Tym razem to UFO

Wszystko co jest związane ze zjawiskami niewytłumaczalnymi, paranormalnymi, NOL, a także ze spiskową teorią dziejów. Możesz tu zamieścić swoje doświadczenia, sugestie, a także linki do ciekawych stron o tej tematyce.
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz paź 21, 2007 2:14 pm

sa argumenty za jendymi i za drugimi pytanie w co wierzysz....
Przedstaw dowody na to, że terroryści mieli możliwość dokonania implozji WTC. Jeśli tak, to po co całe śmiganie samolotami? Odwrócenie uwagi? Od czego? Od implozji? Sami odwracają uwagę od tego co sami robią? xd
ufo przylecialo postanowilo wrobic binaldena, a ten zwalil wysztko na rzad USA:P
I dlatego amerykanie wkroczyli do Iraku? :lol:
Xenomorph pisze:Loose Change
Nazwa nic mi nie mówi.
a co poweisz na to ze rzad usa wmowil opini publicznej, ze to on rozwalil wtc?
Nic nie powiem, bo robi dokładnie odwrotnie xd

Xenomorph

Post autor: Xenomorph » ndz paź 21, 2007 2:21 pm

a czemu ja mam przedstawiac dowody na to ze terorysci ty mi przedstaw dowody na to ze to zrobil rzad USA

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz paź 21, 2007 2:22 pm

Xenomorph pisze:a czemu ja mam przedstawiac dowody na to ze terorysci
A dlatego, iż
wisi mi to czy rzad usa czy terorysci rozwalili WTC...
Nie interesuje Cie to, ok; mnie interesuje, więc zarzuć jakąś swoją tajemną wiedzą.

Xenomorph

Post autor: Xenomorph » ndz paź 21, 2007 2:30 pm

znowu udowadniasz, ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem......

to ze mi wisi kto rozwalil wtc nie znaczy, ze sie nie interesowalem tym czy nie interesuje....fakt jest taki, ze niezalenie od tego czy to zrobil rzad usa czy terrorysci to mi poprostu wisi

rozumiesz?

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz paź 21, 2007 2:37 pm

Xenomorph pisze:to ze mi wisi kto rozwalil wtc nie znaczy, ze sie nie interesowalem tym czy nie interesuje...
a co oznacza zwrot 'wisi mi to' jeśli nie 'nie interesuje mnie to'? Oświeć mnie, ale na PW, bo tutaj za dużo o UFO już nie ma. Rozumiesz?

Xenomorph

Post autor: Xenomorph » ndz paź 21, 2007 2:44 pm

mam pytanko
kto wygra wybory pis po UPR?

obecnie waidomo ze prawdop albo PIS albo PO a ja jestem za UPR wiec tak naprawde wisi mi kto wygra te wybory mimo ze sie interesuje polityka:P

btw masz 10lat?

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz paź 21, 2007 4:11 pm

Czyli wiszą Ci wybory a nie polityka. Chyba, że interesują Cie wybory, a mimo tego Ci wiszą, wtedy respect, za znajomość języka polskiego.

A co do ufo, gdzieś miałem ciekawą fotkę ;>
Obrazek

ODPOWIEDZ