Co zrobic?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
andziaa

Co zrobic?

Post autor: andziaa » śr mar 07, 2007 8:35 pm

Hej! MAm taki problme mam przyjaciolke i przyjanzie sie znia od ponad dwoch lat.. i on ma chlopaka(ciesze sie ze jej sie ulada) tylko jest jedne problem jak ona sie z nim spotyka albo o nim mowi to mnie jakos tak dziwnie wewnatrz "skreca" i zazywczaj poznije sie klocimy obyle co;// ona nie wie ze sie tak czuje.. ja bylma z chloapkiem ponad miesiac.. ale zerwlama z nim bo poznalwam duzo osob(zazwyczja byly to dziewczyny) ktore chcialy sie ze mna przyjaznic:) ale jak sie to wszystko toczylo dalje to one chcialy sklocic mnie z moja przyjaciolka.. a ja nie chce takich przyjaciol ktore chca mnie z nia sklocic..;/ wiec nie wime czy jej o tym powiedziec ze sie jakos tak inaczej czuje?? bo tez czesto jak spotykam sie ja ona jej chlopak i taka jeszcze jend apara to ja sie jakos tak dziwnie czuje w tym towarzystwie;/ i czesto siedze taka smutna i wogole;/ czue sie tak jakbym byla o nia zazdrosna;/ co mam zrobic??;/

Sory za pisamo:) ale mam nowa kalwiature i nie umiem sie od niej przyzwyczaic;/

Ważka

Post autor: Ważka » pt mar 09, 2007 4:23 pm

To, że masz nową nic nie znaczy. Zawsze możesz korzystać z ff, gdzie Ci się błędy odkreślają, tudzież pisać w Wordzie i wklejać.
Wiesz, między dziewczyną, a chłopakiem jest uczucie silniejsze niż przyjaźń. I jak Ty jesteś z nimi, to możesz się czuć samotnie. Dlatego jak już się spotykasz z przyjaciółką, to tylko z nią, albo w szerszym gronie. Bo inaczej na tym tracisz i Ty, i oni.
Zachowanie Twoich niedoszłych przyjaciółek jest dziecinne. Są zazdrosne o Ciebie i tamtą. Według mnie, nie powinnaś od razu rezygnować z przyjaźni z nimi, tylko porozmawiać w czter oczy, spytać dlaczego zachowują się tak, a nie inaczej, że Ty tego nie tolerujesz.(a raczej dana dziewczyna, bo lepiej by było jakbyś z każdą rozmawiała osobno)

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » pt mar 09, 2007 5:38 pm

Jak to niedawno powiedział niemiecki Żyd (a Żydzi to naród bardzo mądry): "mając takich przyjaciół nie potrzebujesz wrogów".

Zastanów się, czy lepiej stawiać na ilość czy jakość przyjaciół.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Zablokowany