wzrost ma znaczenie?

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » wt gru 11, 2007 7:16 pm

oto ja, kujonka przemawiam w imieniu kolezanek z calego swiata.
jestesmy ci wdzieczne, ze nie nazwales nas niewypalami. bo gdyby tak nie daj Boze, to niech Bog broni... to dla nas bardzo wazne, ze ktos taki jak ty nie uwaza nas za niewypaly. wreszcie ktos nas docenil. tyle naszych staran, zarwanych nocy, mialoby sie zmarnowac? no heloooooooooo???

fajny z ciebie lowelas, uh uh, dla ciebie wszystkie ksiazki poszly w kat. teraz jestesmy twoje, kroluj nam.
Boże Boże załamany jestem
nie masz za grosz poczucia humoru. sztywny niczym gesia szyja...

______________________________________

wracajac do tematu, kocham swoj wzrost. dzieki niemu wygladam na gimnazjalistke, biora mnie za kujonke :lol:

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » śr gru 12, 2007 11:23 am

Nieboraczek rozżalona cyniczna nastolatka która nie ma czego powiedzieć to wali żałosnym sarkazmem po prostu współczuje Ci Twoim rodzicom i tym którzy muszą na co dzień się z Tobą użerać ...

Musicie wdawać się w takie prowokacyjne dyskusje? Nie odbiegajcie od tematu ;) - grzesiu
Ostatnio zmieniony śr gru 12, 2007 2:33 pm przez Pyskaty, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » pt gru 14, 2007 4:05 pm

Pyskaty pisze:Nieboraczek rozżalona cyniczna nastolatka która nie ma czego powiedzieć to wali żałosnym sarkazmem po prostu współczuje Ci Twoim rodzicom i tym którzy muszą na co dzień się z Tobą użerać ...
Taaak wg. Pyskatego każdy kto ma odmienne zdanie jest cyniczną nastolatką albo dziewoją... ojjj :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt gru 14, 2007 6:42 pm

Dziewoocha pisze:Taaak wg. Pyskatego każdy kto ma odmienne zdanie jest cyniczną nastolatką albo dziewoją... ojjj
Ty jesteś dzieciaczkiem który nic nie rozumie z tego co napisałem żal no ale co zrobić inteligencji się nie nabywa więc już się nie zmienisz ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » pt gru 14, 2007 7:25 pm

Dziewoocha pisze:
Pyskaty pisze:Nieboraczek rozżalona cyniczna nastolatka która nie ma czego powiedzieć to wali żałosnym sarkazmem po prostu współczuje Ci Twoim rodzicom i tym którzy muszą na co dzień się z Tobą użerać ...
Taaak wg. Pyskatego każdy kto ma odmienne zdanie jest cyniczną nastolatką albo dziewoją... ojjj :roll:
just oil it 8-)

Awatar użytkownika
Antikas Karios
Początkujący
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: pn lis 19, 2007 7:54 pm
Lokalizacja: N I B Y L A N D I A

Post autor: Antikas Karios » sob gru 15, 2007 11:47 am

Pyskaty pisze: Boże Boże załamany jestem widać że tu poczucia humoru nie ma poczytaj sobie więcej książek tam masz swój świat i żyj sobie w nim ten jest dla Ciebie za bardzo skomplikowany ... ;/
stary nie wiem co Ty sie tak tych książek czepiasz cały czas... chyba nikt nigy nie wytłumaczył Ci do czego one służą... to nie jest największe zło, ani postać tortury stosowanej na amerykanach podczas wojny w Wietnamie. też czasem powinieneś coś przeczytać, może by Ci to troche pomogło...
Pyskaty pisze:dlaczego mam być zawiedziony ? bo jakaś kujonka która raz na jakiś czas na dwór wyjdzie nie zrozumiała żartu ? niewypałem mógłbym nazwać Ciebie ale po co miałbym Cię obrażać co nie ?
a od kiedy to miernikiem ludzkiego poczucia humoru jest "wychodzenie na dwór" i to czy ktoś jest "kujonem" czy nie. znam kujonów, którzy mają takie poczucie humory żebyś sie zdziwił. (poza tym troche nie rozumiem skąd takie "ciekawe" wnioski, że Nieboraczek jest kujonką bo chyba nie przeczytałeś o tym w którymś z postów...)
Pyskaty pisze:Nieboraczek rozżalona cyniczna nastolatka która nie ma czego powiedzieć to wali żałosnym sarkazmem po prostu współczuje Ci Twoim rodzicom i tym którzy muszą na co dzień się z Tobą użerać ...
wiesz po czym poznać, że ktoś jest słaby (nie tylko w dyskusji)? po tym, że odrazu daje sie sprowokować i zaczyna obrażać swojego rozmówce (i to jeszcze kobiete... :-| )

dziewczyną sie nie dziwie, bo też by mi sie nie podobało jakby mnie ktoś traktował jak chodzącą maszynke do robienia lodów.
"Żyj tak aby twoim znajomym zrobiło się smutno kiedy umrzesz" Julian Tuwim

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob gru 15, 2007 12:21 pm

Antikas Karios pisze:stary nie wiem co Ty sie tak tych książek czepiasz cały czas... chyba nikt nigy nie wytłumaczył Ci do czego one służą... to nie jest największe zło, ani postać tortury stosowanej na amerykanach podczas wojny w Wietnamie. też czasem powinieneś coś przeczytać, może by Ci to troche pomogło...
A co Tobie tłumaczyli do czego książki służą gratuluję a może kupowałeś wraz z instrukcją co ?? w czym czytanie książek mogłoby mi pomóc hmm ... a skąd wiesz że nie czytam panie wszystkowiedzący ... ?
Antikas Karios pisze:a od kiedy to miernikiem ludzkiego poczucia humoru jest "wychodzenie na dwór" i to czy ktoś jest "kujonem" czy nie. znam kujonów, którzy mają takie poczucie humory żebyś sie zdziwił. (poza tym troche nie rozumiem skąd takie "ciekawe" wnioski, że Nieboraczek jest kujonką bo chyba nie przeczytałeś o tym w którymś z postów...)
A czy ja coś takiego napisałem że mierze poczucie humoru przez to że nie wychodzi z domu ;/ o jej ;/ co za interpretacja słów ;/ no widzę że pan to ma jednak bujną wyobraźnię ehh ...
Antikas Karios pisze:wiesz po czym poznać, że ktoś jest słaby (nie tylko w dyskusji)? po tym, że odrazu daje sie sprowokować i zaczyna obrażać swojego rozmówce (i to jeszcze kobiete...
Ja nikogo nie obrażam stwierdzam fakty czytając posty tej dziewczyny mam wrażenie że jest cyniczną rozżaloną nastolatka ...
i to jeszcze kobiete ojj gówno mnie to interesuje że to jest dziewczyna kobieta matka czy co tam jeszcze mam do głeboko gdzieś dżentelmenie moralisto i dobrze poukładany chłopczyku ..
Antikas Karios pisze:dziewczyną sie nie dziwie, bo też by mi sie nie podobało jakby mnie ktoś traktował jak chodzącą maszynke do robienia lodów.
_________________


No jasne dziewczyna może wszystko obrażać strzelać fochy krzyczeć bo jest przecież kobietą ma większe uprawnienia niż facet jasne w dupie z takim czymś ... czepiasz się tego loda jak bym nie wiem co bezimienna jakoś nie strzeliła focha i nie była oburzona przyjęła to normalnie widać że dla was to coś nowego ;/ do kościoła chodzicie z rękoma złożonymi i codziennie czytacie biblie poza tym jak widzicie dziewczyne a ona chłopaka którzy pokazują troche ciała to juz jestescie oburzeni żal mi was ;/
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Antikas Karios
Początkujący
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: pn lis 19, 2007 7:54 pm
Lokalizacja: N I B Y L A N D I A

Post autor: Antikas Karios » sob gru 15, 2007 12:34 pm

:lol: potwierdziłeś tylko to co napisałem wcześniej a do tego przekonałeś mnie tym postem, ze nie warto z Tobą dyskutować chłopcze... ale muszę Ci przyznać, że trochę mnie rozbawiłeś tym postem i dzięki za tą chwile szczęścia. (propozycja na przyszłość: poczytaj w słowniku definicje wyrazów zanim ich użyjesz, bo tak trochę głupio używać pojęć, których sie nie zna).

[ Dodano: 2007-12-15, 13:35 ]
ktoś kiedyś powiedział takie słowa: "nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem". ja sie z tym zgadzam, dlatego nie będe odpowiadał.
"Żyj tak aby twoim znajomym zrobiło się smutno kiedy umrzesz" Julian Tuwim

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob gru 15, 2007 12:41 pm

Jak się nie ma argumentów na odparcie moich słów to ucieka się jak tchórz ;-) Żyj sobie w swoim świecie a mnie idiotę jak sam napisałeś zostaw już w spokoju bo takich kozaczków jak Ty widuje na co dzień ... wielki moralista i dżentelmen forumowy się znalazł dwu twarzowiec ... ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Antikas Karios
Początkujący
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: pn lis 19, 2007 7:54 pm
Lokalizacja: N I B Y L A N D I A

Post autor: Antikas Karios » sob gru 15, 2007 12:47 pm

:lol: :mrgreen: myślałeś kiedyś nad założeniem kabaretu śmieszny człowieczku? myślisz, że sprowokujesz mnie tymi śmiesznymi słowami? gdybyś mówił to patrząc mi w twarz odpowiedziałbym Ci, że mam nadzieje że Twoje czyny są równie śmiałe jak słowa zuchwałe bo nie lubie sie rozczarowywać, ale piszesz to siedząc kilometry ode mnie, ochraniany szklanym ekranem. to jest dopiero kozactwo... i wymaga kuuuupy odwagi.
"Żyj tak aby twoim znajomym zrobiło się smutno kiedy umrzesz" Julian Tuwim

ODPOWIEDZ