koksiarze ...

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

koksiarze ...

Post autor: Pyskaty » pt kwie 11, 2008 7:15 pm

Czy zauważyliście taki motyw który występuje u większości którzy koksują i mają już widoczne mięśnie że oni ubierają obcisłe koszulki żeby było widać cyca bica trica ... poza tym jak się z nimi rozmawia ja nie mówię że ze wszystkim ale z większością to gadają o siłce i o dietach jakie stosują i ile wpierdzielili koksu ... znacie może jakiś koksiarzy takich bo ja znam i muszę powiedzieć że jednak sprawdza się to powiedzenie że Im większe mięśnie tym mniej w głowie ...

Czy ludzie już na głowę poupadali bo w końcu żałosne takie coś jest ... siema podnoszę 120 na klatę żal ... w tym filmiku jest wszystko pokazane o ile autor zrobił to dla jaj to inni tak postępują na serio ... ;/

http://vplanet.pl/1,872,Prawdziwy_polsk ... ywacz.html
Ostatnio zmieniony pt kwie 11, 2008 7:28 pm przez Pyskaty, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dzika_kotQa
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 3:35 pm

Post autor: Dzika_kotQa » pt kwie 11, 2008 7:27 pm

W domu gdzie wynajmuje pokój mieszka kolega, który chodzi na siłownie, biega, je różne wynalazki ale żeby był dziwny nie odczułam. To zależy od tego czy się to robi dla siebie czy pod publike. Czasami jak sobie z niego żartuje że niedługo będzie jak Pudzian to mi odpowiada że on tak nie chce...on poprostu ma takie hobby, inni maja komputery, fitness, basen a on siłke.

Awatar użytkownika
kubek
Bywalec
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:32 pm

Post autor: kubek » sob kwie 12, 2008 11:20 am

Takie karki mnie kompletnie nie interesują, ale podobny motyw mam z pewną grupą dziewczynek, bo np. nie moge porozmawiać z niektórymi koleżankami normalnie nie ziewając! - cały czas mówią o kosmetykach wysyłąją sobie smsy o promocjach blabla bla, a już szczytem było jak ostatnio na gg dostałam stek linków do kosmetyków na allegro, bez przesady!

Zdecydowanie wolę linki z Tuba:D Np. taki! Może ktoś zna jednego z nich cooo? :))
http://www.youtube.com/watch?v=xmBAHbKAQPo&fmt=18

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob kwie 12, 2008 11:26 am

tak kubek jednym z nich jestem ja i co powiesz teraz :P ? chcesz żebym Ci namalował pomidora na Ciele :P ?
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
kubek
Bywalec
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:32 pm

Post autor: kubek » sob kwie 12, 2008 11:37 am

To powiem - co to za laser?! czym pomalowałeś pałac kultury. Możesz mi zrobić co najwyżej LOL'a i to na plecach ;)) /To i tak nie Ty, bestio, bestio.

Muszę popytać znajomych czy ktoś wie cokolwiek więcej. A ta muza to też wypasiona, nie?:))

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob kwie 12, 2008 11:39 am

Taką muzę w nocy mógłbym Ci zbitować ;D nie mogę zdradzić czym i jak pomalowałem przyrzekałem że zachowam tę tajemnicę do śmierci :D to ja dlaczego mi nie wierzysz :D dobra no może być lol potem zrobimy co innego gdzie indziej ;P
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
kubek
Bywalec
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:32 pm

Post autor: kubek » sob kwie 12, 2008 12:31 pm

Dlaczego w nocy, po co tracić niepotrzebnie energię? Ale jesteś, muszę zapytać jakiegoś guru, admina tamtej stronki - niech mi wyjawi tajemnicę, bo umieram z ciekawości. A Taki Pyskaty nie chce nic powiedzieć. Pffff. Idę pisać maila :D :-P

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob kwie 12, 2008 1:01 pm

W nocy najlepsze rzeczy się dzieją a Ty mówisz że niepotrzebnie :D nie mam pojęcia czym to malują raczej zrobili to w POINCIE hehe :D
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » ndz kwie 13, 2008 2:02 pm

Zmieniliście temat. . :-> ja się na tym zbytnio nie znam, ale Pyskaty masz rację, też to zauważyłam :-P Nie mam nic do tego, ale uważam, że koks po prostu trzeba umieć brać. . bo widzicie wielu z tych napompowanych "mięśniaków" myśli, że super extra wygląda, a ja patrząc na tą obcisłą koszulkę widzę raczej cos bardziej przypominającego tłuszcz i pulchną buzię ;-)
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
Dzika_kotQa
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 3:35 pm

Post autor: Dzika_kotQa » ndz kwie 13, 2008 6:07 pm

CiotkaDobraRada pisze:patrząc na tą obcisłą koszulkę widzę raczej cos bardziej przypominającego tłuszcz i pulchną buzię
Masz rację, czasami ogląda się puszystych panów w siłowni niż dobrze zbudowanych, umięsnionych facetów. Tak ma właśnie mój kolega z mieszkania, wcale po nim nie widać że ćwiczy ...

ODPOWIEDZ