Ronaldinho

Jeżeli jesteś miłosnikiem sportu wymień się swoimi wiadomościami.
Turbo

Ronaldinho

Post autor: Turbo » pn sty 01, 2007 9:41 am

No porozmawiajmy troche o Ronaldinho. Wiecie że Ronaldinho ma z przodu o 4 zęby za dużo ??własnie dlatego mu tak wystają. Zęby zębami, ale piłkarz super.

[ Dodano: 2007-01-01, 10:46 ]
http://www.ronaldinho.com.pl/ - niezły link o ronaldinho polecam obejrzec :mrgreen:

quick

Post autor: quick » wt sty 02, 2007 8:26 pm

Dla mnie era Ronaldinho dobiegła końca... Nie zachwyca mnie wogóle a to jak się teraz zachowuje... wcześniej widać było radość w jego grze a teraz "gwiazdorzy" i to mnie denerwuje, wszędzie widzi faule na nim... Adios Amigo :-P

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » śr sty 03, 2007 5:06 pm

Być może jego słabsza forma to efekt przetrenowania, "zmęczenia materiału", pożyjemy zobaczymy
quick pisze:Nie zachwyca mnie wogóle a to jak się teraz zachowuje...
Fakt, piłkarz, nawet najlepszy, nie powinien sędziować. Od tego jest sędzia. Wywiera presję na arbitrów z szerokim uśmiechem i rozbrajającą gestykulacją, tym nie mniej powinny być za to jakieś upomnienia :-P

Turbo

Post autor: Turbo » pt sty 05, 2007 4:03 pm

No zgadzam sie z wami, ale jak dla mnie to nadal gra super. MI sie u niego podoaba jak gra to takie super zwody robi przed zawodnikami :mrgreen:

boban

Post autor: boban » czw lis 29, 2007 10:19 pm

Według mnie najlepszym piłkarzem wszechczasóqw jest Maradona. Nikt nie może się z nim równać. jak gral to nikt nie mógl go zatrzymać. Jesli ktoś się nie zgadza z moija opinią tio proponuję zeby zobaczył sobie w najbliższą niedzielę po południu w telewizji Planete film dokumentalny o tym wspaniałym i wielkim człowieku. Po obejrzeniu napewbno zmieni zdanie.

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » pt lis 30, 2007 5:55 am

Dla mnie jest przeciętny, a najbardziej wybitnym piłkarzem był, jest i będzie Zidane. Po prostu piłkarski geniusz!

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » ndz gru 09, 2007 9:51 am

Według mnie najlepszym piłkarzem wszechczasóqw jest Maradona
Tak był najlepszy ale wtedy kiedy grał teraz nic by nie zrobił a zatrzymałby go każdy piłkarz z najsłabszej ligi ... jakbyś zauważył piłka nożna kiedyś była grana wolno .. teraz gra się dynamicznie ...

Nie będę oglądał tego linku bo nie lubie tego piłkarza tak jak ktoś tu powiedział sędzia jest od sędziowania ... poza tym lepszy jest C.Ronaldo on jest gwiazdą pełnego formatu a przy tym nie zachowuje się jak Ronaldinho ... Kaka też jest świetny oraz Messi ... lub mniej znany Giovinco który robi furorę i będzie o nim głośno ...
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Ziom
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: sob lip 05, 2008 7:33 pm
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: Ziom » wt lip 15, 2008 4:54 pm

Ja uwielbiam Zidane dla mnie to najlepszy piłkarz na Świecie a jeśli chodzi o bramkarzy to Banano
Nie wiem w czym będą walczyć w 3 wojnie światowej ale w 4 będą walczyc na kamienie i patyki ...

ODPOWIEDZ