Zabawy w łóżku

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Awatar użytkownika
agunia202
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 08, 2008 3:40 pm

Zabawy w łóżku

Post autor: agunia202 » czw maja 08, 2008 3:41 pm

Hej :)

Nie wiem czy taki temat był ... Najwyżej się powtórze, bo ja takiego nie widziałam.

Mianowicie chodzi mi o to, czy znacie jakies fajne zabawy łóżkowe ? (nie sex, chodzi mi o pieszczoty bardziej.)

Do chłopaków: Jak lubicie być dotykani, całowani przez dziewczyny ? Jakie pieszczoty lubicie?

do Dziewczyn: Jak zabawiacie chłopakow? Jak całujecie i pieścicie?


Pozdrawiam :*

Awatar użytkownika
path1989
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 13, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: path1989 » wt maja 13, 2008 2:31 pm

Hmmm kiedyś zrobiłam facetowi niespodziankę Chciałam pobudzić jego zmysły...
Byliśmy na wakacjach i czekałam na niego w łazience (kupiłam sobie komplet czarny z różowymy wstawkami gorset + majteczki i na to taka czarna halka praktycznie przezroczysta) na stoliku zostawiłam instrukcje dla faceta ... Mężczyźni są wzrokowcami, ale czasem warto odbiec od tego by pobudzić ich inne zmysły, wiec w instrukcjach kazałam mu się połozyc i założyć opaske na oczy. Pamiętam, że to była świetna noc ;-) - najpierw zrobiłam mu masaż, potem lekko muskałam jego plecy językiem, gdy przeszlam bardziej do konkretów - kupiłam jogurt fantazję truskawkowy i zaczełam zabawę - po chwili chłopak był tak rozgrzany, że zerwal przepaske z oczu i uprawialiśmy świetny dziki seks.

Z innych rzeczy faceci naprawdę lubią niespodzianki Planuję teraz jak jest tak cieplutko pojechać w okolice mojego miasta nad jezioro zrobić piknik na plaży w ustronym miejscu, babelki (szampan) może truskawki jest akurat na nie pora i zachęcić go do czegoś więcej. Mężczyźni uwielbiają adrenalinę, ja tez + tylko troszkę by miala ona granice :):)

Powodzenia i pozdrawiam

ODPOWIEDZ