Narkotyki

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » ndz mar 29, 2009 2:45 pm

Pyskaty pisze: tobie tłumaczyć to tak jak mówić do głuchego .. rozumiesz ?:>
Dlaczego chcesz, aby wszystkie narkotyki byly legalne? Takie trudne pytanie?

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » ndz mar 29, 2009 4:00 pm

Hooy pisze:Dlaczego chcesz, aby wszystkie narkotyki byly legalne? Takie trudne pytanie?
czemu ty nie umiesz pojąć tego że to co nielegalne jest lepsze w smaku a jak jest już legalnie nabywane nie smakuje tak samo już ... ten kto bierze i tak będzie brał ten co nie chce to i tak nie weźmie więc nie wiem w czym by był problem ... każdy ma swoje życie i każdy ma swój rozum który podpowiada mu co ma robić ...
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » ndz mar 29, 2009 8:22 pm

Ale nie wszystkie narkotyki mozna kupic na czarnym rynku. Wprowadzenie ich spowoduje spadek ceny i wzrosnie liczba zainteresowanych.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » ndz mar 29, 2009 9:01 pm

Hooy pisze:Ale nie wszystkie narkotyki mozna kupic na czarnym rynku. Wprowadzenie ich spowoduje spadek ceny i wzrosnie liczba zainteresowanych.
poważnie teraz mówisz ?:> to jakich nie idzie kupić wg Ciebie :>? liczba zainteresowanych wzrośnie hehe pogratulować ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » ndz mar 29, 2009 9:20 pm

Pyskaty pisze:to jakich nie idzie kupić wg Ciebie
Nie mam pojecia. Ale niektorych nie mozna, bo sa za rzadko stosowane (konsumenci sami je robia).
iczba zainteresowanych wzrośnie
Widzisz. I przyznales mi racje.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pn mar 30, 2009 7:44 am

Hooy pisze:Nie mam pojecia
to po co wypowiadasz się jak nie wiesz nawet jakich nie idzie kupić ? jesteś zwykłym pozerem ...
Hooy pisze:Ale niektorych nie mozna, bo sa za rzadko stosowane
dobra skończ pozerze udawać że cokolwiek wiesz na ten temat ... internet to nie wszystko ..
Hooy pisze:Widzisz. I przyznales mi racje.
wyciągnięte z kontekstu więc tylko tak mało inteligentni ludzie jak ty wierzą że to jest przyznanie racji ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

ODPOWIEDZ