MIłość a NArkotyki ? POMOCY ! :(

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
nati1550
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: pn sty 26, 2009 9:12 am

Post autor: nati1550 » śr sty 28, 2009 6:12 pm

no to co ja mam robic ;(? pogubiłam Sie !!! powiedziałam byłemu,zeby dał mi czasu bo niewiem czo czuje,ze sie pogubilam... a z tym co "jara" nic nie bedzie postanowilismy zosatwiac to tak jak jest i byc przyjaciołmi zrsezta zna mojego byłego i rozmawiałam z nim dzisiaj i ma nadzieje,ze sie jakos nam ułozy i wrocimy do siebie...
Natii

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » śr sty 28, 2009 10:07 pm

nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki... ale czas pokaże jak będzie, facet który tyle razy zrywał i ranił Cię nie zmieni się z dnia na dzień, ale to Twoje życie, ja tylko piszę jak uważam ;-) można raz wybaczyć ale później on już wie, ze zawsze może do Ciebie wrócić, chociaż jest ciezko trzeba grać silna i nieugięta...
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
nati1550
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: pn sty 26, 2009 9:12 am

Post autor: nati1550 » sob sty 31, 2009 9:49 pm

i stało sie ... moj byly sam stwierdzil,ze nie ma sensu sie spotykac po dzisiejszej kłotni i zgodziłąm sie na to,gdyz uczucie moje do Niego wygasło ....:( byłam dzisiaj zobaczyc jak ten co "jara" poloneza bo mial 100dniowke najgorsze,ze był z moja kolezanka (zaprosil ja dawno bo mieli zajebisty kontakt) ona ma chlopaka teraz i poszla z nim po kolezensku ale i tak boje sie ,ze cos sie tam wydarzy czy cos..:( wczoraj pisal mi na GG ze jest uzalezniony od rozmow ze mna ..piszemy codziennie po 3, 4 h nie brakuje nam kompletnie tematow z dnia na dzien coraz bardziej sie poznajemy.. jak dzisiaj go zobaczylam jak tanczy poloneza to cos mi sie az zrobiło w srodku czemu to ona a nie Ja :(? tanczac wiele razy patrzyl sie na mnie i wysyłal słodkie usmiechy... co ja mam myslec ?? :( mam z nim dalej kontynuowac codzienne rozmowy po 3,4 h ? czy mu sie odmieni ? czy zawsze bede tylko jego "dobra kolezanka " ??;(
Natii

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » ndz lut 01, 2009 10:52 am

nati1550 pisze:moj byly sam stwierdzil,ze nie ma sensu sie spotykac po dzisiejszej kłotni i zgodziłąm sie na to,gdyz uczucie moje do Niego wygasło
jak w telenoweli nie ma to jak z rana przeczytać piękne a zarazem smutne zakończenie tej znajomości aż serce się kraje buhe
nati1550 pisze:byłam dzisiaj zobaczyc jak ten co "jara" poloneza bo mial 100dniowke najgorsze,ze był z moja kolezanka (zaprosil ja dawno bo mieli zajebisty kontakt) ona ma chlopaka teraz i poszla z nim po kolezensku ale i tak boje sie ,ze cos sie tam wydarzy czy cos..:(
Przecież sobie go odpuściłaś :> do łóżka jak idzie spać to też idziesz patrzeć czy wali gruchę :> ? na Tobie np ... ;> ?

Byłaś zobaczyć jak ten co jara poloneza bo miał ? :> to po polsku jest to zdanie :>?
nati1550 pisze:wczoraj pisal mi na GG ze jest uzalezniony od rozmow ze mna ..piszemy codziennie po 3, 4 h nie brakuje nam kompletnie tematow z dnia na dzien coraz bardziej sie poznajemy
No uzależniony od rozmowy a nie od Ciebie ... tak poza tym go nie interesujesz :>jesteś dla niego darmową infolinią :>
nati1550 pisze:ak dzisiaj go zobaczylam jak tanczy poloneza to cos mi sie az zrobiło w srodku czemu to ona a nie Ja :(
Bo ona jest ładniejsza Ty służysz mu tylko do rozmowy nie rozumiesz tego buhe ... co Ci się zrobiło ? może dziecko wasze się obróciło na inna strone buhe
nati1550 pisze:tanczac wiele razy patrzyl sie na mnie i wysyłal słodkie usmiechy
Śmiał się z Ciebie i tyle ... ;>
nati1550 pisze:mam z nim dalej kontynuowac codzienne rozmowy po 3,4 h ? czy mu sie odmieni ?
Ogranicz do np hmm 1,5 do 2,5 możesz budzik nastawić by nie przekroczyć czasu :>
czy zawsze bede tylko jego "dobra kolezanka " ??;(
_________________
tak zawsze będziesz :>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
VomitingMidget
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pt gru 12, 2008 7:25 pm

Post autor: VomitingMidget » ndz lut 01, 2009 12:18 pm

Eee... Takie panny jak ta co założyła temat... Jak one właściwie żyją? Da się tak zupełnie bez myślenia? :shock:

Awatar użytkownika
nati1550
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: pn sty 26, 2009 9:12 am

Post autor: nati1550 » ndz lut 01, 2009 7:14 pm

Przecież sobie go odpuściłaś :> do łóżka jak idzie spać to też idziesz patrzeć czy wali gruchę :> ? na Tobie np ... ;> ?

Byłaś zobaczyć jak ten co jara poloneza bo miał ? :> to po polsku jest to zdanie :>?


Pyskaty gdzie napisałam,ze go odpusciłam :|? i licz sie ze słowami ;/ jak masz komentowac moje posty w taki sposob to lepiej nie komentuj bo zal mi Ciebie i tego co piszesz ;] . Moze TY gadasz z laskami i uwazasz to za darmowa infolinie nie znasz mnie i niewiesz jaka jestem to mnei nIE OCENIAJ!!! soryy zapewne z TOba zadna laska nie chce nawet gadac ;] haha
w sumie ,ktora glupia by chciala z takim ...;]
Ze wszyscy w kolo sie z Ciebie smieja a TY myslisz ,ze sla Ci mile usmieszki to sie myslisz :] .. zebys sie nie zdziwl ,ze bede kims wiecej niz " dobra kolezanka"

Cale szczescie sa normalni goscie jeszcze a nie sami Debile jak TY ;] Szkoda mi Ciebie naprawde myslisz,ze tym co napisales mnie zdołujesz czy co? widocznie w Twoim zyciu nic sie nie dzieje bo jestes taki wredny i nudny ;] heh ojjj przykro MI ;)))
Natii

Awatar użytkownika
VomitingMidget
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pt gru 12, 2008 7:25 pm

Post autor: VomitingMidget » wt lut 03, 2009 7:19 am

Zdajesz sobie chyba sprawę, że przebrnięcie przez Twoje posty to nadludzki wysiłek? Nie dbasz o formę, czy też myśli naprawdę tak chaotycznie i prosto układają się w Twojej głowie? Czasami za cholerę nie da się dociec co chciałaś powiedzieć...

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » wt lut 03, 2009 8:36 am

nati1550 pisze:jak masz komentowac moje posty w taki sposob to lepiej nie komentuj bo zal mi Ciebie i tego co piszesz ;]
ojj nie mów tak bo mi się przykro zrobi buhe ..
nati1550 pisze:Moze TY gadasz z laskami i uwazasz to za darmowa infolinie nie znasz mnie i niewiesz jaka jestem to mnei nIE OCENIAJ!
ale taka jest prawda w tym temacie on tylko lubie z toba gadać nie dziwie się zresztą heh w sumie dobrze jest jak jest ;-)
nati1550 pisze:soryy zapewne z TOba zadna laska nie chce nawet gadac ;]
no masz rację ahh co ja teraz zrobię tak mi źle
nati1550 pisze:w sumie ,ktora glupia by chciala z takim ...;]
czyli jednak zakładasz że może jakaś gada .. pff jesteś jednak id..... ;>
nati1550 pisze:Ze wszyscy w kolo sie z Ciebie smieja a TY myslisz ,ze sla Ci mile usmieszki to sie myslisz :]
nie odwracaj kota ogonem mówimy o twobie i o twoim udanym związku buhe i to twoj ukochany słał ci usmieszki a w głebi serca mówił sobie jaka jesteś naiwna hehe
nati1550 pisze:zebys sie nie zdziwl ,ze bede kims wiecej niz " dobra kolezanka"
No będziesz jego prywatną asystentką lub sprzątaczką buhe
nati1550 pisze:Cale szczescie sa normalni goscie jeszcze a nie sami Debile jak TY ;]
jesteś hipokrytką buhe sprawdź sobie w słowniku co to znaczy i będziesz wiedziała dlaczego
nati1550 pisze:Szkoda mi Ciebie naprawde myslisz,ze tym co napisales mnie zdołujesz czy co?
nie nie nie ja ci uświadamiam prawdę jaka jest a której nie widzisz heh
nati1550 pisze:widocznie w Twoim zyciu nic sie nie dzieje bo jestes taki wredny i nudny ;] heh ojjj przykro MI ;)))

mi tam ciebie nie szkoda zasłużyłaś sobie żeby cie olewał i wykorzystał heh jak się ma taką inteligencje co ty to kazdy głupek cie wykorzysta hehe
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Atka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt paź 17, 2008 8:40 pm
Lokalizacja: Legnica

Post autor: Atka » śr lut 11, 2009 1:09 pm

Nie wiem po co ludzie na siebie jedziecie.
LUDZIE PISZĄ NA FORUM , BO MAJĄ PROBLEMY I NIE JEST IM MIŁO , JAK KTOŚ SIĘ Z TEGO WYŚMIEWA !!
A co do Twojego problemu nati1550 to powiem ci tak , że dobrze , że odpuściłaś sobie byłego , bo 4 lata nieudanego [ chyba ] związku to już chyba max , więc nie wchodź dwa razy do tej samej rzeki.
A co do tego drugiego , to pogadaj z nim w cztery oczy .
Według mnie szczera rozmowa twarzą w twarz to podstawa , bo łatwiej wtedy jakoś wspólnie znaleźć rozwiązanie , oraz wtedy wiadomo , czy ta osoba kłamie czy nie.
Na GG można napisać wszystko , dla mnie to tylko literki na monitorze , oczywiście można pogadać na różne tematy itp. ale np. takie tematy jak rozwiązywanie poważniejszych problemów , czy rozmowę o uczuciach lepiej przedyskutować w cztery oczy.
A co do jego jarania , to sądzę , że da mu się pomóc , może [ oboje , żeby było mu raźniej ] udajcie się do specjalisty. Nie musisz go zmuszać , ale jak mu na Tobie zależy , to zgodzi się , a według mnie , psycholog i terapia to wiadomo , dłuższym czasie pomogą mu osiągnąć rezultaty , aż w końcu rzuci ;-) ;-)
Znam takie przypadki , więc wiem :-)
Trzymam kciuki , za to , że Ci się uda ;))
"Żyjmy tak jakby jutra miało nie być..."

Awatar użytkownika
nati1550
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: pn sty 26, 2009 9:12 am

Post autor: nati1550 » ndz lut 22, 2009 8:01 pm

Dzieki Atka :* ... naszczescie jest OK o bylym niechce słuchac a z tym gosciem co mi sie podobał jestem i jest bardzo dobrze między namo ;)))
Natii

ODPOWIEDZ