Jak jest z tym HD

Premiery kinowe, wasze recenzje, jakie filmy naprawde warto oglądnąć? Możesz tu podzielić sie wrażeniami, spostrzeżeniami, ocenić filmy...
harry203

Jak jest z tym HD

Post autor: harry203 » śr mar 07, 2007 6:35 pm

Jak przekłada się jakoś HD na odczucia audio-wideo. Chcę się czepić matrixa w jakości HD ale to jest aż 9 Gb i nie wiem czy ten proces się oplaci! Jeżeli ktoś się spotkał z tym zagadnieniem niech cos napisze. (tylko zależy mi na waszej praktyce a nie na suchej teorii)

Edit: Dostane zaraz szału połączonego z orgazmem. :-/ Znalazłem linki do Kronik Ridica ( HD) które mają 26Gb :!: !!!!!!... Przy neo 512 nie bede nawet startował...

[ Dodano: 2007-03-09, 22:23 ]
Jest tak, zwykły rip z HD do postaci xvid jest lepszy od dvd :lol: z tym że nie musi miec kolosalnych gabarytówtypu " kroniki Rysia i 26 Gb". Narazie mam "Armie Ciemności" z 1992r i jest imponująco!!! Na tą chwile zabrałem się za serie dokumentów z serii BBC w jakości 1080i!!!!!!! Jeszcze z dzień lub dwa i napiszę jak to się widzi i słyszy a potem ja bedą jakieś odpowiedzi na posty albo jakieś zainteresowanie to bede to ciągnął dalej (a nie tylko"Panu Bogu w okienko" :lol: ). Wszystkich "chętnych" na "źródła" odsyłam na mój PM...
Ostatnio zmieniony śr mar 07, 2007 7:13 pm przez harry203, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ