sk8

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
anabolix

sk8

Post autor: anabolix » wt lut 06, 2007 11:50 am

co sadzicie o takim stylu ubierania się ??
co wam się w tym podoba a co nie

greenka

Post autor: greenka » wt lut 06, 2007 11:56 am

Szczerze mówiąc według mnie każdy może się ubierać, jak chce i ja linczować nikogo nie będę. Nie ubrałabym się tak, bo wydaje mi się to niewygodne- spodnie opuszczone do granic absurdu i te bluzy niczym sukienki :) A poza tym w zimie nie uśmiecha mi się biegać w adidaskach, a latem w czapeczce na głowie.
Znam kilku ludzi, którym to odpowiada i szanuję to, sama natomiast mam inny styl.

anabolix

Post autor: anabolix » wt lut 06, 2007 12:08 pm

a właśnie ze takie spodnie są bardzo wygodne ;-)

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » wt lut 06, 2007 3:07 pm

greenka pisze:Szczerze mówiąc według mnie każdy może się ubierać, jak chce i ja linczować nikogo nie będę
Noooo... może linczować od razu to nie, ale trochę się ponabijać zawsze można :-P
anabolix pisze:co sadzicie o takim stylu ubierania się ??
W sumie bardzo praktyczne. Kiedyś zastanawiałem się, czy dałoby radę w takie spodnie wejść dwóch ludzi zamiast jednego i powiem Wam, że to jest wykonalne.

Swoją drogą to dosyć niebezpieczne: można się potknąć o własną nogawkę. Za dużych kroków też bardzo dać nie można, bo trudno chodzi się z majtkami w kolanach.

A najlepsze są buty. Zawodowe, koniecznie z różowymi sznurówkami. Normalnie orgazm na całego!
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

anabolix

Post autor: anabolix » wt lut 06, 2007 6:11 pm

no no widze ze jestem jedynym okazem na forum

anonimka

Post autor: anonimka » ndz mar 25, 2007 5:04 pm

osobiście preferuje styl hip-hopowca, nie znosze gdy chlopak chodzi w czanych rurkowych spodniach jak rockowiec, wielbiam z kolei szerokie spodnie, bluza i kaszkiet na bok;)) Zdaniem mojej kochanej mamusi zachowuje się jak chlopak bo kocham chodzic w szerokich sportowych spodniach, ewentualnie dopasowanej bluzeczce, adidasy i kaszkiet na bok;))) Zwykle wsiadam na rower i z kumplami szaleje po krawężnikach:P Taka łobuziara troche ze mnie ale nic na to nie poradze, taki jest mój styl i sądze że nikt nie powinien mnie strofować za to. Każdy ma swój gust i swoje upodobania i inni nie powinni im narzucac swoich. :mrgreen:

noname

Post autor: noname » pn mar 26, 2007 4:36 am

Sol zmieszcza sie nie tylko 2 alei 3 osoby...sprawdzalismy z znajomymi:D

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » pn mar 26, 2007 6:11 pm

Styl sk8 jest ok :D Ja sama bym się tak nie ubierała , ale moi faceci zawsze tacy są :P

ODPOWIEDZ