Pasje...

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Sabaku no Gaara

Post autor: Sabaku no Gaara » ndz wrz 02, 2007 9:46 am

Nie szukaj a znajdziesz, ja tez k=nie mialem pasji a teraz mam ich za duzo,

równiez uczeszczalem na karae wiec wiem co czuje twoja sis, (brazowy pas, 2 kyu Karate Goju-ryu) teraz juz przestalem, zaczelem nowy sport, nie taki drogi, Wspianczka, jestr od karate bardziej, .... extremr, bardziej sie boje xD i o to chodzi, a inne, bardziej spokojne "pasje" no to filmy, szczegolnie horrory, bardzo duzo ogladam, no i Manga, narazie obojrzalemElfen Lied, Teraz ogladam Naruto xD

Wiec masz rozne sposoby na Pasje, mozesz miec ja nie wychodzac z domu, lub wlasnie nie bedac w nim, Nie szukaj sama do Ciebie przyjdzie xD

:-D :-D :-P :-P

Edit:

Zapomnialem o Fotografi xD troche rztrzepany jestem xD
Ostatnio zmieniony ndz wrz 02, 2007 9:46 am przez Sabaku no Gaara, łącznie zmieniany 1 raz.

WhO Am I ?

Post autor: WhO Am I ? » wt lis 13, 2007 7:04 pm

moją wielką pasją jest kickboxing :) poświecam temu bardzo dużo czasu :)
heh tak jak założycielka tego tematu napisała ze jej młodsza siostra nosi bluzy z napisami danej sekcji itp :) normalna sprawa :P ja też noszę :D

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » śr lis 14, 2007 5:56 pm

Moim hobby jest chodzenie do parku gdzie rozbieram się do naga przy dzieciach a następnie uciekam przed policja bo zawsze ktoś wezwie ją jestem zdegustowany bo ostatnio podczas ucieczki straciłem 3 zł które wcześniej zabrałem małemu chłopakowi ;>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: izka101 » śr lis 14, 2007 6:00 pm

Ja lubię chodzić na zajęcia sportowe takie jak siatka i piłka ręczna a jak nie to siedzę zwykle przed kompem na necie potrze na jakieś fajne stronki na których jestem zalogowana i jakoś całe wieczór spędzam na nauce :mrgreen:
Jesteś dla mnie całym światem,
Słońcem, wiatrem, wodą, latem,
A gdy patrzę sie na Ciebie,
Czuje sie jak w niebie.

Awatar użytkownika
Adele
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 26, 2008 7:43 pm
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Adele » śr mar 26, 2008 8:24 pm

Moją pasją jest teatr.
Pasją jest muzyka.
Pasją jest taniec...
Książki, jak narkotyk.
Moje życie jest ubarwione w wiele pasji.
"Życie to piękny teatr, niestety, repertuar marny."

Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » czw mar 27, 2008 8:22 pm

taniec, taniec i jeszcze raz taniec. i w takim razie muzyka, bez ktorej trudno wytrzymac. oprocz tego "lubie dobra ksiazke" (:P), filmy i sport.

Awatar użytkownika
Mr. Jack
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: czw kwie 03, 2008 5:28 pm
Lokalizacja: Domaszków City ;)
Kontakt:

Post autor: Mr. Jack » czw kwie 03, 2008 5:57 pm

a z kolei moimi wielkimi pasjami są:
-teatr... to jest właśnie to, co kocham i co mnie satysfakcjonuje ;) od dziecka biorę udział w różnych przedstawieniach; od kopciuszka po troglodytów (haha... pamiętam to jak dziś... mieliśmy kostiumy zrobione z worków po ziemniakach xD)... teraz z kolei przygotowujemy się do sztuki pt. "Moralność Pani Dulskiej"... zagram Zbyszka ;)

-muzyka i poezja (czasem 'wymęczę' jakiś wiersz ;) )
-książki (moja ulubiona to "Buszujący w zbożu" [polecam!!!] )
i wiele wiele innych ciekawych rzeczy :] ;-) ;-)
Respect My Authority ;)

Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » czw kwie 03, 2008 7:20 pm

ja jako mała dziewczynka uwielbiałam grać w szkolnych przedstawieniach i zawsze dostawałam główne role (najlepiej wspominam Calineczkę)... to były czasy, masakra, do niedawna jeszcze trema mnie paraliżowała, ale pracuję nad tym i teraz jedynie ogranicza ona moje możliwości. i gdyby nie to, pewnie zostałabym aktorką.

Buszujący w zbożu, oj tak, świetna książka.

Awatar użytkownika
Mr. Jack
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: czw kwie 03, 2008 5:28 pm
Lokalizacja: Domaszków City ;)
Kontakt:

Post autor: Mr. Jack » sob kwie 05, 2008 8:04 pm

;))
Respect My Authority ;)

Awatar użytkownika
Dzika_kotQa
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 3:35 pm

Post autor: Dzika_kotQa » śr kwie 09, 2008 5:40 pm

Moją pasją jest chyba komputer, wiele czasu poświęcam serfowaniu w internecie. Czasami też mam ochotę napisać jakieś opowiadania i szczerze mówiąc grono osób, które miało okazje je czytać była zachwycona 8-)

ODPOWIEDZ