraniczne konta dla bezpiecznego transferu funduszy i 70% bedzie dla mnie. Prosze dac mi znac w nastepnej korespondencji jezeli powyzsze podzialu jest dobra dla Ciebie.

Raz jeszcze pytam, ze jesli nie znajduja zainteresowanie tym projektem, ze nalezy odrzucic ten mail i zapomniec kiedykolwiek mozna skontaktowac, zapytac, czy nie jest msciwy i destrukcyjnych, nie zniszczy mojej kariery. Takie mozliwosci tylko te sposób raz w zyciu. Jestem rodzinnym czlowiekiem i jest to okazja, aby zapewnic im nowe mozliwosci. Mam ocenie zagrozen i ryzyka, tylko mam tutaj od Ciebie odmawiajac pracy ze mna i moim ostrzegania banku. Jezeli podasz mi pozytywne sygnaly, dam wam odpowiednie modus operandi, aby rozpoczac ten proces w kierunku zawarcia. Nie zdradzi moje zaufanie. I czekac na odpowiedz.

Z powazaniem,
Pan Patrick K. W. Chan"

ostrzeżcie swoich rodziców i znajomych prowadzących małe przedsiębiorastwa.prawdopodobnie w Polsce Patrick wyszukuje ofiary przez allegro,a robi to na całym świecie,lecz nie wiem w jaki sposób.ten człowiek to naciągacz.nie wiadomo kim naprawde jest,moim zdaniem hakerem,ale na pewno jest oszustem.bank,którego rzekomo jest dyrektorem naprawde istnieje,ale ta osoba nie pracuje na stanowisku,które podaje.sprawdzając w googlach nazwisko Aziz Musa Numana znalazłyśmy bardzo dużo stron na temat oszusta,ale wiemy,że ludzie mniej ostrożni mogliby się nabrać.człowiek ten wyciaga dane personalne od osób,do których pisze,a nawet numery konta i piny.jeśli uda mu się Was oszukać za ukradzione pieniądze wyjedzie na wakacje,na wyspy,które nie mają umowy o ekstradycji i nigdy go nie znajdziecie,a więc uważajcie i ostrzegajcie bliskich,bo nasza euforia i łatwowierność może nas wiele kosztować.pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » śr kwie 22, 2009 7:23 pm

wandzioszek pisze:człowiek ten wyciaga dane personalne od osób,do których pisze,a nawet numery konta i piny.
Tak to bywa. Dobor naturalny, w ktorym osoby niepelnosprawne umyslowo odpadaja.

Reszty nie rozumie, gdyz jest niezrozumialym belkotem.

ODPOWIEDZ