Dziewczyna

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » wt lis 11, 2008 11:44 am

Pyskaty pisze:jeżeli kochasz to jedną osobę ... jeżeli kochasz to na zawsze ... ;/
a w tym wieku nastolatka mówi że kocha po tygodniu zrywają no albo po miechu .... i następny facet już jest i wtedy znów jest hasło kocham Cię tylko TY ... ja nie mówię że tak jest w każdym przypadku ale 99,9 % tak ^^
A mogę się zapytać skąd wiesz? I co? Znasz te 99,9 % przypadków?
Bo ja to widzę zupełnie inaczej i jeszcze lepiej mi coś na ten temat powiedzieć, bo jestem dziewczyną...
Miłości na całe życie to nawet w wieku 30 lat można nie znaleźć więc wiek tu nic do gadania nie ma.
Kurde no są dziewczyny, które skaczą z kwiatka na kwiatek, ale są też takie co umieją kochać... znajomi spykneli się w wieku 13 lat i dalej są razem no to to chyba coś znaczy nie?
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » wt lis 11, 2008 12:19 pm

Pyskaty ma rację. 14 lat i więcej. . 15-16, nie wiedzą co znaczy słowo 'kocham' i tak - widzę to na własne oczy, codziennie.
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » wt lis 11, 2008 12:19 pm

olka080 pisze:znajomi spykneli się w wieku 13 lat i dalej są razem no to to chyba coś znaczy nie?
no to znaczy że mieszczą się w tej granicy 0,01 % ...
olka080 pisze:A mogę się zapytać skąd wiesz?
nie możesz
olka080 pisze:I co? Znasz te 99,9 % przypadków?
naturalnie
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » wt lis 11, 2008 12:26 pm

Pyskaty pisze: nie możesz
Ale jesteś przewidywalny. Wiedziałam, że tak napiszesz.
CiotkaDobraRada pisze:Pyskaty ma rację. 14 lat i więcej. . 15-16, nie wiedzą co znaczy słowo 'kocham' i tak - widzę to na własne oczy, codziennie.
Może.
Ja mam inne zdanie.
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » wt lis 11, 2008 12:31 pm

olka080 pisze:Ale jesteś przewidywalny. Wiedziałam, że tak napiszesz.
Ciesze się z Twojej zdolności przewidywania co napiszę ... teraz już w sumie nic nie musze pisać bo Ty doskonale wiesz że padnie właśnie taka treść ... więc wyłączam się ...
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » wt lis 11, 2008 12:32 pm

Pyskaty pisze:a w tym wieku nastolatka mówi że kocha po tygodniu zrywają no albo po miechu .... i następny facet już jest i wtedy znów jest hasło kocham Cię tylko TY ...
To jest wszystko w tym temacie.
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
SłoneCzko
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 573
Rejestracja: śr lip 09, 2008 9:59 am
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: SłoneCzko » śr lis 12, 2008 6:19 pm

olka080 pisze:Może.
Ja mam inne zdanie.
Zgadzam się z tobą w 100 %

Awatar użytkownika
Kapeć
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: śr lis 12, 2008 5:36 pm
Lokalizacja: Połczyn Zdrój
Kontakt:

Post autor: Kapeć » śr lis 12, 2008 6:23 pm

Patryczek pisze:wogule
w ogóle.
Patryczek pisze:narazie
na razie.


Mniej znaków interpunkcyjnych nie dało się postawić?


Naślij na nią ufoludków z marsa, wojowników piechoty z Kambodży i prezydenta Lecha Kaczyńskiego, to może Cię pokocha.
Błazen to najwierniejszy i najpokraczniejszy artysta komedii życia. Komedie łaskawie nagradzają swych parobów, czasem ukazują im sens granej roli. Nie jestem dobrym aktorem.

Awatar użytkownika
Raymond
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: sob sie 09, 2008 2:15 pm

Post autor: Raymond » czw lis 20, 2008 5:31 pm

Patryczek, przepraszam, ale nie mam klawiatury, więc Ci nie odpiszę. Dołącze się za to do innej rozmowy, która jest interesująca. Muszę przyznać, że Pyskaty (w swojej opinii, że to szczenięca miłość) ma w 100% rację. Jako, że dziewczyn nie da się przekonać, bo one jak i dumę to i prawdę swoją mają, więc nie dzadzą sobie nic, a nic wmówić. Przykład "Patrzyczka" nie jest zjawiskiem osobliwym, tylko wręcz powszechnym. Wystarczy spojrzeć na różne fora dla nastolatków: "ja ją kochałem nad życie, a ona ze mną zerwała", tudzież: "to była ta jedyna, ale ona woli innego".
SłoneCzko pisze:żałosne pyskaczu
Kochanie, jest takie coś, jak słownik synonimów. Zajrzyj tam, a dowiesz się, że są inne określenia ludzi godnych politowania, niż "żałosne". I to wcale nie jest "żal.pl", czy co wy tam sobie w tych główkach wybzduraliście.

Awatar użytkownika
Crusher
Początkujący
Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: sob lis 22, 2008 10:14 am

Post autor: Crusher » sob lis 22, 2008 11:05 am

Żaden człowiek tak naprawde nie wie co to znaczy "milosc" i kazdy o tym dobrze wie. Jeśli gnojki chcą sie lizac bo czują "motylki w brzuchu" i mówią te znienawidzone słowa "Kocham Cie" nie przeszkadza mi to mam to gdzieś...
A co do ciebie patryczek, zapamietaj to na całe życie ponieważ może ci sie przydac w przyszlym zyciu jesli bedziesz szukac pracy. Jeśli osoba nie jest zainteresowana twoją ofertą, ale powie ze da ci znac a nie da, to znaczy ze ma cie w dupie. Olej laske jest tysiąc innych na tym świecie nie ma sie czym przejmowac.

ODPOWIEDZ