czy pisanie z błedami jest cool?

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » czw wrz 13, 2007 8:20 pm

obaleo pisze:Przygotowujecie się już do dyktanda? Został już niecały tydzień...
Eee jakiego dyktanda?

nie_chcę

Post autor: nie_chcę » pt wrz 14, 2007 10:25 am

na GG www.mojageneracja.pl/8899

Obaleo:
A jak się tu przygotowywać? Przeczytać parę dyktand i wszystko. Słownika nie ma sensu wkuwać
Ostatnio zmieniony pt wrz 14, 2007 10:25 am przez nie_chcę, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » pt wrz 14, 2007 12:12 pm

E tam, po co mi jakieś dyktando. Jeszcze mi zarzucą, że tępa jestem i nie umiem po Polsku pisać.
Obrazek

obaleo

Post autor: obaleo » pn wrz 17, 2007 8:59 pm

Dziewoocha, a kto cię tam pozna :). Poza tym ja zrobiłem sobie próbne dyktando i było raczej proste (choć word nie na wiele się zda)

nie_chcę

Post autor: nie_chcę » śr wrz 19, 2007 8:01 am

No to dzisiaj chwila prawdy! O 18 dyktando na gg. Zobaczymy, co z tego będzie. dajcie znać jak wam poszło.

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » śr wrz 19, 2007 7:06 pm

Ponoć było trudne, ale nie wiem, nie zawracałam sobie nim głowy. Wystarczy mi polonistka po lekcjach która tępi za byki. Chociaż mi się jeszcze nie zdarzyło z nią konfrontować.
A po lekcjach jak relaksuje się przed kompem mam o wiele więcej ciekawszych rzeczy do roboty niż pisanie dyktanda....
Obrazek

Awatar użytkownika
Lord_R
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: śr lut 27, 2008 4:48 pm
Lokalizacja: z koszmaru.

Re: czy pisanie z błedami jest cool?

Post autor: Lord_R » śr lut 27, 2008 8:36 pm

obaleo pisze:Mnie się tak nie wydaje, dlatego postanowiłem wydać nieformalną wojnę piszącym niepoprawnie. Nie chodzi o to, żeby się czepiać do kazdej literówki, ale jak widzę, a ostanio widziałem, "kóra" albo "kóla" to mi ręce opadają. Wpisujcie, jakie jest wasze zdanie
Polecam wszystkim tym,którzy nie wierzą,że w 5 minut można się obrzydzic - http://www.sweetbrokacik.propl.eu/index.php . Osobiście nie uważam,że pisanie ''s błendami'' jest ''kól'', ba uważam nawet,iż nie można tłumaczyc tego dysleksją. Tą drugą sam mam i podjąłem walke, już prawie pisze całkiem poprawnie :).
Szczytem oryginalności jest pozostanie sobą.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 101
Rejestracja: śr lut 06, 2008 2:20 pm
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: Gusia » czw lut 28, 2008 11:54 am

Lord_R mam nadzieję iż nie jesteś zarejestrowany na tym "słitaśnym" forum. Tacy ludzie jacy są na tym forum mnie przerażają. JAK MOŻNA TAK PISAĆ??? Osobiście nienawidzę jak ktoś zaczyna do mnie pisać z ogromnymi błędami. Rozumiem że czasami komuś się zdarzy błąd albo literówka ale nie kiedy ktoś do mnie pisze cały czas coś w stylu "ktury" "czójem się dobże" itd. A już w ogóle nie toleruję pisowni gdzie co druga litera jest wielka albo taka jaka jest zaprezentowana na tym dziwnym forum "Sweet Brokacik" :-/ Niedobrze mi się robi jak na to patrzę <rzygi>

Awatar użytkownika
Niepoważna
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: śr lut 13, 2008 6:43 pm
Lokalizacja: cukiernica.

Post autor: Niepoważna » czw lut 28, 2008 2:42 pm

Gusia pisze:Tacy ludzie jacy są na tym forum mnie przerażają. JAK MOŻNA TAK PISAĆ???
Zgadzam się z Tobą Gusia, mnie też wprawia o mdłości pisownia tych pokemonowych potworków i te różowe błyszczące, ruchome gify... :shock:

Sama kiedyś miałam problemy z ortografią, ale wzięłam się w garść i dziś nie powiem że nie zdarzają mi się błędy, ale bardzo rzadko, sporadycznie, jak każdemu z resztą.

Awatar użytkownika
Lord_R
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: śr lut 27, 2008 4:48 pm
Lokalizacja: z koszmaru.

Post autor: Lord_R » czw lut 28, 2008 3:30 pm

Gusia pisze:Lord_R mam nadzieję iż nie jesteś zarejestrowany na tym "słitaśnym" forum.
Kiedyś się zarejestrowałem,żeby ich spytac dlaczego tak piszą... Niestety moja ''krucjata'' podaruj pokemonom słownik nie wypaliła.
Ostatnio zmieniony czw lut 28, 2008 3:30 pm przez Lord_R, łącznie zmieniany 1 raz.
Szczytem oryginalności jest pozostanie sobą.
Obrazek

ODPOWIEDZ