Wladcy much

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » pn mar 31, 2008 7:54 am

a skad ta pewnosc? bo ja momentami uwazam ze gorszych by sie nie dalo... to sie nazywa narzucsnie swojego zdania innym, panie kolego ;-)
nie znosze tej beznadziejnej nudnej i glupiej bajeczki, i upssss, nie poradze nic na to ...

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pn mar 31, 2008 3:08 pm

To się nazywa prawda w oczy kole a nie tam narzucanie swojego zdania innym ;-) jestem na 100% przekonany że nie tylko tę bajkę krytykujesz ale inne rzeczy np patrzysz na youtube ktoś wrzucił siebie jak tam śpiewa a TY pewnie o jaki żal co za kretyn itp :> ale Ty nie lepiej umiesz ;-) wiem wiem masz prawo mówić co Ci się tam podoba wolny kraj w końcu
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Niepoważna
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: śr lut 13, 2008 6:43 pm
Lokalizacja: cukiernica.

Post autor: Niepoważna » czw kwie 03, 2008 7:05 pm

Pyskaty pisze:Pyskaty
Nie wiem ile Ty masz lat, ale wydaje mi się, że niewiele. Szczerze to nawet nie chce mi się komentować tej durnoty.
Pyskaty pisze:nazywa prawda w oczy kole a nie tam narzucanie swojego zdania innym
,
Pyskaty pisze:estem na 100% przekonany
ŻAŁOSNE. Gdzie indziej pobaw się w psychologa.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt kwie 04, 2008 6:23 am

Niepoważna pisze:ŻAŁOSNE. Gdzie indziej pobaw się w psychologa.
A Ty w krytyka bajkowego ... ;-)
Niepoważna pisze:Nie wiem ile Ty masz lat, ale wydaje mi się, że niewiele. Szczerze to nawet nie chce mi się komentować tej durnoty.
Mam nadzieję że więcej rzeczy Ci się nie wydaje bo niestety nie trafiasz ... nie chce Ci się komentować ale durny koment zostawiasz jesteś ograniczona ? powiedz wtedy wszystko wyjaśni się ...
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » pt kwie 04, 2008 4:14 pm

nie przejmuj sie tak, bo zawalu dostaniesz

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt kwie 04, 2008 6:38 pm

O mój zawał się nie bój lepiej uważaj na swój cellulit, który gromadzi Ci się na dupsku ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » pt kwie 04, 2008 6:53 pm

ależ nie boję się, jeden żałosny cwaniacze w tą czy w tamtą... daj spokój, kogo by to obchodziło :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob kwie 05, 2008 6:32 am

Brak argumentów na dany temat i już zaczyna się wyzywanie co za prymitywne zachowanie ;-) ale w sumie czego można się spodziewać po małej dziewczynce, która od niedawna ma internet ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Gusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 101
Rejestracja: śr lut 06, 2008 2:20 pm
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: Gusia » sob kwie 05, 2008 11:09 am

Pyskaty czy Ty naprawdę tak bardzo lubisz się ze wszystkimi kłócić? Co Ci to daje? Satysfakcję że komuś powiedziałeś jakiś tekst? To naprawdę wygląda żałośnie jak każdemu próbujesz dopiepszyć marnym tekstem.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob kwie 05, 2008 11:49 am

Żałośnie to wyglądają te Twoje wypowiedzi nie na temat więc jak chciałaś sobie nabić posta to Ci się udało cieszysz się masz już 53 jesteś teraz szczęśliwa tak ?

Jak Ci coś nie pasuje to przecież nikt Cię tu nie trzyma możesz iść na inne forum straszyć i tak odzywasz się raz na jakiś czas i szczerze gówno wnosisz na to forum więc jak śmiesz się odzywać ? poza tym przestań czytać moje posty jak Ci tak źle ... ;/
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

ODPOWIEDZ