Dziewczyny a moda

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
Gusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 101
Rejestracja: śr lut 06, 2008 2:20 pm
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: Gusia » czw cze 05, 2008 3:49 pm

Dziś niestety zauważyłam że moi znajomi są strasznie nietolerancyjni dla ludzi którzy ubierają się oryginalnie. Wystarczy że jakaś osoba założyła dziwny kapelusz albo ubrała się wybitnie kolorowo to już słyszałam jak ją obgadują że beznadziejnie wygląda. Mam wrażenie że dotyczy to niestety ogółu Polaków :(

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » czw cze 05, 2008 4:22 pm

No bo taką mamy naturę że nie przywykliśmy do pajacowatych strojów które można zobaczyć w Ameryce albo u Jacykowa w domu ... ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
kubek
Bywalec
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:32 pm

Post autor: kubek » sob cze 07, 2008 2:01 am

Pyskaty otworz się na ludzkość, przyjdź do klubu Fresh ;)) zobaczymy jak się ubierasz.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob cze 07, 2008 9:04 am

Nigdzie kubku nie przyjdę bo potem będziesz mdlała kiedy będziesz wiedzieć że mnie spotkasz jak mnie zobaczysz padniesz jak wygrana w toto lotka ^^ wiec wiesz nie moge ^^

Widziałem dziś laskę ładna bo ładna ale w takim ubraniu jak jakiś kopciuch bo w modzie podobno to jest ehh ;/
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
kubek
Bywalec
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:32 pm

Post autor: kubek » sob cze 07, 2008 6:14 pm

Jasne, ja nie padam ;) chyba, że po bibie w wyrko :P Jutro kibicuje Polakom właśnie w tym klubie :P dobrze mieć wejsciówki. Ps. a jak dokładniej była ubrana?:>

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » ndz cze 08, 2008 8:24 am

Jakiś dres chyba nawet majtek nie miała łahaha ^^ płaszczyk jakiś taki bardzo krótki o matko myślałem że falne ^^ jakieś korale do brzucha .. okulary takie co na starych filmach można zobaczyć weźźź co to ma być w ogóle ^^ wy macie laski z głową ^^ coś :D
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Judi
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 21, 2008 10:18 am

Post autor: Judi » sob cze 21, 2008 12:08 pm

Pyskaty, to tylko Twoje zdanie, każdy ma inny gust tobie się obecna moda nie podoba, a innym tak.

Zamiast uszanować to że każdy ma swoje zdanie i chodzi w tym co mu sie podoba napieprzasz się z tego.

To co według Ciebie powinna nosić panienka? Worek po kartoflach?
A moze najlepiej niech nie nosi nic? ^^

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » sob cze 21, 2008 1:08 pm

Hmmm, o właśnie!
Pyskaty powiedź co według Ciebie powinna nosić dziewczyna :->
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » ndz cze 22, 2008 7:12 am

Co ja wam mam tu mówić ^^ kiedyś jak się wychodziło na ulice każda dziewczyna była inaczej ubrana a teraz jak wychodzi się patrze a każda identyczna prawie że ;> muszki ubrane na ryjku , spodnie rureczki , albo te dziadowskie kolorowe i zadowolone bluzeczki też te same ;> bo koleżanka ma to ja też muszę mieć no niestety taka jest prawda że pod tym względem macie zryte baby ;-)) nic na to wam nie poradzę ;>

Judi nie unoś się tak bo Ci żyłką pęknie i co wtedy ? a zmarszczki też jak się pojawią to znów będziesz musiała toną pudru to zakrywać ale wracając do tematu .. ja to szanuje że tam sobie chodzą bo przecież nie zaczepiam ich na ulicy i nie mówi ściągaj to lol wypowiadam się w temacie :> od tego jest forum ;> hmm jak nie pasuje to proszę temat zignorować i nie wpisywać się już ;-)

Worek po kartoflach hmm a wiesz że ostatnio widziałem taką laskę co szła z taką dużą torbą jak na moje celne oko była to 16 letnia dziewczyna więc na co jej taki wór ? ^^ do sklepu nie szła tylko z koleżanką do parku bo potem je spotkałem ^^ hmmm ;=)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Judi
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 21, 2008 10:18 am

Post autor: Judi » ndz cze 22, 2008 10:01 am

Pyskaty pisze:Judi nie unoś się tak bo Ci żyłką pęknie i co wtedy ? a zmarszczki też jak się pojawią to znów będziesz musiała toną pudru to zakrywać
Nie Twój problem, nie bd musiał mnie oglądac wiec spokojnie.
Pyskaty pisze:Worek po kartoflach hmm a wiesz że ostatnio widziałem taką laskę co szła z taką dużą torbą jak na moje celne oko była to 16 letnia dziewczyna więc na co jej taki wór ? ^^ do sklepu nie szła tylko z koleżanką do parku bo potem je spotkałem ^^ hmmm ;=)
Moze była przekonana że własnie Ciebie spotka, chciała się w niecny sposób Ciebie pozbyć, a torba była na Twoje zwłoki^^ hmmm.
Pyskaty pisze:Co ja wam mam tu mówić ^^ kiedyś jak się wychodziło na ulice każda dziewczyna była inaczej ubrana a teraz jak wychodzi się patrze a każda identyczna prawie że ;> muszki ubrane na ryjku , spodnie rureczki , albo te dziadowskie kolorowe i zadowolone bluzeczki też te same ;> bo koleżanka ma to ja też muszę mieć no niestety taka jest prawda że pod tym względem macie zryte baby ) nic na to wam nie poradzę ;>
Aha wiec boli cie to ze każda panienka jest ubrana tak samo?
Moze powinieneś zmienić obiekty na które spoglądasz, po prostu te panienki rzucają się w oczy, a uwierz mi nie wszystkie tak chodzą, nie dostrzegasz tego co naturalne.

może one lubią tak chodzić, a to ze tobie to nie odpowiada maja głęboko gdzieś i bardzo dobrze.
Nie wiem jaki jest Twój styl noszenia się, ale jestem pewna ze nie wszystkim sie on podoba.

I co za pewne Ty tez masz to głęboko w dupie.

A i nie odpowiedziałes na moje pytanie, tylko ewidentnie zmieniłes temat.
Jak według Ciebie powinna ubierac się panienka? Co powinna nosić?
Czekam na Twoją odpowiedz, a nie na fantasmagorie na temat mojej pękajacej żyłki, czy tony pudru który nosze??? lol ^^
Ostatnio zmieniony ndz cze 22, 2008 10:03 am przez Judi, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ