Jaki jest wasz ideał kobiety lub mezczyzny??

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » ndz paź 28, 2007 8:35 pm

Królewna pisze: moim ideałem jest Paweł Wilczak :mrgreen: ah oh eh nie no boski jest
Co? Paweł Wilczak? A weź :-P A feeeee
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
pawel1990
Bywalec
Bywalec
Posty: 138
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 2:18 pm
Kontakt:

Post autor: pawel1990 » wt paź 30, 2007 8:30 pm

A mnie się "odlotowe agentki" podobają, a szczególnie ta ruda Sam

Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: izka101 » pt lis 02, 2007 5:54 pm

pawel1990 pisze:A mnie się "odlotowe agentki" podobają, a szczególnie ta ruda Sam
to bajka jeszcze coś innego jak by był film
Ostatnio zmieniony pt lis 02, 2007 5:55 pm przez izka101, łącznie zmieniany 1 raz.

Karolinqa_

Post autor: Karolinqa_ » pn lis 05, 2007 3:33 pm

Brunet mniejwiecej 180-190 cm wzrostu ;) wlosy na zelu ;) taki z ktorym mozna si dogadac no i inteligentny i raczej zeby byl z LO :P

Awatar użytkownika
jb41
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: pn gru 03, 2007 4:51 pm
Lokalizacja: Tychy

Post autor: jb41 » pn gru 03, 2007 5:16 pm

ale z tego taki wniosek ze faceci boa sie pieknych i madrych kobiet.....:)...jak uwazacie??
Pieknych to sie nie boja, chyba, ze te robia straszne rzeczy :P a co do madrych to cos w tym jest :D heh, przeciez nikt nie lubi jak ktos jest madrzjeszy od niego, kazdy chce miec jakas przewage nad tamta osoba... :P a co do tej dziewczyny ktora nie potrafi sie zwiazac z zadnym kolesiem, to wydaje mi sie, ze ona moze jednak nie jest taka madra? :> oczywisice nie chodzi mi tutaj o to, zeby na sile sie wiazac. Hmm... a moze Ty o czyms nie wiesz i ona poprostu tlyko czesto mzienia partnerow? :D

Co do mojego idealu? Hmm... dlugie chude nogi, czarne proste dlugie wlosy, ten blysk w oku, pelne usta. To z takich cech fizycznych ktore ciezko zmienic. O tych innych kiedy indziej ;)

Awatar użytkownika
Antikas Karios
Początkujący
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: pn lis 19, 2007 7:54 pm
Lokalizacja: N I B Y L A N D I A

Post autor: Antikas Karios » pn gru 03, 2007 7:22 pm

heh niektorzy boja sie ideałow...przykladem jest moja przyjaciolka.......ktora niedosc ze jest piekna to i madra...jest poprostu uosobieniem Wenus(naprawde)...qrde konczy medycyne(ostatni rok),faceci ogladaja sie za nia na ulicy ale co z tego skoro z nikim nie moze sie zwiazac....a jest sama juz od 2 lat....hm szkoda mi jej:(....ale z tego taki wniosek ze faceci boa sie pieknych i madrych kobiet.....:)...jak uwazacie??
yyy... ja w razie czego służę pomocą :mrgreen:
"Żyj tak aby twoim znajomym zrobiło się smutno kiedy umrzesz" Julian Tuwim

Bezimiennna

Post autor: Bezimiennna » ndz gru 09, 2007 11:17 am

Powtórzę pewnie kilka wypowiedzi wyżej. Ideałów nie ma, kocha się za wady i za szczegóły.

ODPOWIEDZ