Kolczyk w języku

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » śr gru 26, 2007 2:35 pm

mineralka pisze:moze dlatego iz o czesc kosmetyczek robi to bez odpowiednich kursow pozwolen..od tak :mrgreen:

ja robilam u sprawdzonej...ktora ma odpowiednie papierki :P
Oj nie, nie :lol: Oczywiście, że chodzi o kosmetyczki z odpowiednimi papierami. To już by była przesada, gdybym mówiła o kosmetyczkach, które robią kolczyki bez takich papierów :lol: Jednak myślę, że takiej nie znajdziesz, bo miałaby przerąbane i wyleciałaby z roboty. . .

Poza tym, jak możesz porównywać piercing do medycyny? :-| A tak na marginesie - nie robię z siebie piercera. . . Bo niektóre Twoje wypowiedzi brzmią, jakbyś chciała to zasugerować.
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
mineralka
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: pt gru 21, 2007 6:52 pm

Post autor: mineralka » śr gru 26, 2007 7:13 pm

CiotkaDobraRada pisze:To już by była przesada, gdybym mówiła o kosmetyczkach, które robią kolczyki bez takich papierów Jednak myślę, że takiej nie znajdziesz, bo miałaby przerąbane i wyleciałaby z roboty. . .
tak????
a podasz mi przepis ktory reguluje i wymaga ze kosmetyczka musi miec taki obowiazek posiadania dokumentow uprawniajacych je do rego typu zabiegow ?
bo o ja takim nie slyszalam...
:mrgreen: :mrgreen:

byc moze przeoczylam...ale watpie bo na biezaco czytam :P

a dlaczego nie porownywac?
skoro tobie kilka tekstow wystarczy aby mniemac iz jestes odpowiednio wyksztalcona teoretycznie :):):) oraz to ci daje odpowiednie kompetecje aby obalac umiejetnosci i wiedze wykwalfikowanej kosmetyczki ... :mrgreen: :mrgreen:
ja tez wiele czytalam..na ten temat...ale mimo wszystko ufam specjalista w innych dziedzinach :) :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony śr gru 26, 2007 7:24 pm przez mineralka, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » śr gru 26, 2007 7:26 pm

mineralka pisze:a podasz mi przepis ktory reguluje i wymaga ze kosmetyczka musi miec taki obowiazek posiadania dokumentow uprawniajacych je do rego typu zabiegow ?
Idź zapytaj kosmetyczki czy ma uprawnienia do przebijania :-> Nie ma, bo nie na tym polega jej zawód.
mineralka pisze:a dlaczego nie porownywac?
skoro tobie kilka tekstow wystarczy aby mniemac iz jestes odpowiednio wyksztalcona teoretycznie
Oj to ciężko skoro nie widzisz różnicy między medycyną a kolczykami. . . :-|
mineralka pisze:a tez wiele czytalam..na ten temat...ale mimo wszystko ufam specjalista w innych dziedzinach :)
To ufaj :-) kosmetyczce, która jest "specjalistką" piercingu. . .
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
mineralka
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: pt gru 21, 2007 6:52 pm

Post autor: mineralka » czw gru 27, 2007 5:10 pm

CiotkaDobraRada pisze:Idź zapytaj kosmetyczki czy ma uprawnienia do przebijania Nie ma, bo nie na tym polega jej zawód
nie ma czegos takiego jak uprawnienia do przebijania..
bo zadne przepisy tego nie reguluja..i prawo nie wymaga odpowiedniego ''pozwolenia''

sa jedynie kursy ktore daja odpowiedni certyfikat i wiadomo ze taka osoba zostala odpowiednio przeszkolona...
te same kursy przechodza osoby pracujace w zakladach tatuazu i piercingu..
CiotkaDobraRada pisze:Oj to ciężko skoro nie widzisz różnicy między medycyną a kolczykami. . .

mineralka napisał/a:
widze lecz tylko uskrajnilam ten przyklad abys byl bardziej widoczny :P
To ufaj kosmetyczce, która jest "specjalistką" piercingu. . .
_________________
napewne bede ufac gdyz jest z pewnoscia wieksza specjalistka od Ciebie (wyksztalcucha internetowego ) :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » czw gru 27, 2007 5:23 pm

mineralka pisze:napewne bede ufac gdyz jest z pewnoscia wieksza specjalistka od Ciebie (wyksztalcucha internetowego ) :mrgreen: :mrgreen:
Tylko, że JA nie przebijam języków :mrgreen: I zaś twierdzisz, że mam wiedzę tylko z internetu. . . Dobrze, niech Ci będzie, bo ile można powtarzać jedno i to samo? No cóż, widzę, że raczej nie dam rady przekonać Cię, że kosmetyczki nie są specjalistkami piercingu, a szkoda i każdy kto siedzi trochę więcej w tym temacie, powie Ci to samo.
Ostatnio zmieniony czw gru 27, 2007 5:27 pm przez CiotkaDobraRada, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
mineralka
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: pt gru 21, 2007 6:52 pm

Post autor: mineralka » pt gru 28, 2007 6:32 pm

CiotkaDobraRada pisze:No cóż, widzę, że raczej nie dam rady przekonać Cię, że kosmetyczki nie są specjalistkami piercingu, a szkoda i każdy kto siedzi trochę więcej w tym temacie, powie Ci to samo.
moja Droga nigdzie nie powiedzialam ze kazda kosmetyczka jest specjalista od piercingu...
czesc pewnie tak...ktore dlugo sie tym trudnia :)
duza czesc pewnie nie:)

ale nie uogolniam:)
ta kosmetyczka przebijala mi rowniez pepek..i bylam bardzo zadowolona..bo dodatkowo jeszcze kazala przyjsc 3 razy na kontrole...mozna bylo sie o wszystko jej zapytac a zawsze doradzila..
twierdze ze czesc kosmetyczek wie zapewne wiecej niz Ty ...majac to w praktyce
wiec nie rozumiem negowania tak czyjejs wiedzy...

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » sob gru 29, 2007 12:29 pm

Z pewnością część wie więcej niż ja. Mówisz na mnie, ale Ty również negujesz moją wiedzę w pewien sposób.
mineralka pisze:moja Droga nigdzie nie powiedzialam ze kazda kosmetyczka jest specjalista od piercingu...
czesc pewnie tak...ktore dlugo sie tym trudnia :)
duza czesc pewnie nie:)
Teraz to mówisz? Przez wszystkie pisane przez Ciebie posty wydawało mi się coś całkiem innego. . . Przecież one mają pokończone odpowiednie kursy, muszą się na tym znać. . . :->
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
mineralka
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: pt gru 21, 2007 6:52 pm

Post autor: mineralka » sob gru 29, 2007 12:41 pm

CiotkaDobraRada pisze:Z pewnością część wie więcej niż ja. Mówisz na mnie, ale Ty również negujesz moją wiedzę w pewien sposób.
nie neguja...tylko powatpiewam gdyz nie mam zadnych dowodow (i zapewne miec nie bede) na odpowiednie kwalfikacje:)

Awatar użytkownika
podryw_aga15
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: ndz gru 30, 2007 9:02 am
Lokalizacja: Zakliczyn
Kontakt:

Post autor: podryw_aga15 » ndz sty 06, 2008 5:43 pm

Bleee... To napewno boli bo zanim się język przyzwyczaji to będzie krwawił nie radze!!!

Awatar użytkownika
mineralka
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: pt gru 21, 2007 6:52 pm

Post autor: mineralka » pn sty 07, 2008 4:34 pm

podryw_aga15 pisze:Bleee... To napewno boli bo zanim się język przyzwyczaji to będzie krwawił nie radze!!!
przy przekuciu jest lalutka ilosc kropelka doslownie krwi:)
chyba ze ktos sobie wczesniej drinknie:P
ale potem juz nie leci krew:)

ODPOWIEDZ