[praca] Dla studentów - wyspy

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

[praca] Dla studentów - wyspy

Post autor: xTrollx » czw kwie 26, 2007 2:34 pm

Arkpol, ul. Wielicka 40 lok. U2, 02-657 Warszawa,
tel. 022 853 30 43, fax 022 853 30 54, e-mail: arkpol@arkpol.com, strona: www.arkpol.com

PRACA WAKACYJNA DLA STUDENTÓW

Poszukujemy osób do pracy wakacyjnej przy przeprowadzkach międzynarodowych. Praca wykonywana będzie na terenie Wielkiej Brytanii w okresie od 11 czerwca do 14 września br. (możliwy jest udział tylko w pierwszej lub tylko w drugiej połowie tego okresu).

Wymagane wykształcenie średnie i dobry stan zdrowia. Atutem będzie znajomość języka angielskiego. Mile widziane prawo jazdy. Preferowani będą studenci.

Arkpol oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę na czas zatrudnienia, szkolenie, opłacenie kosztów podróży w obu kierunkach, zakwaterowanie w dobrych warunkach, diety dzienne, ubezpieczenie.

Praca wykonywana będzie dla dużej firmy międzynarodowej o ustalonej renomie na rynku przeprowadzek w Europie i na całym świecie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt do końca kwietnia.

W przypadku dużej liczby zgłoszeń lista może zostać zamknięta wcześniej.

Oczekujemy CV i listu motywacyjnego (preferowany kontakt e-mail). Osobą kontaktową (odpowiedzialną za tę rekrutację) jest Bogdan Zamecki (tel. kom. 0 602 632 841, e-mail: bzamecki@arkpol.com lub zamecki@aster.pl).

Co o tym sądzicie? Reflektuje ktoś?

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » czw kwie 26, 2007 3:59 pm

Jakbym była na studiach to może bym się pokusiła :D

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » czw kwie 26, 2007 4:20 pm

trzeba sprawdzić, jaką firma ma reputację. z usług nieznanych lepiej nie korzystać.
parę lat temu moje koleżanki ze studiów pojechały do WB, właśnie z jakiegoś ogłoszenia. raczej nie miały żadnych negatywnych opinii po powrocie.
Life hurts...

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw kwie 26, 2007 4:52 pm

xTrollx pisze:Jakbym była na studiach to może bym się pokusiła :D
Tyle, że to robota czysto fizyczna, nie to żeby kobiety były dyskryminowane, ale po prostu do targania ciężkich rzeczy się nie nadają :P

Hmm firma działa od 1994 roku, polecana przez Mostostal i inne międzynarodowe firmy z tej samej branży. Namiar dostałem od faceta przy ostatniej pracy, który sam w tym siedzi od paru lat, więc robota sprawdzona. Sądzę, że jeśli ktoś ma czas i możliwości - to dobra praca na wakacje ;] Przynajmniej trochę grosza wpadnie, a nawet sporo w porównaniu z polskimi płacami.

harry203

Post autor: harry203 » czw kwie 26, 2007 5:33 pm

A o demnie chłopaki pojechali do Czech pracować do fabryki SKODY!!! - dodam tylko ze ogł. było z biura pracy!!!- wiec trafili do cegielni!!!. Spali po 5 w jednym pokoju!!! z siekierą pod reką bo pracowali z Rumunami!!! -Trolu ty się zastanów...
Ostatnio zmieniony czw kwie 26, 2007 5:34 pm przez harry203, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw kwie 26, 2007 6:32 pm

"Przeprowadzki międzynarodowe"? Chodzi o zwykłe przeprowadzki w Wielkiej Brytanii, czy jak? I rozumiem, że praca polega na noszeniu regałów, foteli, itd.? Jaka dniówka?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » czw kwie 26, 2007 8:14 pm

Edit:

Jak bym była studiującym facetem to być może bym się pokusiła. Chociaż w zasadzie to nie ciągnie mnie do prac zarobkowych za granicą :) Niech sobie inni wyjeżdżają, dla mnie zostanie lepsza robota w kraju :>

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw kwie 26, 2007 8:33 pm

Sol pisze:Chodzi o zwykłe przeprowadzki w Wielkiej Brytanii
Tak plus minus, sprzęt wnosisz do chaty, albo z chaty na lawete etc. Ci z prawkiem dodatkowo będą martwić się o dojazd, chociaż wszystko w "bazie" zostaje omówione rankiem przed każdą wyprawą.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pn kwie 30, 2007 9:59 pm

Może i późno, ale dzisiaj z rana jeszcze wysłałem CV+list motywacyjny. Czy się załapię to nie wiem, ale co mam do stracenia? Nic.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt maja 01, 2007 10:42 am

Faktycznie, a jakby to nie wypaliło, poszperam za kolejnymi ofertami ^^ nigdy nic nie wiadomo, a siano zawsze się przyda ;-)
Zamykam ;)

Zablokowany