Marihuana. Legalizować tak czy nie??

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
Stranger
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: sob lut 28, 2009 4:04 pm
Lokalizacja: Kraków/Odessa

Post autor: Stranger » sob mar 14, 2009 8:08 am

Hooy pisze:
Stranger pisze:
Nie jak wyglądało, tylko jak wygląda ;)
Gdzie?
W holenderskich coffee shopach, jest taka zasada, poza tym, jak się państwo do czegoś przyczepi to często są zamykane na dłuuuuugie tygodnie.
książka wiersz - Moja twórczość.

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » sob mar 14, 2009 12:59 pm

Stranger pisze:
W holenderskich coffee shopach, jest taka zasada
Tak? To bardzo ciekawe, bo 3 lata temu palilo sie jeszcze w domach ;>. I nie sadze, aby to sie zmienilo.

Awatar użytkownika
Stranger
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: sob lut 28, 2009 4:04 pm
Lokalizacja: Kraków/Odessa

Post autor: Stranger » sob mar 14, 2009 2:09 pm

Hooy pisze:
Stranger pisze:
W holenderskich coffee shopach, jest taka zasada
Tak? To bardzo ciekawe, bo 3 lata temu palilo sie jeszcze w domach ;>. I nie sadze, aby to sie zmienilo.
Hmm to w dobranockach palą zioło?
książka wiersz - Moja twórczość.

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » sob mar 14, 2009 2:33 pm

Stranger pisze: Hmm to w dobranockach palą zioło?
? Byc moze jestem za tepy, ale nie rozumiem.

Awatar użytkownika
muszka123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr mar 25, 2009 1:53 am

Post autor: muszka123 » pt mar 27, 2009 11:08 am

a ja jestem za legalizacja marihuany. Jak fajki ktore szkodza 3 razy bardziej moga byc legalne i te firmy tytoniowe trzepia na nich ladna kaske to i trawka moze byc legalna. jak by nie patrzec to wszyscy na tym skorzystaja

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zarabiaj na Chomiku

Obrazek

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » sob mar 28, 2009 1:24 pm

muszka123 pisze:ak fajki ktore szkodza 3 razy bardziej moga byc legalne i te firmy tytoniowe trzepia na nich ladna kaske to i trawka moze byc legalna.
Bledny tok rozumowania.

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » sob mar 28, 2009 8:55 pm

Skoro tamten jest błędny, to co powiesz o tym:

Co roku na walkę z narkotykami wą wydawane grube pieniądze(nie pytajcie o dokładne kwoty tylko wyobraźcie ilu ludzi pracuje w zwalczaniu narkotyków i ile trzeba im za to zapłacić). Gdzie tak naprawdę najczęściej zamykani są ludzie posiadający je na własny użytek i w stosunkowo niewielkich ilościach, ale którzy nikomu nie wyrządzili krzywdy. Teraz pewnie część z was powie, że narkotyki wiążą się z przemocą. Prawdopodobnie dlatego, że są nielegalne i z tego powodu drogie, więc człowiek, żeby mieć na nie kasę musi na kogoś napaść i go okraść. Kolejna kwestia to jakość sprzedawanych prochów. Skoro są nielegalne to nikt nie kontroluje ich jakości, więc to co kupujesz od dilera może być tylko w pewnym procencie narkotykiem, a reszta to "wypełniacz" niewiadomego pochodzenia i składu. Może on być groźniejszy dla zdrowia niż sam narkotyk, ale kogo obchodzi los tych, którzy biorą.
No i w końcu to co dla mnie najważniejsze: prawdziwe korzyści z tytułu nielegalności narkotyków nie odnosi całe społeczeństwo tylko bosowie narkotykowych gangów, bo społeczeństwo wydaje pieniądze z podatków na zwalczanie narkotyków, a bosowie zarabiają grube pieniądze korzystając z tego, że są one nielegalne.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
muszka123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr mar 25, 2009 1:53 am

Post autor: muszka123 » ndz mar 29, 2009 1:50 am

popieram kolege wyzej w kazdym slowie. tak jest prawda my sami za to placimy

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zarabiaj na Chomiku

Obrazek


//xTrollx: Ta sama prośba co do Hooya
Ostatnio zmieniony wt kwie 14, 2009 4:01 pm przez muszka123, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » ndz mar 29, 2009 2:49 pm

Jack pisze:Skoro tamten jest błędny, to co powiesz o tym:
Wlasnie ten jest dobry :>.

//xTrollx: proszę bez nabijania postów
Ostatnio zmieniony wt kwie 14, 2009 4:01 pm przez Baruch, łącznie zmieniany 1 raz.

walu11

Post autor: walu11 » wt maja 26, 2009 6:35 pm

Niby wszystko jest dla ludzi, ale dla ludzi świadomych i odpowiedzialnych za swoje czyny. Marysia zjada twój m[ó/u]zg i człowiek staje się poprostu głupim. A naród też głupi i jakby zalegalizował stał by się jeszcze głupszym. Więc ja jestem na NIE.

ODPOWIEDZ