Czy on coś czuje??

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
kubek
Bywalec
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:32 pm

Post autor: kubek » sob kwie 12, 2008 12:22 pm

Phi. Jak odpuszcza to nie jest Ciebie godzien i niech spada na księżyc. Pyskaty a co, podrywasz facetów? :D :lol:

W ogóle jaką macie metodę na podryw? ;) /Bo u mnie chyba na podróżowanie, c'nie Pyskaty?:P Amorre Pomidorre:D :roll:

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob kwie 12, 2008 12:56 pm

Nie podrywam facetów po prostu jestem jednym z nich i wiem jak się mogą zachowywać :P
Metody na podryw nigdy się nie zdradza gdyż dziewczyny potem mogą się ubezpieczyć na to ;P to tak jak z bakteriami nie jesteśmy zaszczepieni to one nas gryzą a gdy jesteśmy to nic nam się nie dzieje :P
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Dzika_kotQa
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 3:35 pm

Post autor: Dzika_kotQa » sob kwie 12, 2008 2:43 pm

Metod jest wiele i kazda inna, wszystko zależy od charakteru podrywanego. Jak dla mnie skuteczną metodą okazała się metoda na "niedostępną" . Poprostu byłam blisko tego mojego, ale nie aż tak żeby sobie mógł na coś pozwolić... niby podrywałam go non stop a skończyło się na tym że to on mnie poderwał i dobrze... bo to w sumie rola facetów! :mrgreen:

Awatar użytkownika
gaska-89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 9:22 pm
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: gaska-89 » sob kwie 19, 2008 9:45 pm

Na uczucia nie ma się wpływu, nie da się zmienić czyich uczuć. Poczekaj parę lat, a zobaczysz, że spotkasz odpowiedniego chłopaka. Miłość przez telefon to tylko złudne uczucie
..tam gdzie jest miłość tam łzy być muszą, bo kto kocha sercem ten cierpi duszą..

Awatar użytkownika
pro.memoria
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czw sie 07, 2008 9:39 pm
Lokalizacja: POLSKA

Re: Czy on coś czuje??

Post autor: pro.memoria » czw sie 14, 2008 7:45 pm

miśka pisze:Hej! :-) Mam taki problem... Poznałam chłopaka... A moze zaczne od poczatku... Awięc miałam jego nr. tel w komórce( nr. był z wakacji) i nie wiedziałm kogo to nr. ponieważ z wieloma osobami pisze no a jak perzegladałam spis kontaktów zauwarzyłam, że mam wpisany jego nr. no i nie wiedziałam kogo... Pusciłam do niego strzałkę i tak się zaczeło... Zaczelismy ze soba pisać na tel, ale teraz to juz nawet na gadu.. Ja mam bardzo niska samoocenę i wiem, ze wszystko jest przezemnie.... On ma na mnie bardzo duży wpływ i wszystko co napisze jest dla mnie ważne... Od pewnego czasu jestem w nim zakochana i on o tym wiem, ale niestety on nic do mnie nie czuje... Czy moge to jakos zmienić..??Czy on zacznie cos do mnie czuć??? :-/
JAKA TY PŁYTKA JESTEŚ DZIEWCZYNO, ZADAJESZ PYTANIA JAK W "BRAVO"!!! :!: :!:

Awatar użytkownika
cała.ona.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw sie 14, 2008 4:19 pm
Lokalizacja: Elbląg. . .
Kontakt:

Re: Czy on coś czuje??

Post autor: cała.ona. » czw sie 14, 2008 9:18 pm

pro.memoria pisze:
miśka pisze:Hej! :-) Mam taki problem... Poznałam chłopaka... A moze zaczne od poczatku... Awięc miałam jego nr. tel w komórce( nr. był z wakacji) i nie wiedziałm kogo to nr. ponieważ z wieloma osobami pisze no a jak perzegladałam spis kontaktów zauwarzyłam, że mam wpisany jego nr. no i nie wiedziałam kogo... Pusciłam do niego strzałkę i tak się zaczeło... Zaczelismy ze soba pisać na tel, ale teraz to juz nawet na gadu.. Ja mam bardzo niska samoocenę i wiem, ze wszystko jest przezemnie.... On ma na mnie bardzo duży wpływ i wszystko co napisze jest dla mnie ważne... Od pewnego czasu jestem w nim zakochana i on o tym wiem, ale niestety on nic do mnie nie czuje... Czy moge to jakos zmienić..??Czy on zacznie cos do mnie czuć??? :-/
JAKA TY PŁYTKA JESTEŚ DZIEWCZYNO, ZADAJESZ PYTANIA JAK W "BRAVO"!!! :!: :!:
:D wyjęłas mi to z ust pro.memorio ;) jak czytalalm to normalnie zal sciska... dziewczyno zastanow sie....;/
"Nie ma większej miłości niz ta, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich..."

ODPOWIEDZ