Czuję, że muszę to zorbić, a nie chcę...

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » śr gru 17, 2008 5:21 pm

Ameris pisze:Przypominam, że już jakiś czas temu zarzekałeś sie, ze ze mną nie gadasz
Niczego się nie zarzekałem zwyczajnie napisałem nie domyślaj sobie
Ameris pisze:Więc po co odpisujesz ciągle?
żebyś nie czuła się opuszczona
Ameris pisze:Daj sobie spokój, ja dam i będzie git
nie będziesz mi mówiła co ja mam robić ... czy ty wszystkim musisz mówić jak mają żyć każdy ma swoje żucie każdy idzie swoim tokiem myślenia tacy ludzie jak ty są kompletnie niepotrzebni
Ameris pisze:bo to naprawde robi sie nudne.
to poczytaj sobie jakaś grubą książeczkę o mądrościach ... które potem będziesz przelewała w rozmowie z innymi
Ameris pisze:A kłótnia do niczego nie prowadzi ;-)
ja sie nie kłócę więc nie wiem o czym ty mówisz ja tylko wymieniem swoje zdanie
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Raymond
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: sob sie 09, 2008 2:15 pm

Post autor: Raymond » śr gru 17, 2008 5:28 pm

każdy idzie swoim tokiem myślenia
To ty masz jakiś tok myślenia? Zaraz, zaraz - to Ty myślisz? Nie przeceniaj się, to po prostu spora ameba (na miodku z uszu się spasła?) w Twej czaszce właśnie się radośnie porusza, a Ty omyłkowo odbierasz to za aktywność umysłową - i takie są tego smutne efekty. Ja np. potrafię dość wysoko podskoczyć obunóż i od razu nie nazywam tego lataniem...

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » śr gru 17, 2008 5:53 pm

Raymond pisze:To ty masz jakiś tok myślenia? Zaraz, zaraz - to Ty myślisz? Nie przeceniaj się, to po prostu spora ameba (na miodku z uszu się spasła?) w Twej czaszce właśnie się radośnie porusza, a Ty omyłkowo odbierasz to za aktywność umysłową - i takie są tego smutne efekty. Ja np. potrafię dość wysoko podskoczyć obunóż i od razu nie nazywam tego lataniem...
hmm człowiek który uważa się za mądrego używa takich tekstów ? nie nauczyli cie na studiach zamulony frajerze że każdy człowiek myśli i na co tak pisałeś to dziadostwo nie mające żadnych prawd w świecie jesteś zerem ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
toska^^
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: pt gru 12, 2008 10:53 pm

Post autor: toska^^ » śr gru 17, 2008 7:01 pm

tak, tak jak zwykle masz rację każdy jest zerem w prawdziwym świecie tylko ty jesteś kimś ważnym, wzniosłą postacią w pustej polskiej egzystencji kłaniam się po pas

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » śr gru 17, 2008 7:04 pm

tak, tak jak zwykle masz rację każdy jest zerem w prawdziwym świecie tylko ty jesteś kimś ważnym, wzniosłą postacią w pustej polskiej egzystencji kłaniam się po pas
mała dziewczynka która tekścikami z podwórka chce się wbić na forum chce być zauważona gdyż w domu jej się nie ułożyło rodzice gdy tylko ją zobaczyli odeszli od niej bo sie wstydzili kto to taki ano mała zagubiona toska ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Raymond
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: sob sie 09, 2008 2:15 pm

Post autor: Raymond » śr gru 17, 2008 7:07 pm

nie nauczyli cie na studiach zamulony frajerze że każdy człowiek myśli i na co tak pisałeś to dziadostwo nie mające żadnych prawd w świecie jesteś zerem
Po pierwsze - każdy CZŁOWIEK myśli. A nie wiem, czy można Cię zaklasyfikować do tej dumnej grupy. A po drugie, to sprawdź sobie w słowniku takie pojęcia, jak: ironia, sarkazm, kpina i przenośnia. :) Pa, stworze, wróć jak zmądrzejesz (czyli nie wracaj, bo to się nie stanie).

Awatar użytkownika
toska^^
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: pt gru 12, 2008 10:53 pm

Post autor: toska^^ » śr gru 17, 2008 7:19 pm

i kto tu mówi o szacunku do rodziców?
idź sobie umyj okna w kopalni
a nie czepiaj się moich rodziców a może to twoja matka się puściła i dlatego masz taki "nieokrzesany"charakterek a pewnie znowu będziesz chciał napisać że w realu byś mi strzelił w mordę ale ja cię uprzedzę zapraszam do żywca
a i co do tekstów z podwórka sam mi pisałeś że zobaczyłabym jak wygląda życie na ulicy więc się nie wycofuj...

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » śr gru 17, 2008 7:20 pm

Raymond pisze:A po drugie, to sprawdź sobie w słowniku takie pojęcia, jak: ironia, sarkazm, kpina i przenośnia. :)
wolałbym byś ty mi napisał bo jesteś tak mądry oczytany ;-) tylko widzisz ty posiadasz tylko jakąś wiedzę a jak ci w domu coś sie popsuje to lecisz po specjalistów bo w książkach nie nauczyli cie jak cokolwiek naprawić ;-) więc twoja wiedza automatycznie jest gówno warta ;-) w tych jakże ciężkich czasach ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Raymond
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: sob sie 09, 2008 2:15 pm

Post autor: Raymond » śr gru 17, 2008 7:42 pm

tylko widzisz ty posiadasz tylko jakąś wiedzę a jak ci w domu coś sie popsuje to lecisz po specjalistów bo w książkach nie nauczyli cie jak cokolwiek naprawić
Takie rzeczy wie się z domu. :) Choć w pewnym sensie masz rację - o ile zatkaną umywalkę umiałbym odetkać albo żarówkę wymienić, to jeśli chodzi o rzeczy typu: pralka, lodówka, to mogę się nazwać kompletnym laikiem i oddaję zepsutą rzecz do 'fachowców'. Po to oni w końcu są, nie?
więc twoja wiedza automatycznie jest gówno warta
Z pozoru może się tak wydawać, ale w życiu się przydaje. A poza tym była niezbędna do pracy, którą mam.
w tych jakże ciężkich czasach
No, wreszcie coś pojąłeś. Tak więc ucz się, matołku, miast polemizować (na niskim poziomie), byś pracę znalazł i pod mostem nie wyzionął ducha.

Awatar użytkownika
VomitingMidget
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pt gru 12, 2008 7:25 pm

Post autor: VomitingMidget » ndz lut 01, 2009 12:13 pm

olka080 pisze:Ona go kocha. A to chyba trochę co innego niż 'każdy chętny'.
W jej przypadku pewnie nie, skoro na takiego typa leci.
tosska ^^ pisze:nie no lepiej sobie założyć pas cnoty masz racje:P
Założycielka tematu powinna sobie raczej założyć pętlę na szyję.
Ostatnio zmieniony ndz lut 01, 2009 12:15 pm przez VomitingMidget, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ