Zjawiska, których nie rozumiemy

Wszystko co jest związane ze zjawiskami niewytłumaczalnymi, paranormalnymi, NOL, a także ze spiskową teorią dziejów. Możesz tu zamieścić swoje doświadczenia, sugestie, a także linki do ciekawych stron o tej tematyce.
Kasiak

Zjawiska, których nie rozumiemy

Post autor: Kasiak » pn mar 13, 2006 5:28 pm

W życiu są rzeczy, których nie rozumiemy. Ludzie nie wierzą w rzeczy nad przyrodzone, to ich przerasta...
Ale czy kiedykolwiek zdażyło się wam coś czego nie rozumiecie?
Jeśli tak to napiszcie, bo ja to rozumiem i wierze w to, w co wielu ludzi nie wierzy.

Samej przydarzyło mi się kiedyś kilka dziwnych historii...z tą różnicą, że ja (jak nie wielu ludzi) potrafie sobie to wytłumaczyć i nie wmawiam sobie, że to się nie zdażyło, że to mi się przewidziało.

No bo jak można sobie wmówić, że przewidziało mi się, że kołudra wcale nie wisi około 30 cm nademną. Albo, że w twoim pokoju nie pachnie bagnem, a z pod drzwi nie wydobywa się mgła...

Proszę...nie bądźcie śmieszni.

Wierze w duchy i dusze i w rzeczy o jakich ludziom się nie śniło, bo to prawda i przekonałam się o tym na własnej skórze.

I w anioła stróża, który zawsze jest przy mnie.

ozeh

Post autor: ozeh » pt mar 17, 2006 9:50 pm

nie wiem czy wam tez ale mi bardzo czesto zdarza sie "deja vu". minimum 3 razy w miesiacu.

jestem realista wiec wszystko co jest udokumentowane i w mojej opini wiarygodne jest dla mnie prawdziwe.

@kasiak biale myszki tez biegaja Ci po pokoju :mrgreen:

ozeh

Post autor: ozeh » sob mar 18, 2006 1:52 pm

no raczej nie bardzo. to musi byc takie specyficzne uczucie ze to juz bylo.
ozyrys ja tez mam co rano to samo ale to nie to.

Narmer

Post autor: Narmer » sob mar 18, 2006 3:43 pm

ozyrys
Po prostu jedna wielka rutyna.

Co do "deja vu" to często się czuje w niektórych sytuacjach albo jak o czymś myślę - że już to kiedyś robiłem, przeżywałem albo miałem z tym jakiś inny kontakt. Ciężko to opisać. Imo crazy :lol:

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » ndz mar 19, 2006 2:13 am

ozyrys pisze:JA "deja vu" mam codziennie rano jak wchodze do szkoły :-?
Codziennie ta sama babka mnie wita ....
Pozdrawiam
#ozi
Dobre, dobre :mrgreen: :-D

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt mar 21, 2006 12:48 pm

ozeh pisze:mi bardzo czesto zdarza sie "deja vu"
tylko, że to nie jest deja vu
ozeh pisze:biale myszki tez biegaja Ci po pokoju :mrgreen:
białych myszek się nie boję, sama miałam jedną i słodziachnego szczurka :-P
SnoopY pisze:Heh ale czy to mozna zxaliczyc do "deja vu"?? :P
w końcu jaka odpowiedź...(bez obrazy)...tego nie da się zaliczyć do niczego jeśli uważasz się za człowieka w pełni sił umysłowych. Bo są rzeczy na tym świecie, których nie da sie wytłumaczyć, tylko kiedy to przeżyjesz zrozumiesz i uwierzysz.

Poza tym co do deja vu...to mogą być dwa rodzaje (przynajmniej w moim przypadku)...
1) Wydaje mi się, że to było, ale to nie realne
2) to było, ale w mojej głowie....

Niektórzy mogą pomyśleć, że to to samo, ale tak naprawde są w błedzie. No chyba że ktoś jest jasnowidzem, to to prawie to samo.

Mazeo

kurde

Post autor: Mazeo » pn cze 12, 2006 8:10 pm

Kasiak tez wierze w duchy bo jakos dziwnym sposobem jeszcze jestem na tym swiecie. Ale czy masz czasem tak ze czujesz jakby ten dzien juz sie zdarzyl bo ja tak czasami mam niewiem dla czego ale to fajne nie jest i nie tylko ja to mam !

MARDOK

Post autor: MARDOK » pn cze 12, 2006 8:48 pm

Jak juz wspominalem nie raz na naszym forum - takie rzeczy sa dla mnie '' normalne ''
mimo ze sam sie z paranormalnymi zjawiskami nie zetknelem w 4 oczy. Powtorze to jeszcze raz : na niektore pytania nie znajdziemy odpowiedzi '' tutaj '', bo jakiż swiat bylby nudny gdyby ludzi wszystko mogli sobie wytlumaczyc ? ;-)

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt cze 13, 2006 6:15 am

Czasami tak jest, że wydaje nam sie, że ten dzień już był. To zupełnie naturalne. WIele osób tak ma....tylko, że większość osób ignoruje to. To nie jest nic, co mówiło by o tym, że zdarza ci się coś niewiarygodnego.

Awatar użytkownika
Rysiu0
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lis 02, 2007 4:57 pm

Post autor: Rysiu0 » ndz lis 11, 2007 3:45 pm

Narmer pisze:ozyrys
Po prostu jedna wielka rutyna.

Co do "deja vu" to często się czuje w niektórych sytuacjach albo jak o czymś myślę - że już to kiedyś robiłem, przeżywałem albo miałem z tym jakiś inny kontakt. Ciężko to opisać. Imo crazy :lol:
Ej bez jaj JA NIE wiedzialem co to Deja Vu...ale coś mi się zdaje ,że mam to codziennie np. Idę do sql nagle taki mig i przypomina mi się że to coś zrobiłem lub zrobie.
Raz mnie kumple wyśmiali bo powiedziałem ,żę taki ziom się wyrombie w klasie...
jest ta lekcja a tu nagle ŁUB haha i debek leży =] ale i tak mi nie uwierzyli bo powiedzieli że zbieg okoliczności czy jakoś tak :cry:


Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony ndz lis 11, 2007 3:46 pm przez Rysiu0, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ