7 dni Tuska ...

Żarty, dowcipy, kawały, śmieszne fotki - wszystko co jest związane z dobrym humorem.
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

7 dni Tuska ...

Post autor: xTrollx » sob paź 27, 2007 1:13 pm

7 dni Tuska

Poniedziałek
Donald Tusk wyczarterował 10.000 jumbo-jetów. 3 miliony Polaków wraca do kraju.

Wtorek
Zarządzeniem premiera Donalda Tuska zlikwidowano wypadki samochodowe.

Środa
Donald Tusk obniżył podatki – od środy PIT, CIT i VAT w Polsce wynoszą 1%, jednocześnie Donald Tusk zwiększył wynagrodzenia – pielęgniarka zarabia średnio 5890 zł netto, a lekarz 25630 zł netto. Nauczyciele zarabiają od środy 8300 zł netto, a urzędnicy 6250. Zachodnie granice Polski przekraczają tysiące lekarzy z Niemiec Francji i Irlandii by podjąć pracę w polskich szpitalach.

Czwartek
W czwartek Donald Tusk gwałtownie podniósł prestiż Polski na świecie – UE ogłosiła wprowadzenie Nicei i pierwiastka jednocześnie, Niemcy zrezygnowały z Gazociągu Północnego, a bałtycką rurą będzie transportowane mięso z Polski do Rosji.

Piątek
W piątek Donald Tusk wybudował 2500 kilometrów autostrad 840 pływalni i 320 stadionów. Hanna Gronkiewicz-Waltz – nowa minister infrastruktury - przecięła 6000 wstęg w ciągu 18 godzin

Sobota
Donald Tusk rozdał akcje, średnio 70 tysięcy na głowę. Ponadto wprowadził poszóstne becikowe i ulgę na dziecko – bez kozery - pińcet tysięcy.

Niedziela
Po zrobieniu tych wszystkich cudów, siódmego dnia, Donald Tusk odpoczął.

PS
Wieczorem w niedzielę od niechcenia Donald Tusk zniósł przymrozki, by jabłka już nigdy nie drożały.

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » sob paź 27, 2007 2:59 pm

Tylko powtórnego stworzenia człowieka mi tam brakuje :lol:

I niech się lepiej za te cuda weźmie w miarę szybko.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

motoko

Post autor: motoko » sob paź 27, 2007 7:40 pm

Niezmiernie mi się to podoba :D Genialnie opisuje durnotę pana Donaldu Tusku :D

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » sob paź 27, 2007 10:01 pm

motoko pisze:Niezmiernie mi się to podoba :D Genialnie opisuje durnotę pana Donaldu Tusku :D
Czyżbyś popierała Pisiorów? Prawdę mówiąc to sam parsknąłem śmiechem widząc w telewizji spot, w którym Tusk mówił, że 'już niedługo Polacy będą wracali z emigracji' czy że Polska może być drugą Irlandią. Szczerze wątpię w te zapewnienia i traktuję je z przymrużeniem oka, nie mniej jednak zdecydowanie bardziej odpowiadają mi liberałowie niż skrajna prawica.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz paź 28, 2007 12:39 am

Z PO tacy liberałowie, jak z koziej dupy trąbka.
Chcesz liberałów; zajrzyj do UPR.

Tusk, fakt, z Irlandią jest udany. "Zbudujemy wam drugą Irlandię. Z podatkiem liniowym. I ludzie będą wracać do Polski. Chociaż wcześniej przed referendum w sprawie przystąpienia Polski do UE sam byłem za tym, żeby Polacy głosowali ze wejściem do UE, bo dzięki temu będą mogli pracować na terenie państw UE".

No ale mniejsza z tym. To humor w końcu miał być ;P

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » ndz paź 28, 2007 9:57 am

xTrollx pisze:No ale mniejsza z tym. To humor w końcu miał być ;P
No ta, i udał się jak najbardziej ;)

motoko

Post autor: motoko » pn paź 29, 2007 4:57 pm

grzesiu pisze:Czyżbyś popierała Pisiorów?
Bez dwóch zdań. Oczywiście nie na całej linii, jednak uważam, że względem reszty są najlepsi...

ODPOWIEDZ