Numerek z przyjacielem?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
ja liryczne
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 5:06 pm
Lokalizacja: z półki nad łóżkiem
Kontakt:

Numerek z przyjacielem?

Post autor: ja liryczne » pn maja 14, 2007 5:09 pm

Co sądzicie o przyjacielskim seksie bez zobowiązań od czasu do czasu?
Bo mi się jakoś nie chce wierzyć, że na dłuższy dystans taki układ ma możliwość istnienia... bo prędzej czy później dojdzie do zaangażowania uczuciowego jednej ze stron.
spadają w dół kamienne posągi człowieczeństwa

Awatar użytkownika
glabuss
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: śr maja 09, 2007 7:56 pm

Post autor: glabuss » pn maja 14, 2007 5:14 pm

ja bym odradzal. nic w tym przyjemnego wlasciwie oprocz oczywiscie seksu ale po co sie pakowac w cos co nas do niczego nie zobowiazuje mysle ze lepiej zaczekac na kogos odpowiedniego :lol:
...Nie Ten Szczęśliwy, Co Kwiat Za Kwiatem Zrywa,
Lecz Ten Co Zerwie Jeden I Szczęściem Go Swym Nazywa...

greenka

Post autor: greenka » pn maja 14, 2007 5:26 pm

ja liryczne pisze:Co sądzicie o przyjacielskim seksie bez zobowiązań od czasu do czasu?
Moim zdaniem to zależy od tego, czy ktoś traktuje seks emocjonalnie, czy jedynie czynnościowo. Jeśli to drugie, to pewnie taki układ jest na rękę, jeśli natomiast ktoś czeka na rycerza/księżniczkę z którym/ą to już aż po grób i tylko z miłości, to odpowie że to niedorzeczne.
ja liryczne pisze:bo prędzej czy później dojdzie do zaangażowania uczuciowego jednej ze stron.
Tak samo może być z przyjaźnią między mężczyzną a kobietą. Na dłuższą metę to niemożliwe.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » pn maja 14, 2007 5:27 pm

Obrazek

Zablokowany