Grubasy!

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
slu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt sty 20, 2009 6:24 pm

Post autor: slu » wt sty 20, 2009 9:23 pm

Po co wdajecie się w dyskusję z tym człekiem. On i tak nic nie zrozumie, a tylko Was zdenerwuję. Każda konfrontacja słowna z Nim kończy się jedno stronicową dyskusją. Nie zwracajcie na Niego uwagi.

Awatar użytkownika
Rosia
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 598
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 12:33 pm

Post autor: Rosia » wt sty 20, 2009 9:26 pm

slu,

Jestem z Tobą. Może zrób odzielny temat i napisz w nim, że przez jakiś czas nikt ma się do niego nie odzywać i zobaczymy jego reakcję na to ;]?

Awatar użytkownika
slu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt sty 20, 2009 6:24 pm

Post autor: slu » wt sty 20, 2009 9:32 pm

Cóż po takim temacie. Jedynym rozwiązaniem jest go po prostu zbanowanie. Chodzi po tematach i tylko obraża. Precz z takimi.

Awatar użytkownika
Rosia
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 598
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 12:33 pm

Post autor: Rosia » wt sty 20, 2009 9:36 pm

Ale co na to poradzić.

ehh.
Dobra ja jako ignorant, kieruje swoją ignorancję do niego i koniec . xD :-D

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » wt sty 20, 2009 9:40 pm

przyszedł sobie nowy grzesznik na forum i już będzie mówił co każdy ma robić ;-)żeby tylko zabłysnąć na biednego pyskatego się rzucają ;-) przyszedł marny społeczniak ;-) rob szum ;-) 7 postów i wszystko jasne co może ten pasikonik o mnie powiedzieć ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » czw sty 22, 2009 8:01 pm

Dużo owoców i spacery, gimnastyka to na pewno lepsze niz siedzenie przed tv i użalanie się nad sobą, trzeba wziąść sie w garść, bo zawsze możemy coś ze sobą zrobić;)
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
Kolorowa jak Diabli
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: śr sty 14, 2009 8:13 pm
Lokalizacja:

Post autor: Kolorowa jak Diabli » pt sty 23, 2009 2:50 pm

Pyskaty pisze:na biednego pyskatego się rzucają
Pomocy z Caritasu potzrebujesz???
Znajdź to czego szukasz...

Awatar użytkownika
Jadźka
Bywalec
Bywalec
Posty: 131
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 6:50 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jadźka » śr sty 28, 2009 9:18 am

Ja też mogłam nigdy się zebrać do tego żeby schudnąc i potrzebowałam wsparcia ze strony znajomych, koleżanka podsunęłam mi pomysł zebym sprobowała znaleźć jakąś grupę wsparcia, która tez ma problem z wagą i rozumie Twój problem, tak więc poszperałam w necie i znalazłam inne osóbki które też sie odchudzaja i razem się wspieramy i mobilizujemy do odchudzania!

Awatar użytkownika
Tala
Bywalec
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: śr sie 12, 2009 3:57 pm
Lokalizacja: Neverland
Kontakt:

Post autor: Tala » pt sie 14, 2009 2:43 pm

Nie zgadzam się z autorem tekstu. Nie każdemu jest tak łatwo na początku schudnąć. Pewnie przez to wiele osób traci chęci do odchudzania. Sama mam problemy z wagą. Ale moim zdaniem wszystko zależy od "sposoby bycia" tej osoby. Często osoby grubsze okazują się całkiem fajne, potrafią się lepiej bawić niż osoby chude. Dużo też zależy od tego jak się kto ubiera. Faktycznie nie wygląda to za ciekawie gdy grubsza dziewczyna tak się ubierze, że jej cały "brzuszek" widać.
Love is the answer . . .

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » ndz sie 16, 2009 2:29 pm

Jak komus to pasuje (bycie grubym), to ja nie mam nic przeciwko. Oby tylko nie przerodzilo sie to w jakas ogromna otylosc. Kazdy czlowiek ma inny metabolizm i checi, wiec trzeba to uszanowac.
Nie toleruje tylko uzalania sie nad soba i nie podejmowania zadnych krokow naprawczych.

ODPOWIEDZ