Co czuje chłopak?

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Awatar użytkownika
Zia
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 27, 2008 2:41 pm

Co czuje chłopak?

Post autor: Zia » czw lis 27, 2008 2:55 pm

To normalne, że przebywam z rówieśnikami, więc zdążyłam coś zauważyć. Otóż mam takie wrażenie, że po prostu dziewczyny są bardziej uczuciowe. Wydaje się, że dziewczyna ma niesamowitego farta, jak chce ją jakikolwiek chłopak, natomiast ten drugi szuka niesamowitej piękności (w stereotypowym znaczeniu), a i tak zarywa do innych. Ona ceni to co ma, więc jest wierna. Zauważyłam to nie tylko w szkole, ale i w rodzinie, do której mam wiele zastrzeżeń. Czy to jest nienormalne?

Awatar użytkownika
Ameris
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: sob lis 22, 2008 12:53 pm

Post autor: Ameris » czw lis 27, 2008 6:01 pm

patrzysz na wszystkich przez pryzmat własnych, mysle, że niezbyt szerokich doświadczeń.
Nie, nie wszyscy tak mają.
W moim związku to partner, mam wrażenie, jest ta bardziej uczuciową osobą niż ja.
To on jest bardziej wierny.
I wcale nie uważam, że mam niesamowitego farta, kiedy faceci zwracają na mnie uwage oO'
Nie czuje sie jakąś pokraczną, nie znającą swojej wartości myszką.

Awatar użytkownika
Antares
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: czw lis 27, 2008 7:25 pm

Post autor: Antares » czw lis 27, 2008 7:36 pm

Faceci są też tak naprawdę uczuciowi, tylko w naszym środowisku wręcz "nie wypada", bo to "słabość", a słabości się nie okazuje. Może trochę to prostackie ale chyb cały świat facetów jest dość prosto zbudowany.
Co do szukania, to naprawdę w większości, jeśli już szukamy, to matki swojego dziecka.Ważne aby była "odpowiednia", a uroda to dodatkowy atut.
Podejrzewam, że skoro masz zastrzeżenia do swojej rodziny to tu jest problem.
Ale tak już jest, facet to świnia :P

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob lis 29, 2008 8:41 am

Antares pisze:Ale tak już jest, facet to świnia :P
Ja jestem facetem i nie czuje się świnią ... więc powinieneś napisać " ale tak to już jest, jestem świnią "

Nie rozumiem na co taki temat założyła autorka;> przecież to co zaobserwowałaś to tylko wśród swoich znajomych a nie całego świata lasek , facetów :> dziwne :>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Cichy Jimmy
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: pt lis 28, 2008 9:05 pm
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Post autor: Cichy Jimmy » sob lis 29, 2008 10:55 am

Ja taką świnią nie jestem. Potrafię być wierny ukochanej. To mnie zawsze dziewczyny 'rzucały'. Więc myślę, że to kobiety są winne rozpadowi związku, ot co! :P
BEZ WIARY W SIEBIE NIE MOŻNA BYĆ SILNYM

- Nie dopuścisz mnie do siebie? Znów chowasz się w skorupie? To koniec?
- Nie mam już skorupy. Odarłaś mnie z niej. Cokolwiek ze mnie zostało... Kimkolwiek jestem... Jestem Twój.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob lis 29, 2008 11:22 am

podstawowa różnica między facetem a babą to taka że jak baba zdradza to nigdy się do tego nie przyzna ... a facet jednak w kłamstwie takim nie może żyć jak laske kocha ponad wszystko ;> pewnie będzie zaraz odpowiedz to jak tak kocha to czemu zdradził .. róźnie w życiu bywa nikt nie jest doskonały .. ;>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Ameris
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: sob lis 22, 2008 12:53 pm

Post autor: Ameris » sob lis 29, 2008 12:22 pm

Pyskaty pisze:podstawowa różnica między facetem a babą to taka że jak baba zdradza to nigdy się do tego nie przyzna ...
ja znam mnóstwo przypadków, kiedy to dziewczyna wyjeżdża na jakiś czas, a jej facet zabawia sie w tym czasie w domu. Cicho sza, nikt o niczym sie nie dowiaduje ;) <na pewno nie zdradzana dziewczyna :p >

ale co by nie mówić, to i w drugą strone dzieje sie podobnie ;)
nie zawsze, ale bywa.
Także nie ma co pisać takich bzdur, że to facet sie przyzna, a dziewczyna nie. Bzdury, totalne bzdury. ;p;p;p
a facet jednak w kłamstwie takim nie może żyć jak laske kocha ponad wszystko ;>
ach... zbyt piękne, aby było prawdziwe ;p

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob lis 29, 2008 12:52 pm

Ameris pisze:Także nie ma co pisać takich bzdur, że to facet sie przyzna, a dziewczyna nie. Bzdury, totalne bzdury
bzdury tylko dlatego że jesteś laską inaczej byś potwierdziła a tak musisz bronić honoru wszystkich lasek .. a większość z was jest bardziej wyrachowana niż jakikolwiek facet na tym świecie ... prawda jest taka że we wszystkim nas już przebiłyście pijecie więcej ćpacie więcej bardziej się poniżacie częściej się puszczacie a po alkoholu to już w ogóle .. ^^ i co mi teraz powiesz że kłamię ? ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Ameris
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: sob lis 22, 2008 12:53 pm

Post autor: Ameris » sob lis 29, 2008 1:01 pm

Pyskaty pisze: bzdury tylko dlatego że jesteś laską inaczej byś potwierdziła a tak musisz bronić honoru wszystkich lasek .. a większość z was jest bardziej wyrachowana niż jakikolwiek facet na tym świecie ... prawda jest taka że we wszystkim nas już przebiłyście pijecie więcej ćpacie więcej bardziej się poniżacie częściej się puszczacie a po alkoholu to już w ogóle .. ^^ i co mi teraz powiesz że kłamię ? ^^
hmm myśle, że powiem tak.
Nie kłamiesz, ale też nie do końca masz racje :)

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » sob lis 29, 2008 2:57 pm

Omg.
Jest pół na pół.
Są laski co zdradzają, ćpają, piją itd. więcej od gości.
Są laski, które tego nie robią.
Są goście co zdradzają, ćpają, piją itd. więcej od lasek.
Są goście, którzy tego nie robią.
I po ciula wrzucać każdego do jednego wora?
Są jak dla mnie dwa rodzaje ludzi... puszczające się dziw** i normalne. Tak samo z chłopakami... tyle, że gość się nie puszcza tylko jeździ na dziw**.
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

ODPOWIEDZ