... czym jest dla Was przyjaźń?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
Lejdis :)
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 31, 2008 5:08 pm
Kontakt:

Post autor: Lejdis :) » pt paź 31, 2008 6:53 pm

"Przyjaciel to ktoś, kto nie pytając o powód smutku potrafi sprawic, że znów wraca radosc"... I ja się z tym zgadzam:) Mam cudowną Przyjaciółkę.. Sporo już razem przeszłyśmy, ale zawsze jakoś dajemy radę:) Ostatnio byłyśmy w dziwnej sytuacji... Wciąż jesteśmy. Zakochałam się w chłopaku, który był moim największym Przyjacielem... Jego Przyjaciel zakochał się we mnie, a moja Przyjaciółka w nim... Skomplikowane? Ale prawdziwe. Wszystko się sypnęło - chłopak, któremu tak bardzo ufałam, który pozwolił mi się w sobie zakochac, dawał sygnały, nagle się wycofał, drugi już sam nie wie, co robic, bo nic do niego nie czuję... Wszystko szlag trafił, całą świetną ekipę, dzięki której spędziłam tak cudowne wakacje i ulotne chwile, dające tyle radości. Ale nasza Przyjaźń została, nawet to jej nie zniszczyło. Wiem, że jeszcze wiele przed nami, ale wierzę, że damy radę... Co do Przyjaźni z chłopakiem... och ;(

Awatar użytkownika
Jot.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 4:02 pm

Post autor: Jot. » ndz lis 16, 2008 5:19 pm

Moja Przyjaciółka jest... no cóż, tak właściwie moją bratnią duszą.
Mogę jej powiedzieć o wszystkim i wiem, że mi pomoże. Często odkłada swoje ważne sprawy, żeby pogadać ze mną o tym, co mnie boli. I odwrotnie. Ja dla niej wszystko, absolutnie. Jest moją powierniczką pierścienia, nie wyobrażam sobie życia bez niej i już.
Ostatnio zmieniony ndz lis 16, 2008 5:20 pm przez Jot., łącznie zmieniany 1 raz.
Ja mam taką mądrość głupią,
Niech której wszyscy ode mnie się uczą.

Awatar użytkownika
Crusher
Początkujący
Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: sob lis 22, 2008 10:14 am

Post autor: Crusher » sob lis 22, 2008 2:09 pm

Niczym. Wyraz dla mnie nie potrzebny w języku polskim.

Awatar użytkownika
Em.
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 606
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:42 pm

Post autor: Em. » sob lis 22, 2008 4:23 pm

Przyjaźń jest czymś ważnym.
Wiem, ze na przyjaciołach zawsze mogę polegać i zawsze znajdą dla mnie czas.
"Jesteśmy stworzeni z dwóch kontrastujących idei: miłości i strachu. Wybierz jedno z nich i żyj."
Axl Rose

Awatar użytkownika
DaBomb
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: pt lis 21, 2008 9:31 pm

Post autor: DaBomb » sob lis 22, 2008 4:53 pm

Dla mnie słowo przyjaciel jest określeniem obrego kumpla i tyle :)
Fabryka małp, fabryka psów
Rezerwat dzikich stworzeń
Zajadłych tak, że nawet Bóg
I Bóg im nie pomoże

Awatar użytkownika
Bałwanek123
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: sob lis 22, 2008 9:19 pm
Lokalizacja: Nie podaje.

Post autor: Bałwanek123 » sob lis 22, 2008 9:36 pm

Kim jest dla mnie Przyjaciel ? hmm miałam Przyjaciela ale
niestety nigdny Nim tak naprawdę nie był.Dla mnie
Przyjaciel jest to Ktoś kto jest obecny w naszym życiu
i bardzo ważny ta osoaba niestety nadal jest ważna mimo
tylu krzywd które mi wyrządziła.No ale cóż zabawiła się.
Przyjaciel to ktoś przed którym można głośno myśleć,
wyżalić się doradzić i przedewszystkim który wspiera.
Lepiej nikomu nic nie opowiadajcie.
Bo jak opowiecie-zaczniecie tęsknić.

Awatar użytkownika
AniA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt lis 21, 2008 8:34 pm

Post autor: AniA » sob lis 22, 2008 10:25 pm

Dla mnie Przyjaciel.. jest ważną osobą na tym świecie..naprawdę.. ważniejsza nawet od rodziny.. bo to jej zwierzam się z moich tajemnic, marzeń, problemach.. etc.

Kocham ją jak swoją siostrę.. płaczę razem z nią, ona ze mną..
przyjaźń jest piękna..
ale tylko jedna..
niewierze w wiele przyjaźń..
powinien być jeden konkretny.. a nie paru.. bo jest kicha w tedy.. tu z tobą gada potem idzie do tej drugiej i obgada..;/

Ja z moją przyjaciółką nigdy nie miałam spięć.. :):)

Życzę wam takiej przyjaźni jaką ja mam..:)
A-El

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » ndz sty 04, 2009 10:11 am

Przyjaźń jest bardzo ważna w życiu człowieka. Niestety po 15 latach przyjażni z moją koleżanką wszystko się zalamalo... Ludzie się zmieniają i powoli przestają sie rozumieć... Często o tym myśle i nikomu nie życzę zakończenia przyjaźni przez milczenie... Życzę jej wszystkiego dobrego. ;-)
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
Rosia
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 598
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 12:33 pm

Post autor: Rosia » ndz sty 04, 2009 11:36 am

Przyjaciel...hm. W sumie to nie mam takiej osoby. i nie wierze, że takie osoby istnieją, bo bardzo cenię sobie przyjaźń i mam ostre warunki co do niej. To musi być osoba, otwarta to przede wszystkim, pomocna, pomysłowa, chaotyczna, cierpliwość nie musi być jej dobrą stroną. Idealna dla Wszystkich innych w życiu. Nie mogła by mieć partera życiowego, bynajmniej nie na początku przyjaźni iedy dopiero zaczynamy sobie ufać i zapoznawać się. Musi szanować i tolerować innych. No ideał tu napisałam, choć jeszcze mi się che pisać, ale nie będę tu śmieciarki robiła ;-)

Awatar użytkownika
Nikki_66
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 1:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nikki_66 » ndz sty 04, 2009 12:07 pm

Dla mnie przyjazn jest czyms najwazniejszym na swiecie.... Miałam kiedys przyjaciólke taka w pelnym tego słowa znaczeniu, ale z powodu pewnych rzeczy już się nie przyjaznimy i nawet się nie znamy... :-( Hmmm... pozatym mam duzo osób z którymi się przyjaznie, ale to nie to samo.... :-| :-| :-|
"...Życie to pożądanie, cała reszta to tylko szczegół..."

ODPOWIEDZ