Oryginalne miejsce na randkę.

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Oryginalne miejsce na randkę.

Post autor: AdminNarkoza » pn lis 12, 2007 6:04 pm

Witam.
Zaprosiłem dziewczynę na randkę ale nie wiem za bardzo gdzie mogę ją zaprosić, kończą mi się pomysły. Zapraszałem już dziewczyny do barów, pubów, klubów, dyskotek ale to już powoli staje się nudne. Dlatego zwracam się do was drodzy forumowicze o podpowiedź oryginalnych miejsc na randkę.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn lis 12, 2007 6:05 pm przez AdminNarkoza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » pn lis 12, 2007 6:17 pm

Ale fajowsko, że założyłeś taki temat :-) Często głowiłam się, gdzie mogę wybrać się z moim Kochaniem i zawsze to samo. . . Jednak mogę polecić Ci basen z takich miejsc niespecjalnie oryginalnych, a poza tym proponuję po prostu plener. . . Przypomnij sobie jakieś ładne miejsce, gdzie nie ma zbyt często ludzi, jakaś łąka? Gdzieś koło torów? Jakaś romantyczna górka, rzeczka czy jeziorko? Zaparkujesz samochód, pooglądacie przyrodę, a jak zmarzniecie to zaszyjecie się w ogrzewanym samochodzie :-) Może nie brzmi cudownie, ale nie wiem czy to nie lepsze niż te ciągłe bary, puby, kina, restauracje, gdzie nie ma za grosz warunków do. . . :lol:
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pn lis 12, 2007 6:25 pm

Plener... ok, może być ale jak jest ciepło.
Ale gdzie wybrać się zimą? Ogrzewany samochód może być ale jak już się zna dziewczynę, wtedy można się poprzytulać i pocałować. Ale na pierwszą randkę ciepły samochód odpada, dziewczyna może sobie źle pomyśleć o chłopaku i jego intencjach.

Awatar użytkownika
pawel1990
Bywalec
Bywalec
Posty: 138
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 2:18 pm
Kontakt:

Post autor: pawel1990 » pn lis 12, 2007 6:59 pm

np. na lodowisko a później na kawe

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » pn lis 12, 2007 8:17 pm

Hmmm. . . Czy ja wiem. . . Myślę, że to zależy od dziewczyny. Znasz ją chociaż trochę czy tylko np. z widzenia? Bo jeśli znasz, to chyba możesz się spodziewać czy się zbulwersuje, jeśli po prostu zmarzniecie i zaproponujesz, że możecie schować się w samochodzie. . . Oczywiście bez żadnych zamierzonych celów ;-) A nawet jeśli to chyba całowanie nie jest zakazane na 1. randce? :-P
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
pawel1990
Bywalec
Bywalec
Posty: 138
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 2:18 pm
Kontakt:

Post autor: pawel1990 » pn lis 12, 2007 8:31 pm

A jest coś co jest zakazane na pierwszej randce??

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pn lis 12, 2007 10:06 pm

Nie chcę robić off topu ale siedzenie w samochodzie nie jest romantyczne.
Proszę o kolejne, ciekawe miejsca na randkę.

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » pn lis 12, 2007 10:52 pm

Może czytelnia albo muzeum. Wątpię w to żeby całe tabuny facetów zapraszały tam dziewczyny.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: izka101 » wt lis 13, 2007 3:52 pm

Raczej chyba do kina bym chciała pójśc , albo do parku się przejśc:-P(nawet po kinie)
Ostatnio zmieniony wt lis 13, 2007 3:52 pm przez izka101, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » śr lis 14, 2007 5:59 pm

a na dachu bloku byliście ? albo w lesie w nocy :> albo w piwnicy ? potem jeszcze wchodzi w grę lodowisko ;> albo cmentarz hmm ??
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

ODPOWIEDZ