Niesamowicie wciągająca gra :)

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Mavionis

Niesamowicie wciągająca gra :)

Post autor: Mavionis » pn kwie 16, 2007 9:18 am

Siemanko...

Gra na prawdę wciąga...

Zaczynasz jako wódz małej osady i grasz z tysiącami innych graczy w starożytnym świecie.
W Travian możesz wybrać spośród trzech plemion: Rzymianie, Galowie i Germanie. Każde posiada swoje mocne i słabe strony, a także unikalne jednostki. itp ble ble ble :)

tutaj link dla was
http://www.travian3.pl/ xxx

jeśli zarejestrujecie się z tego linka dostaniecie za darmo (normalnie to kosztuje) 35 monet które możesz wymienić na różne bajery :)

//xTrollx: umieszczanie linków referencyjnych jest zakazane na tym forum. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn kwie 16, 2007 1:40 pm przez Mavionis, łącznie zmieniany 2 razy.

mruu

Post autor: mruu » pn kwie 16, 2007 9:27 am

rejestruje się, ale jeśli mnie to aż tak wciągnie, to zdajesz za mnie maturę bo właśnie zabrałam się do nauki :P

Mavionis

Post autor: Mavionis » pn kwie 16, 2007 11:10 am

mnie też wciągnęła ta gra... a też mam maturkę :)

mruu

Post autor: mruu » pn kwie 16, 2007 11:23 am

wciągnęłaby Cię lepiej nauka ze zdawanych przedmiotów :P
się już zarejestrowałam.. obejrzałam, ale niewiele rozumiem [mały mam rozumek] ;)

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » pn kwie 16, 2007 5:32 pm

Niby niezłe, ale ta gra jest podzielona na rundy, czytaj po zdaje się 9 miesiącach jest zresetowanie wyników i dotychczasowych osiągnięć, więc to mnie zraziło do tej gry. Imo lepszą giercą są www.plemiona.pl

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » pn kwie 16, 2007 5:43 pm

ja gram w travian, ostatnio zarejestrowałam się na nowym servie, fajna gra, z resztą ja to mam kilka tego typu, w które gram codziennie :-)
Life hurts...

Awatar użytkownika
Narkoleptyk
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: czw lip 24, 2008 7:18 pm

Post autor: Narkoleptyk » czw sie 07, 2008 8:01 am

To ja od siebie jeszcze dorzucę mój ulubiony zjadacz czasu, czyli ogame :)
Można jeszcze pomykać w gierki typu bitefight, knighfight i tym podobne. A dla zabicia czasu polecam tetrisa tutaj

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » czw sie 07, 2008 8:01 pm

http://www.ugamela.net.pl
Grałem sporo w ogame, nawet jeszcze pocinam, ale za wolno to wszystko działa. Ugamela to praktycznie ogame, z taką subtelną różnicą, że tam podstawowymi jednostkami nie są OWce czy pancerniki a Gwiazdy Śmierci (ze względu na szybkość gry - wydobywa się dużo więcej surowców). Jakby co to gram na uni1 pod nickiem Scouser.

ODPOWIEDZ