koksiarze ...

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
Gusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 101
Rejestracja: śr lut 06, 2008 2:20 pm
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: Gusia » ndz kwie 13, 2008 8:20 pm

Jak facet przesadzi z ćwiczeniami to później wygląda bardziej właśnie na pulchnego niż umięśnionego. Najlepiej jest jak sobie tak trochu nabierze tych mięśni :-D

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » ndz kwie 13, 2008 9:03 pm

Gusia, jeżeli ćwiczy dużo to wygląda na fajnie zbudowanego, ale jeśli przesadza z koksem i na dodatek za mało ćwiczy, to właśnie tak wygląda.
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
kubek
Bywalec
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:32 pm

Post autor: kubek » pn kwie 14, 2008 7:54 am

Lepiej polegać na pracy własnych mięśni bez dopalaczy, chyba, że jakąś zupkę można wtrząchnąć, ja np. ostatnio się dosyć mocno sportuję, bo zajęłam się parkourem! :-D

Awatar użytkownika
gaska-89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 9:22 pm
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: gaska-89 » sob kwie 19, 2008 10:27 pm

ja często się spotykam z takimi ludźmi i muszę przyznać, że to racja. Może nie zawsze jest to prawda ale bardzo często. Denerwują mnie tacy ludzie..
..tam gdzie jest miłość tam łzy być muszą, bo kto kocha sercem ten cierpi duszą..

Awatar użytkownika
Sessifet
Bywalec
Bywalec
Posty: 95
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 4:18 pm
Lokalizacja: Neverwhere.

Post autor: Sessifet » ndz kwie 20, 2008 6:14 am

Chodzę do szkoły, w której w/w panów spotykam na każdym kroku. Jednego 'pakera' mam w klasie - nie jest może zbyt inteligentny, ale spokojnie można z nim pogadać. Ale też nie oceniam całej społeczności po jednej jednostce. Są tacy i tacy - proste.
La cocaina no es buena para su salud, la cocaina is not good for you.

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » ndz kwie 20, 2008 9:04 am

Są ludzie dla których siłownia to po prostu hobby i sposób na zagospodarowanie wolnego czasu. Nie kupują odżywek, ani żadnych prochów. Gorzej z takimi ćwierćinteligentami, którzy chcą w miesiąc osiągnąć to nad czym inni pracowali latami.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
kubek
Bywalec
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:32 pm

Post autor: kubek » sob maja 24, 2008 7:03 pm

Łe tam, takie gadanie, kto ma być Zupermanem to nim będzie, nawet bez grama mięśniowego! Chociaż znam facetów, którym siłownia po 1. wyleczyła kilka kompleksów po 2. zapewniła stałą opiekę psychiatryczną

Awatar użytkownika
Pinacolada
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: ndz sie 17, 2008 1:00 pm
Lokalizacja: Made In China.

Post autor: Pinacolada » pn sie 18, 2008 12:53 pm

Ta sterydy, to mają samą wode potem goście zamiast mięśnia. A potem ona spada i bum :D
I found myself today... [*]

ODPOWIEDZ