Wymioty po kopniaku w jądra

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Awatar użytkownika
vatirmas
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 11, 2008 9:09 pm

Wymioty po kopniaku w jądra

Post autor: vatirmas » pn sie 11, 2008 9:12 pm

Mam 17 lat. Dwa dni temu wracałem wieczorem do domu i drogę zastąpił mi nieznajomy gość. Mniej więcej w moim wieku, ale niższy, chciał mi zabrać telefon. Wracałem akurat z treningu aikido (niezły jestem nawet), więc stwierdziłem, że mu nie dam i może sobie sam wziąć. Chciał mnie uderzyć, ale mu się nie udało, za to mi owszem i już po chwili koleś leżał na ziemi (niby mniejszy ode mnie więc niesportowo, ale w końcu sam zaczął). Upadł tak, że mało mnie nie przewrócił, więc przestąpiłem nad nim jedną nogą i to był błąd. Wierzgnął w górę i kopnął mnie między nogi. Miałem na sobie dość obcisłe jeansy, obcas kolesia trafił prosto w moją bulwę, od dołu, dokładnie tam gdzie ułożyły mi się jaja.
Nie muszę chyba tłumaczyć, co poczułem. Wrzasnąłem z bólu i zgiąłem się jak scyzoryk, rozpaczliwie łącząc nogi. Kilka razy już w życiu dostałem w krocze, ale nigdy tak mocno. Dosłownie pociemniało mi przed oczami, zrobiło mi się gorąco. Nogi miałem jak z waty, upadłem na kolana. Mdłości były tak straszne, że w końcu się wyrzygałem. Gdy niski koleś to zobaczył, najwyraźniej się przestraszył i zwiał, bo gdy doszedłem do siebie, nie było go w pobliżu i wciąż miałem komórkę.
I teraz pytanie: czy wymioty po kopniaku w jądra to coś normalnego? Zawsze są mdłości, ale nigdy dotąd od tego nie zwymiotowałem i nie znam nikogo, komu się to przydarzyło. Czy to symptomy jakiegoś poważniejszego urazu? I czy znacie kogoś jeszcze, kto kiedykolwiek zwymiotował po uderzeniu w czułe miejsce?

Awatar użytkownika
kuba19937
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: śr wrz 03, 2008 6:47 pm
Kontakt:

Post autor: kuba19937 » sob wrz 06, 2008 5:22 am

Nie martw się tym, moim zdaniem jest to normalna rzecz,zależy to od organizmu, są tacy ludzie że po kopniaku w czułe miejsce nic im się nie dzieje, a są i tacy którzy poprostu wymiotują tak jak już mówiłem zależy to od organizmu.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » czw wrz 18, 2008 8:57 am

Ja bym poszedł do pani doktor by mi jaja zbadała poważnie Ci mówię ;> i nie tylko jaja ;>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
PaFFko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:02 pm
Lokalizacja: sie biora dzieci?

Post autor: PaFFko » pt paź 10, 2008 8:08 pm

mi kiedys na***ali i oczywiscie dostalem w jajka (chybanajmocniej w moim zyciu), stracilem przytomnosc i za kilka minut ktos mnie juz znalzl i zwymiotowalem tez, ale mialem zmasakrowana twarz dostalem kilka kopniakow w jajka, brzuch ale zwymiotowalem chyba od wszystkiego, myslalem ze wypluje zoladek. 3 dni w szpitalu lezalem, to mi tam pan doktor sprawdzal wszystko, wlacznie z jajkami.

idz do lekarza !
Obrazek

ODPOWIEDZ