Nowa reklama volkswagen banku

Premiery kinowe, wasze recenzje, jakie filmy naprawde warto oglądnąć? Możesz tu podzielić sie wrażeniami, spostrzeżeniami, ocenić filmy...
Awatar użytkownika
mineral_man
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 29, 2009 11:25 am

Nowa reklama volkswagen banku

Post autor: mineral_man » pn lut 09, 2009 2:28 pm

http://pl.youtube.com/watch?v=ZHz31mg_HA4
Leci od jakiegoś czasu w tv, byłem mocno zdziwiony, jak ją pierwszy raz zobaczyłem, bo bardziej skojarzyła mi się z trailerem niż reklamą banku. Śmieszne zakończenie, fajnie wykorzystany element zaskoczenia. Gość pasuje do mojej wizji wolnego zawodowca, kto by nie chciał byc panem samego siebie.

Awatar użytkownika
sen
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: pt paź 17, 2008 1:43 pm

Post autor: sen » śr lut 18, 2009 12:41 pm

Są jeszcze dwie inne reklamy z tej samej serii - jedna z chirurgiem, druga z dziewczyną, która wysadza budynek. Mi się bardziej podoba ta z chirurgiem - gość przemyca morfinę i ratuje ludzkie życie, mocne.

Awatar użytkownika
Rosia
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 598
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 12:33 pm

Post autor: Rosia » śr lut 18, 2009 10:30 pm

sen pisze:Mi się bardziej podoba ta z chirurgiem
Też ją widziałam, i też wolę tą wersje. ^^

Awatar użytkownika
sen
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: pt paź 17, 2008 1:43 pm

Post autor: sen » czw lut 19, 2009 1:01 pm

Ha, czyli nie jestem sam ;) A czemu akurat ta z chirurgiem? Mi to się wydawało, że dziewczyny będą wolały tę z kobitką wysadzającą budynki, solidarność jajników, te sprawy ;) A tak btw - jest przeróbka tej reklamy na YT:
http://www.youtube.com/watch?v=02tZKF7bPoo
Na początku nie zorientowałem się, o co chodzi, ale za drugim razem już wszystko było jasne - przyjrzyj się budynkowi, który wysadza ta dziewczyna.

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » czw lut 19, 2009 7:51 pm

Ta przeróbka ma chyba lepszy klimat niż oryginał. Element zaskoczenia jest całkowity.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
mineral_man
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 29, 2009 11:25 am

Post autor: mineral_man » pt lut 20, 2009 11:35 am

Czy ja wiem, czy przeróbka lepsza niż oryginał? Jest zabawniejsza, ale chyba o to chodziło. Wiadomo, jaki stosunek mają Polacy do polityków ;] Ale klimat faktycznie niezły, nie lubię reklam, które są aż do bólu oczywiste, a jak jeszcze mają przeróbkę zrobioną tak, że każdy wie co się stanie zanim obejrzy, to już w ogóle makabra.

ODPOWIEDZ