Dziewczyny a moda

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
Dzika_kotQa
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 3:35 pm

Post autor: Dzika_kotQa » pt kwie 11, 2008 6:18 pm

No faktycznie te majtki jako spodnie nie wyglądają za ciekawie... :mrgreen:
Nigdy nie założe czegoś takiego. No ale chyba lepiej wyglądają chude panie w takim stroju niż np. pulchne kobietki... a takich mam tu pełno, czasami to mi na ich widok niedobrze się robi.

Awatar użytkownika
gaska-89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 9:22 pm
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: gaska-89 » ndz kwie 20, 2008 9:46 am

o przepraszam..ja się tak nie ubieram...nienawidzę ani różowego koloru ani jaskrawych ciuchów. Czasami kolesie nie są lepsi. Ubiorą się jak fleje i wygląda to tak samo paskudnie jak różowy jaskrawy sweterek
..tam gdzie jest miłość tam łzy być muszą, bo kto kocha sercem ten cierpi duszą..

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » ndz kwie 20, 2008 10:11 am

gaśka mówimy o dziewczynach i ich sposobie ubierania się a nie o facetach ^^ nawet najgorzej ubrany facet nie będzie gorszy od laski co chodzi w takich spodniach ^^ ^^ ^^

no ale w sumie jak poruszyłaś ten temat to facet ubrany jak fleja wygląda jak ? co muszę założyć by być fleją wystarczą same brudne ubranka czy jeszcze coś ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
gaska-89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 9:22 pm
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: gaska-89 » ndz kwie 20, 2008 10:19 am

jak już coś to gąska a nie gaśka! ^^ Jak dla mnie fleją jest chłopak który nosi jakieś porozciągane, brudne lub stare ciuchy. Nie zależy to od rodzaju ciuchów.
..tam gdzie jest miłość tam łzy być muszą, bo kto kocha sercem ten cierpi duszą..

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » ndz kwie 20, 2008 11:38 am

Ale podobają Ci się tacy ^^ bo tak o nich piszesz to raczej ciągnie Cię do nich ^^ przyznaj mam rację ^^ tak patrze i nie mogę uwierzyć Ty masz 18 lat ^^ gąska gaśka jeden pierun ^^ wiadomo że o Ciebie chodzi ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
gaska-89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 9:22 pm
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: gaska-89 » ndz kwie 20, 2008 1:13 pm

a Ty to raczej paskuda a nie pyskaty jesteś! ^^ a ile byś mi lat dał co? Właśnie, że nie lubię takich chłopaków. Niech ma swój styl, ubiera się w to co lubi ale schludnie a nie jak fleja
..tam gdzie jest miłość tam łzy być muszą, bo kto kocha sercem ten cierpi duszą..

Awatar użytkownika
MaLLinKa
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: sob maja 03, 2008 3:37 pm
Lokalizacja: Malinkowy świat

Post autor: MaLLinKa » ndz maja 04, 2008 10:30 pm

Pyskaty pisze:która dziewczyna założy takie coś ?? Ciekawe czy do Polski to się przeniesie <rotfl>

http://www.streemo.pl/Por...x?MediaId=17078
Buahahhahaa xD i powiem tyle...
nie no joke.. Dodam coś jeszcze od siebie xD ^^ Hmm... takie styl dośc... albo inaczej :d pasujący do pań spzredających swoje ciało za kase xD
NIgdy bym czegoś takiego na siebie nie włożyła.
^^ Why do all good things come to an end? :((( ^^

Awatar użytkownika
kubek
Bywalec
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:32 pm

Post autor: kubek » wt maja 06, 2008 8:27 pm

A moim zdaniem najlepsze rzeczy można dostać w szmatekasach, lumbpeksach i innych "botanich" - uważam, że jeśli dobrze się dobierze rzeczy i zestawi można wyglądać naprawdę pięknie:))

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » śr maja 07, 2008 5:18 pm

Po szmateksach nie chodzę jak coś to rzadko ale chyba zacznę robić jak mój znajomy włazi tam kupuje rzeczy wychodzi pstryka foty wystawia na allegro ^^ i ktoś mu zawsze to kupi ^^ i tak zarabia kiedyś nawet 40 zł dostał za jakąś szmate ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
MaLLinKa
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: sob maja 03, 2008 3:37 pm
Lokalizacja: Malinkowy świat

Post autor: MaLLinKa » śr maja 07, 2008 7:24 pm

Hmm dobry czleniu xD heheh
Pare dni temu kumpela mnie wyciągneła do jakiegoś "taniego ciucha" bo sukala jakiejs kiecki a jeden wieczor, a uznala, ze nie bedzie placila 80 zl za cos co raz zalozy i bedzie lezalo. I tak sobie tam bedac znalazlam sobie sliczne korale :D no cudenko :D z metka jeszcze... elegancko zapakowane, sliczne...
tam zaplacilam za nie 5 zl, a w sklepie mniej niz 30 bym nie zapłaciła.

Pyskaty a co do Twojego 1 posta.... Jak widac niektore dziewczyny musza "błyszczec" mogl bys umrzec z głodu a Ona by Ci na jedzenie nie dala tylko musiala by byc trendy i kupic sobie nowe spodnie,lub okularki
^^ Why do all good things come to an end? :((( ^^

ODPOWIEDZ