Doda

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » czw lis 01, 2007 7:22 pm

Doda wystarczy włączyć program taniec na lodzi czy jak to się tam nazywa i zobaczyć tę laleczkę jak pajacuje żal ... albo jak brała udział w tym dziadostwie gdzie uczyła się jeździć o Boże jakie to było sztuczne ;/ w ogóle ma taki żałosny śmiech ;/ w Polsce robi show ale zagranicą jest zerem na jej koncerty nikt nie chciał przychodzić wiadomo czemu jej muzyka jest denna no ale co zrobić wiele nastolatek tego słucha zabronić nie można trudno .. za bardzo pewna siebie jest i nie wyciąga wniosków z życia myśli że będzie o niej wiecznie głośno ... przyjdą nowi i ją zagłuszą a wtedy dorotka już nie będzie szczęśliwa ..
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Czarownica

Post autor: Czarownica » pt lis 02, 2007 8:33 pm

DoNotBlink pisze:Pani Doda chyba należy do Mensy, czyż nie? :mrgreen:
Hmmmm.... Powiadają, że jej IQ jest równie prawdziwe, jak jej biust..... :lol:
Emma pisze:dlaczego tak często poniża drugiego
Sama się poniża. Zachowaniem, obnażaniem, kulturą... a w zasadzie jej brakiem... sprzedaje siebie i swoje życie prywatne. Ale co tam, jej wybór. Jeśli odpowiada jej to wszystko za taką kase, jaką zbiją- droga wolna. I chociaż patrzeć na nią nie mogę, słuchać jej nie mogę, czytać o niej nie mogę, to niech sobie taka "Doda" jest... Ludzie lubią taką pustą rozrywkę. W nieskończoność to trwać nie będzie. Umarł król, niech żyje król.... ;-)

generejszynekst

Post autor: generejszynekst » ndz lis 11, 2007 2:00 pm

uwielbiam ją :) :) :)
i mam IQ 125

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » ndz gru 02, 2007 2:23 pm

Wiem, że wczas się zaczynam rozwodzić nad tym tematem, ale wcześniej jakoś nie miałam ochoty :-P
No to tak. . . Dody nie lubię wcale. Nie słucham jej piosenek. Uważam, że są bez sensu, te teksty. . . szkoda gadać. Nie znam też żadnej normalnej osoby po 20. roku życia, która by jej słuchała. Jej fanki to zazwyczaj rozwydrzone, tępe nastki. To chyba co nieco o niej świadczy na niekorzyść. . . Nie podoba mi się jej zachowanie, ale głupie blondynki też muszą stąpać po tym świecie :-) I co się niektórzy zachwycają jej "nieskazitelną urodą" ?? Śmieszne, bo przy takiej ilości kasy, bycie piękną, to żadna sztuka. Wystarczy sobie porównać tą wieśniaczkę z Baru. Nigdy nie widziałam jej na żywo, ale była kiedyś w Tychach i znajomi mówili, że jest mała i gruba. . .
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: izka101 » pn gru 03, 2007 10:44 am

WEdług mnie to już dawno było ale dopiero teraz napisze ;) Ochrioniarze dody pobiły gościa z grupy operacyjnej dlatego że (dla mnie Poniżył) śpiewał o niej a zresztą sami zobaczycie link: http://pl.youtube.com/watch?v=GRvW2urHsQ4
Jesteś dla mnie całym światem,
Słońcem, wiatrem, wodą, latem,
A gdy patrzę sie na Ciebie,
Czuje sie jak w niebie.

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » pn gru 03, 2007 1:15 pm

izka101, słuszna uwaga. Nie rozumiem czemu Doda się tak strasznie zbulwersowała, przecież ona uważa, że każdy ma prawo mówić co chce. W końcu widać to po niej, wszystkim wokół dogaduje. Jej "inteligencja" mnie powala.
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
mineralka
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: pt gru 21, 2007 6:52 pm

Post autor: mineralka » sob gru 22, 2007 11:52 am

moja ''ulubienica''
hehehe potrafi sie sprzedac tylko w najprostrzy sposob ...pokazujac swoje chamstwo :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » sob gru 22, 2007 1:37 pm

A widzieliście święte oburzenie Dody na słowa Salety: "Inni też lepiej śpiewają od Ciebie, a to Ty dostałaś Fryderyka."

Brakuje u nas piosenkarek pokroju Nory Jones.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
Rysiu0
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lis 02, 2007 4:57 pm

Post autor: Rysiu0 » ndz gru 23, 2007 12:43 pm

Ha...Moim zdaniem Doda to jedna wielka pomyłka!!

Awatar użytkownika
Monia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt wrz 18, 2007 2:32 pm

Post autor: Monia » śr gru 26, 2007 10:11 pm

A ja ją podziwiam za to, że wie, czego chce.
I głos ma świetny.
I czasami potrafi dobrze komuś dowalić tekstem.
A, i silna babka, mięśnie i nie należy do tych patyczaków, "gwiazd".

ODPOWIEDZ