pieniądze szczęścia nie dają (?)

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
ups!
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn sie 04, 2008 2:15 pm

Post autor: ups! » pt sie 08, 2008 5:54 pm

A czy tylko spełnianie wszystkich marzeń jest warunkiem bycia szczęśliwym?
Cały czas mamy żyć marzeniami?:>
Według mnie-niekoniecznie.

Awatar użytkownika
Em.
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 606
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:42 pm

Post autor: Em. » sob gru 06, 2008 3:22 pm

Pieniądze dają szczęście. Bo co byśmy zrobili bez pieniędzy? Nic.
Nie wszystko można dostać za pieniądze, ale bez nich nie moglibyśmy nic.
"Jesteśmy stworzeni z dwóch kontrastujących idei: miłości i strachu. Wybierz jedno z nich i żyj."
Axl Rose

Awatar użytkownika
Ameris
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: sob lis 22, 2008 12:53 pm

Post autor: Ameris » sob gru 06, 2008 8:36 pm

ups! pisze:A czy tylko spełnianie wszystkich marzeń jest warunkiem bycia szczęśliwym?
nie da sie tak do końca spełnić wszystkich marzeń. Ciągle będzie coś nowego.

Awatar użytkownika
toska^^
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: pt gru 12, 2008 10:53 pm

Post autor: toska^^ » pn gru 15, 2008 7:15 pm

chyba każdy z nas tak ma, że z czasem coraz więcej i więcej chce...taka cholerna mentalność mamy dużo nawet bardzo dużo ale tego nie doceniamy, a szkoda :-?

Awatar użytkownika
Nikki_66
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 1:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nikki_66 » pn gru 15, 2008 7:40 pm

Em. pisze:Pieniądze dają szczęście. Bo co byśmy zrobili bez pieniędzy? Nic.
Cos w tym jest, ale z drugiej strony człowiek ma potrzeby nieograniczone, a pieniądze pozwalają zaspokajać tylko nie które z nich... nowy samochód, ciuchy, a przyjaciół (tych prawdziwych) zdobywamy nie zależnie od tego ile kasy mamy w kieszeni... ;-)
"...Życie to pożądanie, cała reszta to tylko szczegół..."

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pn gru 15, 2008 10:43 pm

Em. pisze:Pieniądze dają szczęście. Bo co byśmy zrobili bez pieniędzy? Nic.
Nie wszystko można dostać za pieniądze, ale bez nich nie moglibyśmy nic.
materialistce to byle dolar szczęście da bo będzie mogła sobie kupić coś i to jest właśnie sztuczne szczęście chwilowe bo każdy samochód kiedyś się zepsuje odejdzie na złom .. każde ubranie kiedyś się zniszczy wyrzucisz je ..zapamiętaj sobie ty cholerna materialistko że szczęście dadzą tylko i wyłącznie bliscy a pieniądze pozwolą ci przeżyć w tym świecie twój umysł jest ciasny więc tego nie pojmiesz ... gdybyś miała wybór między facetem który ma kasę a który nie ma wybrałabyś tego 1 nawet nie patrząc na to czy on cie wyzywa czy nie czy cie bije czy nie a dlaczego ? bo ma kasę ... kiedyś gdy ci zabraknie żarcia będziesz wpieprzać swoją pieprzoną kasę ciekawe czy się nią nażresz ..
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Weronika
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 1:34 pm

Post autor: Weronika » wt gru 16, 2008 5:37 am

pyskaty trochę przesadziłeś, nie pieprz ,że ty bez pieniędzy umiesz żyć bo i tak na pewno nie jest , każdy z nas ich potrzebuje a chociażby do tego aby móc po prostu dach nad głową , mieć co jeść ;] i przy okazji zapewne też nie chodzisz w jednych ciuszkach całe życie? nie prawdaż :>? to smutne,ale człowiek niestety ich potrzebuje.. oczywiście nie do wydawania na prawo i lewo ,że ' jestem księżniczką i mam tyle forsy ,że kupię sobie to na co mam ochotę " bo to nie jest dobra cecha , takie osoby łatwo popadają w egoizm ;>, ale jakby na to nie patrzeć w jakimś stopniu pieniądze mają wpływ na ludzi

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » wt gru 16, 2008 9:12 am

Weronika pisze:pyskaty trochę przesadziłeś, nie pieprz ,że ty bez pieniędzy umiesz żyć
jakbyś umiała czytać ze zrozumieniem to byś pojęła że napisałem iż pieniądze są tylko po to potrzebne by przeżyć .. "a pieniądze pozwolą ci przeżyć w tym świecie"
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
toska^^
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: pt gru 12, 2008 10:53 pm

Post autor: toska^^ » wt gru 16, 2008 11:09 am

pyskaty szczęście to jak na ciebie zbyt szerokie pojęcie więc jak zwykle daj innym spokój

myślę, że pieniądze to tylko jeden z wielu potrzebnych nam składników do szczęścia. Za pieniądze możemy sobie jedynie zapewnić pewne standardy życiowe, ale już nie to co jest najważniejsze myślę teraz o najbliższych... ;-)

Awatar użytkownika
Em.
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 606
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:42 pm

Post autor: Em. » wt gru 16, 2008 1:27 pm

Pyskaty pisze:zapamiętaj sobie ty cholerna materialistko że szczęście dadzą tylko i wyłącznie bliscy a pieniądze pozwolą ci przeżyć w tym świecie twój umysł jest ciasny więc tego nie pojmiesz
Miałam nie odpisywać ludziom bez kultury i szacunku, ale to zrobię.
Prawda, prawdziwe szczęście dają bliscy, rodzina, przyjaciele, ale uważam, że bez pieniędzy nie jest dobrze. Co byś zrobił, gdybyś nie miał dachu nad głową i nie miał kasy na chleb?
Pyskaty pisze:gdybyś miała wybór między facetem który ma kasę a który nie ma wybrałabyś tego 1 nawet nie patrząc na to czy on cie wyzywa czy nie czy cie bije
Nie jasnowidzu. Nie wiesz tego. Nigdy nie wybrałabym faceta twojego pokroju.
Pyskaty pisze:kiedyś gdy ci zabraknie żarcia będziesz wpieprzać swoją pieprzoną kasę ciekawe czy się nią nażresz ..
Coś ci nie wyszło. Po cholerę mam wpieprzać kasę, jeżeli mogę za nią kupić jedzenie?
Coś ciężko ostatnio z myśleniem... Nawet besztu dobrego nie potrafisz wymyślić.
"Jesteśmy stworzeni z dwóch kontrastujących idei: miłości i strachu. Wybierz jedno z nich i żyj."
Axl Rose

ODPOWIEDZ