Euro 2012

Jeżeli jesteś miłosnikiem sportu wymień się swoimi wiadomościami.
Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » śr kwie 18, 2007 10:03 pm

bla bla bla.. gadka szmatka. Jeszcze wczoraj też nie widziałem za dużo wiary w tym temacie, że Polska zorganizuje Euro 2012. Teraz znowu czarne barwy, bo nie damy rady.

A właśnie, że damy! Zmobilizujemy się i damy radę! Trzeba w to wierzyć. Trzeba uwierzyć najpierw w samych siebie, żeby wymagać wiary od kogoś.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » śr kwie 18, 2007 11:06 pm

Sol pisze:bla bla bla.. gadka szmatka.
nie szmatka, tylko nie wierzę w to, że uda się zrealizować wszystkie plany i tyle.
a to nie znaczy, że nie chcę by to się udało.
a wiara w siebie nie oznacza, że trzeba wierzyć ślepo
na zakończenie tematu dodam, że mam nadzieję, że się mylę
wiadomo, że każdy chce by nasz kraj nie zawiódł oczekiwań. i oby faktycznie nie zawiódł. podobno ma skorzystać, niech korzysta i niech nam wszystkim wyjdzie to na dobre
Life hurts...

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » pt kwie 20, 2007 8:07 am

Polska nie ma doświadczenia w organizowaniu imprez na taką skale. Może czegoś się nie uda zrealizować, ale jeśli zdziałamy większość planów to będzie sukces. Ja wierzę w nasze powodzenie.

Formatyk

Post autor: Formatyk » pt kwie 20, 2007 9:18 am

Aj tu zacytuje " ....Powstanie ogromny stadion ,... a po me2012 z braku funduszy
ze stadionu powstanie kolejny bazar ,,.największy w europie .A tych stadionów ma być aż 5!.."

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pt kwie 20, 2007 5:42 pm

Formatyk pisze:Aj tu zacytuje " ....Powstanie ogromny stadion ,... a po me2012 z braku funduszy
ze stadionu powstanie kolejny bazar ,,.największy w europie .A tych stadionów ma być aż 5!.."
Myślę, że się mylisz, po pierwsze dlatego, że nie 5, bo Śląski z powodzeniem funkcjonuje (choć jest przestarzały już i włodarze Chorzowa chcą aby spotkało go to co Wembley), stadion Lecha co weekend obsługuje mecze I ligi, Kraków tak samo. A na stadionie X-lecia nie chce mi się wierzyć, żeby nie grała np. Legia.

Problem może być tylko w przypadku Gdańska i Wrocławia. Choć oba miasta są tak spragnione duzych sportowych obiektów, że na pewno po 2012 roku nie popadną one w zapomnienie.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

ghost1511

Post autor: ghost1511 » sob kwie 21, 2007 4:50 pm

W Poznaniu na lidze zawsze znajdzie sie komplet :-D gdyby nie bylo ME w Polsce ten stadion i tak bylby rozbudowany... Stadion w warszawie bedzie stadionem narodowym wiec pogra tam reprezentacja...itd...

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » sob kwie 21, 2007 7:55 pm

Sol pisze:Problem może być tylko w przypadku Gdańska i Wrocławia. Choć oba miasta są tak spragnione duzych sportowych obiektów, że na pewno po 2012 roku nie popadną one w zapomnienie.
To ja może zwrócę uwagę na miejsce Lechii Gdańsk w drugoligowej tabeli. Najpewniej awansują do pomarańczowej ekstraklasy, gdyż Zagłębie Sosnowiec czeka plajta (wróble ćwierkają, że polecą w aferze korupcyjnej). A Wrocław prędzej czy później dorobi się pierwszej ligi. W ogóle ich piłkarskie nieudacznictwo to zagadka stulecia. Polar zasłynął jedynie handlowaniem meczami a Śląsk... szkoda gadać. Ale mogę się założyć o pięć guzików z mojego swetra, że w 2012 spadnie Łęczna (to już fakt dokonany), Koluszki, Włoszczowa i Szwajcaria Kaszubska a Wrocław będzie w pierwszej lidze. To po prostu nie uniknione.
Poza tym panie Formatyk: na Stadionie Śląskim nikt na codzień nie gra i widzisz tam jakieś targowiska? :roll:
Obrazek

ODPOWIEDZ