Gwizdny pył

Premiery kinowe, wasze recenzje, jakie filmy naprawde warto oglądnąć? Możesz tu podzielić sie wrażeniami, spostrzeżeniami, ocenić filmy...
koki

Gwizdny pył

Post autor: koki » ndz paź 21, 2007 6:42 pm

To zarąbisty film każdemu polecam oglądnąć
Ostatnio zmieniony ndz paź 21, 2007 6:43 pm przez koki, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » ndz paź 21, 2007 7:10 pm

Może jakieś szczegóły, żeby zachęcić publikę do nawiedzenia kina w swoim mieście.
Okreslenie filmu mianem "zarąbisty" jakos mało mnie przekonuje.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: izka101 » pn paź 22, 2007 12:54 pm

nie oglądałam ale może kiedyś........obejrzę a trochę sobie poczekam jak wyjdzie na dvd
Jesteś dla mnie całym światem,
Słońcem, wiatrem, wodą, latem,
A gdy patrzę sie na Ciebie,
Czuje sie jak w niebie.

Arya

Post autor: Arya » pn paź 22, 2007 8:11 pm

W ogóle to się nie nazywa Gwizdny lecz Gwiezdny Pył , Paula ;]

Moze ja dam większe info.
„Gwiezdny pył” to historia o Tristanie Thornie, chłopaku o zdolnościach czarodziejskich, któremu najbardziej na świecie zależy na sercu pięknej Victorii. Pewnej nocy młody Tristran Thorn obiecuje swej narzeczonej gwiazdkę z nieba. Jednak, by ją zdobyć musi udać się do magicznej krainy elfów, wróżek i gobinów, z której nikt jeszcze nie powrócił. Bohater będzie musiał sobie zadać pytanie: Jak wielka jest cena miłości?
http://gwiezdny.pyl.filmweb.pl/Gwiezdny ... ,id=273934 - tu jest więcje info. Miałam na to ostatecznie nie iśc, ale jako, ze uwielbiam wszystko co związane z elfami ( wpłw Najstarszego) to pójde na to :)

Mam pytanko : czy jest wersja książki ?
Ostatnio zmieniony pn paź 22, 2007 8:12 pm przez Arya, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: izka101 » wt paź 23, 2007 12:36 pm

Arya mogła się pomylić i przez przypadek napisała Gwizdny pyłmi się takie rzeczy zdarzają . a tobie nie??
Ostatnio zmieniony wt paź 23, 2007 12:55 pm przez izka101, łącznie zmieniany 1 raz.

Arya

Post autor: Arya » wt paź 23, 2007 2:37 pm

Zdarzają, zdarzają, ale zawsze przed wysłaniem posta sprawdzam czy wszystko jest OK napisane.

Ktoś był na tym ?

koki

Post autor: koki » wt paź 23, 2007 4:22 pm

Ja byłam

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » wt paź 23, 2007 4:31 pm

koki pisze:Ja byłam
Powaliłaś mnie tym na kolana.
Może jakieś szczegóły dotyczące filmu. Bo swoją wypowiedzią to raczej nikogo do wizyty w kinie nie zachęcisz.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Machidiel

Post autor: Machidiel » śr paź 24, 2007 12:41 am

Arya pisze:Mam pytanko : czy jest wersja książki ?
I to chyba nawet 4 tomy o ile sie nie myle.

Pozatym film godny polecenia komuś kto lubi fantasy, narnia sie do niego nie umywa a do LotR nie ma co porównywać ot przyjemna baśń dla dorosłych.

ODPOWIEDZ