pomóżcie,niewiem co zrobic...

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
xxMalutkAxx
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 3:01 pm

pomóżcie,niewiem co zrobic...

Post autor: xxMalutkAxx » ndz lis 16, 2008 3:15 pm

cześc wszystkim:) jestem tutaj nowa i od razu mam do as pytanie...otoż mam problem...oczywiscie z chlopakiem...chodze do liceum i cierpie z powodu chlopaka...chodzi in do rownoleglej klasy co ja...chodzi o to ze sie w nim zakochalam.kazdego dnia po prostu cierpie i nie moge przestac o nim myslec.jestem bardzo niesmiala osoba .on chyba tez cos we mnie widzi ,jak sie tylko widzimy zawsze sie na mnie patrzy.ostatnio sie nawet do mnie usmiechnal tylko ja przez moja niesmialosc nie oddalam usmiechu...dlaczego on do mnie nie zagada???tylko sie patrzy????jak mu dac znak zeby cos zrobil??pomozcie prosze,tylko nie piszcie zebym zagadala pierwsza bo wiem ze na to sie nie zdobede,,,pomozcie...:(

Awatar użytkownika
AniA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt lis 21, 2008 8:34 pm

Post autor: AniA » sob lis 22, 2008 9:49 pm

hej :*

mam podobny problem .. tylko że on jest z mojej klasy.. pisałam z nim.. ale kontakt się urwał.. a w szkole tylko głupie cześć.. czasami lukamy na Siebie.. ale to nic..:(

Co do twojej sprawy.. hmm.. myślę że musisz się przełamać.. uśmiechnij się to będzie najlepsza rada..:)
pokaż mu że nie jest Ci obojętny.. może jak to zauważy odważy się w końcu podejść i zagadać..
Zadajesz pytanie dlaczego tylko patrzy a nie zagada..
może być wiele powodów np. boi się twojej reakcji, albo kolegów że będą gadać.. rożnie bywa..
Naprawdę daj mu jakikolwiek znak..

a wiesz jak się nazywa? jak tak to wyszukaj go na n-kl jak zauważy że wchodziłaś na jego profil to może odważy się napisać do ciebie..

miałam podobnie.. też zaczęło się od n-kl podglądywał mnie więc odważyłam się napisać do niego co tak na mój profil wchodzi.. i odp..:)
tylko niestety coś się urwało.. i nie wiem co teraz.. ale trudno..

Życzę powodzenia:*
A-El

Awatar użytkownika
xxMalutkAxx
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 3:01 pm

Post autor: xxMalutkAxx » wt lis 25, 2008 4:50 pm

nawet mam go w znajomych na nk...kurcze narazie nic się nie dzieje:(...a jak tam twoj??:)

Awatar użytkownika
AniA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt lis 21, 2008 8:34 pm

Post autor: AniA » wt lis 25, 2008 7:25 pm

to bądź może natrętna.. wchodź na niego parę razy na dzień.. napisz mu może fajnego komentarza.. lub na priv..:)

hmm.. mój.. aj.. chyba fajnie..:)

podeszłam dziś do niego i gadałam, żeby się umówić z nim na taką biesiadę piwną która odbędzie się w czwartek.. ajj.. śliczny jest, jego oczy i głos.. :):)

wziął ode mnie nr kom.. i będzie do mnie dzwonił.. heheh:):)

cała jestem w motylkach..

a ty się też staraj jak ci zależy na nim..:):)

będzie dobrze..:):)
A-El

Awatar użytkownika
xxMalutkAxx
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 3:01 pm

Post autor: xxMalutkAxx » wt lis 25, 2008 8:12 pm

wyobraż sobie,że u nas w czwartek też jest impreza tylko ,że andrzejkowa:D postaram się coś może wtedy zdziałać:D damy rade:D zazdroszcze Ci poniekąd:):D pzdr:*

Awatar użytkownika
Ameris
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: sob lis 22, 2008 12:53 pm

Post autor: Ameris » wt lis 25, 2008 8:27 pm

pomysł z komentarzem nie jest zły.
nabazgraj mu pod fotką. Tylko coś innego niż: 'fajna fotka' ^^

Awatar użytkownika
AniA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt lis 21, 2008 8:34 pm

Post autor: AniA » wt lis 25, 2008 8:41 pm

wyobraź sobie,że u nas w czwartek też jest impreza tylko ,że andrzejkowa:D postaram się coś może wtedy zdziałać:D damy rade:D zazdroszcze Ci poniekąd:):D pzdr:*

to działaj dziewczyno działaj.. więcej odwagi i jest twój..:)trzymam Za WaS kciuki..:*:*
i damy radę...:):)

A Ameris ma racje.. nie żadne tam ah.. jakie śliczne masz foty.. blee..;/ bo to jest przereklamowane..:/

tylko coś sensowniejszego..:)
najlepiej może na priv coś mu napisz..:):)
A-El

ODPOWIEDZ