DZIWNA postawa 'niby niedostępnego' dla każdej FACETA.

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Lady M

Post autor: Lady M » czw paź 04, 2007 12:39 pm

sory ale nie ma czegos takiego jak przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna. Po jakims czasie i tak wyjdzie z tego jakies glebsze uczucie. Tak jak i Ty tu napisalas ze cos do Ciebie podbija. Wiec juz sie zaczyna robic ciekawie

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » czw paź 04, 2007 1:00 pm

Albo koleś nie wie sam czego chce. Typowa oznaka kolesia gówniarza dla którego ważniejsza jest gra komputerowa... :-| :-|
Obrazek

hejzel

Post autor: hejzel » wt paź 09, 2007 9:51 pm

minął tydzień, teraz jest dobrze, w porządku, jest jak dawniej...ale wydaje mi sie ze z jego strony to tylko koleżeństwo, z resztą zobaczymy bo niedługo impreza. a czas wszystko pokaże...

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » śr paź 10, 2007 2:06 pm

Lady M, oczywiście, że isnieje! Sama mam bliskiego kolegę, ale jestem pewna, że NIGDY nic więcej z tego nie będzie i bardzo dobrze.

Hejzel, to może ja napiszę co bym zrobiła na Twoim miejscu. Mówisz, że niedługo impreza. . . Może na imprezie pokej się trochę do niego, podotykaj go jak będzie okazja, spróbuj pocałować. . . Jeżeli nie zostaniesz odepchnięta, to zapewne znaczy, że koleś ma ochotę na coś więcej niż tylko przyjaźń. W następnych dniach powinno potoczyć się samo. :roll:

Lady M

Post autor: Lady M » śr paź 10, 2007 5:02 pm

Kolezenstwo a przyjazn to dwie rozne rzeczy.
CiotkaDobraRada pisze:Sama mam bliskiego kolegę

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » śr paź 10, 2007 6:38 pm

Lady M, granice między tymi dwoma rzeczami czasem się zacierają, więc nie bądź tego taka pewna
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » śr paź 10, 2007 7:55 pm

To dlaczego nie powiesz o nim przyjaciel, tylko bardzo dobry kolega? Bo nie powierzysz mu swoich tajemnic. Możesz się zwierzyć do granic przyzwoitości, które pewnie u każdego są inne.

Zresztą pewnie każdy z nas ma trochę inne wyobrażenie przyjaciela.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » czw paź 11, 2007 12:05 pm

Bo sama nie wiem kim jest. Wie prawie wszystko, ale racja, są rzeczy, o których nigdy bym nie powiedziała. Tak, każdy ma inne wyobrażenie. . . Czasem mam wrażenie, że to mój jedyny przyjaciel, a czasem tak się złoszczę. . .
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

ODPOWIEDZ