Co myśłicie na temat przyjaźni damsko-męskiej?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
spinacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czw sie 28, 2008 8:25 pm
Lokalizacja: tam, gdzie Zielono.
Kontakt:

Post autor: spinacz » pt sie 29, 2008 6:11 pm

no właśnie, więc pomysł z przyjacielem - gejem jest całkiem dobry :P

Awatar użytkownika
Kasandra
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw sie 28, 2008 6:22 pm
Lokalizacja: Zaświaty
Kontakt:

Post autor: Kasandra » pt sie 29, 2008 6:15 pm

spinacz pisze:no właśnie, więc pomysł z przyjacielem - gejem jest całkiem dobry :P
Ale to będzie jeszcze większy problem jak się zaochasz. Wtedy już nawet nie będzie możliwości na związek i tylko na nieszczęsną miłość.

Awatar użytkownika
spinacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czw sie 28, 2008 8:25 pm
Lokalizacja: tam, gdzie Zielono.
Kontakt:

Post autor: spinacz » pt sie 29, 2008 6:25 pm

no właściwie tak. ale tak sobie myślę, że nie byłabym w stanie zakochać się w kimś o odmiennej orientacji seksualnej. tak poprostu. jestem w stanie go lubić, ale żeby kochać to nie ;]

Awatar użytkownika
mira15
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: czw paź 16, 2008 11:55 am

Post autor: mira15 » pt paź 17, 2008 10:16 am

Ja myślę, że jest możliwa, choć może się zdrazyć, że będzie musiała przezyć trudne chwile, gdy okresowo jednej ze stron może się wydawać, że to coś więcej. Ale ja wierzę, że prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko :)

Awatar użytkownika
.:Mati:.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr paź 15, 2008 7:27 pm

Post autor: .:Mati:. » pt paź 17, 2008 11:41 am

Ja mam paczkę przyjaciół i 1/3 to dziewczyny i nigdy nie było takiej sytułacji,żeby ktoś się w kimś zakochał więc jest możliwa przyjaźń damsko-męska :-P

Awatar użytkownika
sen
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: pt paź 17, 2008 1:43 pm

Post autor: sen » pt paź 17, 2008 1:50 pm

nie wierze :] tylko, gdy facet jest gejem a kobieta lesbijka :P
Ostatnio zmieniony pt paź 17, 2008 1:51 pm przez sen, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
.:Mati:.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr paź 15, 2008 7:27 pm

Post autor: .:Mati:. » pt paź 17, 2008 1:55 pm

uważasz że jestem gejem?niestety cię zmartwię mam dziewczynę :-) więc niestety chłopaka musisz szukać gdzie indziej :-D

Awatar użytkownika
kamilka540
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: czw paź 16, 2008 7:21 pm
Lokalizacja: Wawa

Post autor: kamilka540 » pt paź 17, 2008 3:13 pm

nie WIERZĘ w damsko męską przyjaźń ;-)

Awatar użytkownika
dżusi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn paź 20, 2008 9:00 am

Post autor: dżusi » pn paź 20, 2008 8:23 pm

a ja nie wierze w przyjaźń z facetem. Bez względu na jego orientację seksualna, nei da się z takim chłopakiem przyjaźnic. Zawsze cos się zepsuje....Jeśli przyjaźnisz sie z heteroseksualnym to istneije mozliwosc ze któres z was sie zakocha, a gej moze wam odbic chłopaka ;-) Poza tym przyjaźni nie ma bez szczerości i zaufania, zwierzeń itp...Ja nie byłabym w stanie powiedziec chlopakowi ze nie k.apie sie bo mam okres, nie potrafiłabym z nim gadac o babskich sprawach :->
kiedyś wydawalo mi sie ze mam przyjaciela-faceta ale potem on sie zakochal we mnie ale ja nic do neigo nie czułam, po jakims czasie odnowilismy te przyjazn a potem zaczelismy sie strasznei kłócić i teraz rzadko kiedy gadamy......

Awatar użytkownika
dżusi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn paź 20, 2008 9:00 am

Post autor: dżusi » pn paź 20, 2008 8:23 pm

a ja nie wierze w przyjaźń z facetem. Bez względu na jego orientację seksualna, nei da się z takim chłopakiem przyjaźnic. Zawsze cos się zepsuje....Jeśli przyjaźnisz sie z heteroseksualnym to istneije mozliwosc ze któres z was sie zakocha, a gej moze wam odbic chłopaka ;-) Poza tym przyjaźni nie ma bez szczerości i zaufania, zwierzeń itp...Ja nie byłabym w stanie powiedziec chlopakowi ze nie k.apie sie bo mam okres, nie potrafiłabym z nim gadac o babskich sprawach :->
kiedyś wydawalo mi sie ze mam przyjaciela-faceta ale potem on sie zakochal we mnie ale ja nic do neigo nie czułam, po jakims czasie odnowilismy te przyjazn a potem zaczelismy sie strasznei kłócić i teraz rzadko kiedy gadamy......

ODPOWIEDZ