wlasna kasa

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
Awatar użytkownika
aleXa-ALExandra
Bywalec
Bywalec
Posty: 141
Rejestracja: sob lip 12, 2008 10:43 am
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

wlasna kasa

Post autor: aleXa-ALExandra » wt sie 05, 2008 1:57 pm

szczerze mowiac nic mnie tak nie wkurza jak gadanie mamy w stylu <kieszonkowe dostalas pare dni temu, a juz wolas pieniadze na kino>, albo gdy upatrze jakies niezle ubranie w sklepie, a zabraklo mi pare zlotych <moze bys sie wreszcie nauczyla oszczedzac>. mimo tego zawsze daje mi pieniadze... Ale naprawde nie lubie takiego gadania....
Wiec w te wakacje zabralam sie do pracy sezenowej u rodzinki. Najpierwrw zrywalam truskawki, pozeczke a teraz aronie... Uzbieralam troszke kasy... Kupilam sobie skuter (wrescie wiem, ze za wlasne pieniadze cos sobie kupilam) a reszte zostawilam na drobne wydatki w roku szkolnym....
Wlozylam w to troche pracy, ale duzo lepiej sie czuje, gdy wiem, ze sama zdolalam zarobic troszke kasy, bez wsparcia rodziców (czyli np. kieszonkowego)...

A wy lapiecie sie za jakies prace w wkacje, zeby miec troche swojego grosza?
aleXa-ALExandra

Awatar użytkownika
SłoneCzko
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 573
Rejestracja: śr lip 09, 2008 9:59 am
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: SłoneCzko » wt sie 05, 2008 4:04 pm

W te wakacje równierz zbierałam truskawki.Bardzo ciężka praca ale faktycznie nie ma to jak swoje zarobione pieniądze i sama sie przekonałam że jak dostane kieszonkowe to lżej mi sie je wydaje a takich swoich pieniezy to bardziej szkoda.Tymbardziej ze z truskawek ni ezarabia sie kokosów xD

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » śr sie 13, 2008 3:15 pm

Mnie też wkurza to gadanie :-| Jedynie raz trochę zarobiłam na ulotkach, ale uznałam, że się nie opłaca i w ogóle to to praca nie dla mnie. Za to niedługo mam zamiar spróbować się jako hostessa i nie chodzi tylko o kasę, ale też dla zabicie wolnego czasu, którego czasem nadmiar popycha mnie do różnych głupich rzeczy :-|
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
sunShine07
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 6:07 pm
Lokalizacja: Wonderland

Post autor: sunShine07 » śr wrz 17, 2008 5:12 pm

ja w minione wakacje jak nigdy miałam ochote czepic sie jakiejsc pracy ale jak na złosc niczego konkretnego nie było;/ a takie gadanie rodziców chyba wiekszosc ludzi działa na nerwy ..

ODPOWIEDZ