Co zrobić

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Co zrobić

Post autor: Pyskaty » wt kwie 15, 2008 5:34 pm

jest może na sali jakaś fryzjerka albo zna ktoś ową bo mam problem ... jak stawiam czuprynę na żel to się kręcą skubane nie idzie tego jakoś wyprostować niby ktoś mi mówił że prostownicą no ale co wyprostuje a potem jak nałożę żel to przecież znowu będą się kręcić chyba co nie ? kto ma jakąś radę wkurzające to już jest ^^

Awatar użytkownika
Dzika_kotQa
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 3:35 pm

Post autor: Dzika_kotQa » pt kwie 18, 2008 1:11 pm

Może czas troszkę przyciąć ewentualnie spryskać lakierem mocnym...

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt kwie 18, 2008 2:59 pm

Przycinałem i co nic z tego nadal to samo no jesteście dziewczynami mazgacie się różnymi rzeczami i nie wiecie co i jak ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » pt kwie 18, 2008 4:53 pm

Po prostu zaakceptuj swoje afro i zacznij się ubierać w stylu "Gorączki sobotniej nocy".
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt kwie 18, 2008 5:25 pm

musi być jakiś sposób ^^ i ktoś mi go poda prędzej czy później ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt kwie 18, 2008 10:13 pm

Jak nie masz kręconych i obficie je wypaplasz w żelu, to nie ma bata, powinny się trzymać. Chyba że masz 1. kręcone włosy 2. kijowy żel ^^ Aha no i jeszcze jedno, ustawiasz je na mokro/wilgotno, tj.świeżo po umyciu; czy jak je wysuszysz?
Ostatnio zmieniony pt kwie 18, 2008 10:19 pm przez xTrollx, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob kwie 19, 2008 7:57 am

Stawiam na gumie ^^ no ustawiam je na mokro od razu po przemyciu a co mam robić inaczej niby :>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
gaska-89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 9:22 pm
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: gaska-89 » sob kwie 19, 2008 10:23 pm

stosuj inne środki niż żel. Proponuje specjalne środki do prostowania i lakier :P
..tam gdzie jest miłość tam łzy być muszą, bo kto kocha sercem ten cierpi duszą..

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » ndz kwie 20, 2008 7:18 am

A jakie to są specjalne środki do prostowania ^^ prostownica pewnie ^^ lakierem to sobie mogę klatę spryskać ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » ndz kwie 20, 2008 8:57 am

Ostatnio rozmawiałem z koleżanką. Wyjawiła mi sposób na większość problemów z włosami. Oto on:
łysa glaca :-P
Na pewno nie będą się kręcić :lol:
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

ODPOWIEDZ