Co powiecie na to ^^

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob maja 31, 2008 6:27 am

łahaha kubek a to dobre ^^ dziewczyna dostanie bukiecik kwiatków misia i miłe słówka i już rozpuszcza się jak cukier w gorącej wodzie taka jest prawda ^^ a to co tam w tym barze niby mają laski powiedzieć to chyba tylko do takich 15 16 latków :>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
kubek
Bywalec
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:32 pm

Post autor: kubek » czw cze 05, 2008 12:25 am

15 latki, 16 latki nie chodzą po barach :) bo to nielegalne.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » czw cze 05, 2008 3:21 pm

kubek pisze:15 latki, 16 latki nie chodzą po barach :) bo to nielegalne
Sama jesteś nielegalna ^^ nie spotkałem się z przepisem że 15 i 16 latki nie mogą wejść do baru bo to nielegalne ..... nielegalne jest picie alkoholu w barze przez 15 i 16 latki :> moja droga :>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
kubek
Bywalec
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:32 pm

Post autor: kubek » sob cze 07, 2008 2:04 am

To był skrót myślowy, nie musisz pokazywać swojej "elokwencji" i "wyższosci" każdy wie, że o to mi chodziło :) Czepiasz się jak baba normalnie:P

Awatar użytkownika
kubek
Bywalec
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:32 pm

Post autor: kubek » sob cze 07, 2008 6:20 pm

Naaatalia! Natalia Natalia w Brooklynie! ;) (Kult rulezz) No tak, nie dziwię się, tylko dlaczego taką a nie inną drogą atakować, mógł ze mną wyskoczyć 1:1 w the Freshu na imprezie, to nie chciał... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » ndz cze 08, 2008 8:27 am

Nie mów że każdy wie bo ja nie wiedziałem więc nie głoś tu herezji ... po drugie nie używaj takich słów jak " elokwencja " bo i tak wiem że nie wiesz co to znaczy a pewnie siedziałaś godzinę na wikipedi i szukałaś słowa takiego które mogłoby pasować do tej sytuacji ...
Kubku jakie 1;1 co Ty sobie myślisz ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
kubek
Bywalec
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:32 pm

Post autor: kubek » ndz cze 08, 2008 5:05 pm

Ja korzystam z głowy, a nie z Wikipedii, w przeciwieństwie do Ciebie ! o :P

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » ndz cze 08, 2008 5:11 pm

No, tak ale jak w głowie nic nie ma to zostaje wikipedia chyba ale nie wiem mogę się mylić hmm :> :>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Fazikus
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: śr cze 25, 2008 6:31 pm

Post autor: Fazikus » śr cze 25, 2008 7:04 pm

Filmik przedstawia kobiety jako chore żadne pieniędzy bestie nieczułe na nic, a mężczyzn jako idealnych. Niestety a może stety rzeczywistość jest inna, wprawdzie są kobiety które lecą tylko na kasę, furę i komórę... ale są też mężczyźni którzy lecą tylko na dupę, i duże cycki.. Wprawdzie jest grupa młodzieży która na pierwszym miejscu stawia właśnie kasę i sex, ale jest też grupa która ma większe wartości moralne.
taka-ja-92 pisze:Pyskaty powiem tak... dziewczyny takie są ;P
większości, ale nie martwcie się panowie , potrafią też docenić. Nie tylko kase widzą.
Oczywiście niektóre ;P
mi tam na $$ nie zależy ^^ ;p ;]
Nie dziewczyny takie nie są one nie urodziły się lafiryndami lecącymi na kasę to dzisiejszy świat je tak kształtuje...

ODPOWIEDZ