Bicie ! klasistow w gimnazjum i inne!!

Dyskusja dotycząca szkoły.
Kajetan

Bicie ! klasistow w gimnazjum i inne!!

Post autor: Kajetan » ndz wrz 23, 2007 3:50 pm

Elo u mnie w szkole ludzie przeginaja po prostu na przerwie dziewczyny wchodza do kilba i palą tam sobie. A młodzszych to bija i kocą i wkładaja głowy do kibla. To oburzajace jak szkoła z kamerami może na to pozwolic zeby takieżeczy sie dziły w szkole a potem takie dzieciaki skaczą z okna i czyja to wina Szkoły?? Nie to nasza wina uczniowmam na mysli ucznow tycch z liceum i 3 i 2 gimnazjum i tych co powtarzaja klase. Ja chce zeby przestać z tyranją w szkole bo potem takie dzieci umieraja w rózny sposb przez np. Depresje. Trzeba pomagać szkole a nie robic wszystko żeby tak szkoła została zamknieta. Wiem wszyscy bysmy chcieli nie chodzic do szkoły ale nie kosztem innych ucznów, nauczycieli. A i co to wam da ze zapalicie sobie skręta?? Albo wypijecie wódke albo weżmiecie procha?? Nic tylko sobie psujecie mózg i inne żeczy. A potem widzicie wkładacie takiemu 1 klasiscie głowe do kilba a z kąd wiadomo ze taki 3 lub liceaista czegos nie wzioł albo nie wypij ?? Robi to świadomie jeśli tak to jest świnią. Pomyślcie gdyby was to spotkało co nie było by wam przykro a gdybyscie potem skoczyci z dachu?? A rodzicie potem by mieli pretesje do szkoły a nie do uczniów zastanówcie sie co robicie!!!!.

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Re: Bicie ! klasistow w gimnazjum i inne!!

Post autor: Dziewoocha » ndz wrz 23, 2007 7:25 pm

Kajetan pisze:Elo u mnie w szkole ludzie przeginaja po prostu na przerwie dziewczyny wchodza do kilba i palą tam sobie. A młodzszych to bija i kocą i wkładaja głowy do kibla. To oburzajace jak szkoła z kamerami może na to pozwolic zeby takieżeczy sie dziły w szkole a potem takie dzieciaki skaczą z okna i czyja to wina Szkoły?? Nie to nasza wina uczniowmam na mysli ucznow tycch z liceum i 3 i 2 gimnazjum i tych co powtarzaja klase. Ja chce zeby przestać z tyranją w szkole bo potem takie dzieci umieraja w rózny sposb przez np. Depresje. Trzeba pomagać szkole a nie robic wszystko żeby tak szkoła została zamknieta. Wiem wszyscy bysmy chcieli nie chodzic do szkoły ale nie kosztem innych ucznów, nauczycieli. A i co to wam da ze zapalicie sobie skręta?? Albo wypijecie wódke albo weżmiecie procha?? Nic tylko sobie psujecie mózg i inne żeczy. A potem widzicie wkładacie takiemu 1 klasiscie głowe do kilba a z kąd wiadomo ze taki 3 lub liceaista czegos nie wzioł albo nie wypij ?? Robi to świadomie jeśli tak to jest świnią. Pomyślcie gdyby was to spotkało co nie było by wam przykro a gdybyscie potem skoczyci z dachu?? A rodzicie potem by mieli pretesje do szkoły a nie do uczniów zastanówcie sie co robicie!!!!.
Po 1. Czytając Twoją wypowiedź co chwile rażą mnie w oczy błędy ortograficzne. Nie mówiąc już o braku przecinków.
Po 2. Zwracasz się do nas jak do ludzi co robią takie rzeczy, mam na myśli kocenie i wkładanie głowy do ubikacji etc.
Po 3. wypowiadasz się w bardzo dziecinny sposób.

A tak na marginesie w szkołach od zawsze są ludzie co kocą. I od zawsze są ludzie co są górą nad wszystkimi tzw. postrachy szkoły. Tak jak mówisz przeważnie ludzie ze starszych klas. I są to osobniki co się niczego nie boją i robią po prostu to na co mają ochotę.
Już co nieco o tym wiem :) Sama w gimnazjum należałam do elity co znęcała się nad młodszymi i nie powiem ubaw był niesamowity.
Ale to wszystko mija z czasem :)
Ty jeśli należysz do zastraszonej mniejszości masz... no problem :) Ale taka jest kolej rzeczy.


Kajetan pisze:To oburzajace jak szkoła z kamerami może na to pozwolic zeby takieżeczy sie dziły w szkole
Dobrze, że za moich czasów nie było kamer :)


Kajetan pisze:a chce zeby przestać z tyranją w szkole bo potem takie dzieci umieraja
Jak na razie to był chyba jeden przypadek. Więc bez przesady ok?
Ja też dużo rzeczy chcę.
Kajetan pisze:A i co to wam da ze zapalicie sobie skręta?? Albo wypijecie wódke albo weżmiecie procha??
Próbowałeś chociaż jednej z tych rzeczy? Zapewne nie. Wiec nie wiesz co to może dać. Ludzie, a przeważnie młodzież sięga po używki z różnych powodów. Fakt, po narkotynach robi się różne głupie rzeczy, ale nie po wszystkich. I nie sądzę, żeby w polskich szkołach były dostępne tzw. "twarde" chociaż pewnie teraz i są.
Spróbujesz kiedyś to się przekonasz.[/quote]
Ostatnio zmieniony ndz wrz 23, 2007 7:27 pm przez Dziewoocha, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pn wrz 24, 2007 1:03 pm

Dziewoocha pisze:Po 1. Czytając Twoją wypowiedź co chwile rażą mnie w oczy błędy ortograficzne. Nie mówiąc już o braku przecinków.
To straszne, postaw mu niedostateczny.
Dziewoocha pisze:Po 2. Zwracasz się do nas jak do ludzi co robią takie rzeczy, mam na myśli kocenie i wkładanie głowy do ubikacji etc.
Zwraca się do ludzi starszych od niego, a właśnie tacy się znęcają nad młodszymi. Zresztą nie wiem, czemu się tak oburzasz, przecież napisałaś:
Dziewoocha pisze:Sama w gimnazjum należałam do elity co znęcała się nad młodszymi i nie powiem ubaw był niesamowity.
Zatem słusznie, że zwraca się do Ciebie, prawda? Masz rozdwojenie jaźni, czy z powodu przynależności do "elity" myślisz, że możesz pisać każdą bzdurę?
Dziewoocha pisze:Po 3. wypowiadasz się w bardzo dziecinny sposób.
13-latek dorosły nie jest.
Dziewoocha pisze:Już co nieco o tym wiem :) Sama w gimnazjum należałam do elity co znęcała się nad młodszymi i nie powiem ubaw był niesamowity.
Ale to wszystko mija z czasem :)
Ty jeśli należysz do zastraszonej mniejszości masz... no problem :) Ale taka jest kolej rzeczy.
Uuuuuu, bójcie się ludzie, bo Was Dziewoocha skoci. Ona jest w elicie, nie to co reszta z Was - dno, szambo i metr mułu.
Dziewoocha pisze:Jak na razie to był chyba jeden przypadek. Więc bez przesady ok?
Spoko, nie przesadzamy, to tylko jedno parszywe, nic nie znaczące życie. Jakaś siksa, nic nie warta osoba odebrała sobie życie, ale co to ma nas obchodzić? Tylko jedno, jakby było 10 takich siks to może trzeba byłoby się zastanowić.
Rodzice tej dziewczyny też pewnie machnęli ręką: "eeee, to tylko jedna córka, dobra tam, dorobimy sobie kolejną". Wsiądę kiedyś do TIRa wypatrzę Cię na ulicy i przejadę, przyjedzie policja i też powiem: "panie władzo, to tylko jedna, więc bez przesady, OK?"

"Powiedz nie dzieciom NEO" - Dziewoocha, to coś dla Ciebie.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » pn wrz 24, 2007 9:21 pm

Sol pisze:To straszne, postaw mu niedostateczny.
Niestety, nie jestem nauczycielką.


Sol pisze:Zatem słusznie, że zwraca się do Ciebie, prawda? Masz rozdwojenie jaźni, czy z powodu przynależności do "elity" myślisz, że możesz pisać każdą bzdurę?
Do elity już nie należę, było to strasznie dawno temu.
Nie, nie mogę pisać każdej bzdury. Wróciłam myślami do szkolnych czasów i odrobinę mnie poniosło.

Sol pisze:13-latek dorosły nie jest.
Fakt. Podejście do świata zmieni się u niego z czasem i formułowanie zdań mam nadzieję, że także.



Sol pisze:Uuuuuu, bójcie się ludzie, bo Was Dziewoocha skoci. Ona jest w elicie, nie to co reszta z Was - dno, szambo i metr mułu.
Nie wysilaj się.
Jak już zaznaczyłam wcześniej to odległa przeszłość. Kiedyś może i tak myślałam, najważniejsze to potrafić się dostosować. Szkoła to taka dżungla. I zawsze silniejszy wygrywa. Słabsi odpadają. Więc chyba lepiej należeć do tych silniejszych niż być pomiatanym?


Sol pisze:Spoko, nie przesadzamy, to tylko jedno parszywe, nic nie znaczące życie. Jakaś siksa, nic nie warta osoba odebrała sobie życie, ale co to ma nas obchodzić? Tylko jedno, jakby było 10 takich siks to może trzeba byłoby się zastanowić.
Rodzice tej dziewczyny też pewnie machnęli ręką: "eeee, to tylko jedna córka, dobra tam, dorobimy sobie kolejną". Wsiądę kiedyś do TIRa wypatrzę Cię na ulicy i przejadę, przyjedzie policja i też powiem: "panie władzo, to tylko jedna, więc bez przesady, OK?"
Nie dramatyzuj.
Na świecie dużo ludzi popełnia samobójstwa. No i co mam z tego powodu skoczyć z mostu za wszystkich samobójców?
Przecież kijem Wisły nie zawrócisz, nie mamy wpływu na to co się dzieje. Ludzie sami są sobie winni. Każdy jest kowalem swojego losu.
Ale ok trochę zboczyłam z tematu.
A więc tak. Jeśli już jesteśmy na temacie tej dziewczynki. Nie uważam wcale tak jak napisałeś. Ale nie znam jej, ani jej rodziny. Stało się to co się stało, szkoda dziecka. Mam w sobie jeszcze trochę współczucia.


Sol pisze:Wsiądę kiedyś do TIRa wypatrzę Cię na ulicy i przejadę, przyjedzie policja i też powiem: "panie władzo, to tylko jedna, więc bez przesady, OK?
Jasne, wsiadaj :) Mam nadzieje, ze dostrzeżesz gdzieś moją osobę :)


Sol pisze:"Powiedz nie dzieciom NEO" - Dziewoocha, to coś dla Ciebie.
Tu akurat mogła bym się kłócić. Możesz mi to uzasadnić ?
Obrazek

Machidiel

Post autor: Machidiel » pn wrz 24, 2007 10:21 pm

Dziewoocha pisze:Nie wysilaj się.
Jak już zaznaczyłam wcześniej to odległa przeszłość. Kiedyś może i tak myślałam, najważniejsze to potrafić się dostosować. Szkoła to taka dżungla. I zawsze silniejszy wygrywa. Słabsi odpadają. Więc chyba lepiej należeć do tych silniejszych niż być pomiatanym?
No Elita szkolna w wolnym tłumaczeniu najczęściej banda pół mózgów i techno kretynek, którym niesamowity ubaw sprawia tłamszenie słabszych. Najlepsze jest to ze ta Elita pod koniec roku zdolna jest poniżyć sie przed tymi słabszymi żeby im pomogli coby to nie kiblowali 4 rok z rzędu. Jeżeli czujesz sie tym urażona... to dobrze.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » wt wrz 25, 2007 9:29 am

Dziewoocha pisze:Szkoła to taka dżungla. I zawsze silniejszy wygrywa. Słabsi odpadają. Więc chyba lepiej należeć do tych silniejszych niż być pomiatanym?
Też chodziłem do szkoły i absolutnie nie podzieliłbym uczniów tylko na elitę i słabeuszy. Tu się strasznie mylisz. Trzeba mieć jakieś swoje zasady w życiu, a nie bezmyślnie robić to co chce grupa.
Dziewoocha pisze:Nie dramatyzuj.
Na świecie dużo ludzi popełnia samobójstwa. No i co mam z tego powodu skoczyć z mostu za wszystkich samobójców?
Przecież kijem Wisły nie zawrócisz, nie mamy wpływu na to co się dzieje. Ludzie sami są sobie winni. Każdy jest kowalem swojego losu.
Byłbym zgodny gdyby nie jeden fakt. Zaliczałaś się do ludzi, którzy gnębili innych. Pisanie więc, że nie ma się wpływu na samobójców, jest w Twoim przypadku absurdalne. Ciesz się, że żadna z Twoich ofiar nie zdecydowała się na ten krok, ale robiłaś wszystko aby jednak te osoby do tego skłonić.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » śr wrz 26, 2007 12:29 pm

Machidiel pisze:
Dziewoocha pisze:Nie wysilaj się.
Jak już zaznaczyłam wcześniej to odległa przeszłość. Kiedyś może i tak myślałam, najważniejsze to potrafić się dostosować. Szkoła to taka dżungla. I zawsze silniejszy wygrywa. Słabsi odpadają. Więc chyba lepiej należeć do tych silniejszych niż być pomiatanym?
No Elita szkolna w wolnym tłumaczeniu najczęściej banda pół mózgów i techno kretynek, którym niesamowity ubaw sprawia tłamszenie słabszych. Najlepsze jest to ze ta Elita pod koniec roku zdolna jest poniżyć sie przed tymi słabszymi żeby im pomogli coby to nie kiblowali 4 rok z rzędu. Jeżeli czujesz sie tym urażona... to dobrze.
Hmm punkt widzenia zależy od punku siedzenia.
I nie poniżałam się pod koniec roku przed nikim.
A urażona się nie czuję w ogóle.


Sol pisze:Też chodziłem do szkoły i absolutnie nie podzieliłbym uczniów tylko na elitę i słabeuszy. Tu się strasznie mylisz. Trzeba mieć jakieś swoje zasady w życiu, a nie bezmyślnie robić to co chce grupa.
Hmmm no tak. Moja szkoła się na takowych niestey dzieliła. Może dlatego tak dla mnie teraz szkoła wygląda.


Sol pisze:Byłbym zgodny gdyby nie jeden fakt. Zaliczałaś się do ludzi, którzy gnębili innych. Pisanie więc, że nie ma się wpływu na samobójców, jest w Twoim przypadku absurdalne. Ciesz się, że żadna z Twoich ofiar nie zdecydowała się na ten krok, ale robiłaś wszystko aby jednak te osoby do tego skłonić.
Tak, przyznaję się bez bicia, że do nich należałam. Lecz nigdy nikomu głowy do muszli nie włożyłam. I nie mam na koncie "swoich ofiar" zresztą, to temat na dłuższą rozmowę. W skrócie sama kiedyś byłabym ofiarą. I byćmoże dlatego zgrałam się z grupą, zeby nie być pomiataną.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » śr wrz 26, 2007 7:55 pm

Nie trzeba nikomu głowy wsadzać gdziekolwiek. Wystarczy przyzwolenie, akceptacja, podłudzanie. Ktoś to mógł robić dlatego, że myślał, że Tobie się podoba. Byłaś wtedy przyczyną.

Zresztą to tak jakby się przyglądać zarzynaniu kotów i twierdzić, że samemu się nie zarzynało. No niby tak, ale nie zrobiłaś nic żeby temu przeciwdziałać.
Dziewoocha pisze:Hmmm no tak. Moja szkoła się na takowych niestey dzieliła. Może dlatego tak dla mnie teraz szkoła wygląda.
Zapewne:
Dziewoocha pisze:Hmm punkt widzenia zależy od punku siedzenia.
I Tobie się tak zdawało.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » śr wrz 26, 2007 8:31 pm

Sol pisze:Nie trzeba nikomu głowy wsadzać gdziekolwiek. Wystarczy przyzwolenie, akceptacja, podłudzanie. Ktoś to mógł robić dlatego, że myślał, że Tobie się podoba. Byłaś wtedy przyczyną.

Zresztą to tak jakby się przyglądać zarzynaniu kotów i twierdzić, że samemu się nie zarzynało. No niby tak, ale nie zrobiłaś nic żeby temu przeciwdziałać.
Dziewoocha pisze:Hmmm no tak. Moja szkoła się na takowych niestey dzieliła. Może dlatego tak dla mnie teraz szkoła wygląda.
Zapewne:
Dziewoocha pisze:Hmm punkt widzenia zależy od punku siedzenia.
I Tobie się tak zdawało.
Dziś rozumiem co chcesz mi przekazać, ale wtedy miałam 14 lat. Nie myślałam w ten sposób.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw wrz 27, 2007 10:21 am

Dziewoocha pisze:Ty jeśli należysz do zastraszonej mniejszości masz... no problem :) Ale taka jest kolej rzeczy.
Chyba dalej nie myślisz w ten sposób... .
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

ODPOWIEDZ