Jedna z najlepszych serwisow na których można łatwo zarobic

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
muszka123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr mar 25, 2009 1:53 am

Jedna z najlepszych serwisow na których można łatwo zarobic

Post autor: muszka123 » pt mar 27, 2009 7:15 pm

Polskie Centrum Reklamy
zarabianie przez czytanie e-maili
Polskie Centrum Reklamy było od początku nieco inną propozycją niż nowo powstające polskie systemy. Przez pierwsze lata oparty na niecodziennym skrypcie, z innymi niż standardowe warunkami - wyróżniał się w polskim get-paid.
Mimo, że radził sobie bardzo dobrze na polskim rynku, w styczniu 2009 roku został przejęty przez Pampersa, który zdecydował się przenieść firmę na skrypt CashCrusader, nie zmieniając jednak przy tym dotychczasowych warunków programu.

Przede wszystkim mamy tylko jeden poziom poleconych, za to dający aż 25% zarobków. Dodatkowo otrzymamy gratis 1,50 PLN za samą rejestrację w firmie.
Polskie Centrum Reklamy pod rządami Pampersa w ramach systemów AdnoX utrzymuje wysoki poziom i sporą ilość reklamowych maili.
Standardowo oprócz odbierania e-maili zarobić możemy na:
sekcji płatnych bannerów
sekcji płatnych zapisów
Od czasu do czasu organizowane są loterie i konkursy.

http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=kolcz
Ostatnio zmieniony pt mar 27, 2009 7:16 pm przez muszka123, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Exshiala
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 24, 2009 2:28 pm

Post autor: Exshiala » śr kwie 15, 2009 4:15 pm

Nie wierz w to, że cokolwiek przez to zarobisz i nie podawaj linków z referem :)

Ja, z racji roku maturalnego od stycznia biorę udział w różnych konkursach - jak na razie wygrałam nagrody, które sprzedałam na allegro za ponad 2000zl, tak więc się opłaca:) Sprawdzam się również w rysowaniu i pisaniu, ale na wyniki tego typu konkursów bardzo długo się czeka, jednak mam nadzieję ,że coś wygram:)

Od siebie polecam konkurs rysowniczy, w którym udziału brać nie mogę, bo jestem zaprzyjaźniona z właścicielem strony na której jest info i trochę pomagam przy jej tworzeniu. Żeby nie było, nie mam żadnej korzyści z wklejenia tego linka, a wklejam go tylko dlatego, że jest to jedyny konkurs, o którym mogę napisać nie robiąc sobie konkurencji ;))
http://www.newsy.sadurski.com/R/0/2/121 ... zechswiat/

ODPOWIEDZ