Stałość uczuć... itp.

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Stałość uczuć... itp.

Post autor: olka080 » czw lis 06, 2008 6:04 pm

Jak to jest u was z tą stałością?
Czy jak macie dziewczynę/chłopaka to tak o żeby se pochodzić czy może uważacie to za prawdziwą miłość?
Jak się z kimś wiążecie to chcielibyście spędzić z tą osobą duuuużo czasu? Czy może ot taka przelotna znajomość?
Będąc z kimś co jest dla was najważniejsze? Wygląd? Charakter?
Jesteście z kimś... idąc ulicą zwracacie uwagę na innych chłopaków/dziewczyny? Czy najważniejsza dla was jest ona/on?
Jak długo moglibyście być w związku? I jest w nim najważniejsze? ^^

;>
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Lejdis :)
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 31, 2008 5:08 pm
Kontakt:

Post autor: Lejdis :) » ndz lis 09, 2008 10:54 pm

Tu nie chodzi o wygląd, a o charakter... Kiedy się naprawdę zakochasz, czujesz się przy tej osobie po prostu sobą... Każda minuta z tym kimś daje Ci wiele szczęścia, każdy uśmiech przyspiesza bicie serca:) Ufasz tej osobie i chcesz dzielic z nią swoje smutki, radości... I wzajemnie :D Ciężko to opisac ;p Wtedy wszystko wkoło Ciebie jest takie kolorowe, masz kogoś, kto jest przy Tobie... Po prostu jest - na dobre i złe...

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » czw lis 13, 2008 7:51 pm

Osobiście staram się żeby moje uczucia były jak najbardziej stałe. Wiem także, że taka stałość wymaga od człowieka wiele wysiłku i o to, żeby miłość była trwała trzeba cały czas ją pielęgnować.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
mrs-alone
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 11:54 am

Post autor: mrs-alone » ndz lis 16, 2008 12:14 pm

W miłości nigdy nic nie wiadomo.. Lecz ja.. będąc z kimś w związku traktuje to na serio.. Dlatego przed byciem w związku trzeba sie sto razy zastanowić. Jeżeli chodzi o to czy liczy sie wygląd czy charakter to stwierdzam,że to i to.. Pewnie żadna dziewczyna nie chce chodzić z chłopakiem, który się nie myje, śmierdzi itp.. Mój chłopak powinien być zadbany, szczery i wierny. ; ]

ODPOWIEDZ