Nowy Trend

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
anabolix

Post autor: anabolix » wt lut 06, 2007 11:59 am

sory ale chłopacy mnie nie kręcą :-x

po prostu ważniejsza jest figura , włosy , buzia

a jak już dziewczyna jest bardzo ładna to bardziej by mi się podobała w jakichś fajnych spodniach i sportowym obuwiu :mrgreen: niż w czarnej miniówce i jakichś szpilkach

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » wt lut 06, 2007 3:13 pm

greenka pisze:Nigdy nie ubiorę krótkiej kiecki i bucików na wysokim obcasie, dlatego że podoba się to facetom
Eeee, no nie bądź taka zadziora. Weź sobie pomyśl tak: Siedzisz na nudnej lekcji, sorka coś tam gada sama do siebie. Ty masz dwa wyjścia, albo podłubać w nosie, albo pogapić się na jakieś wystające stingi. Klasa w której są sami faceci jest obleśna i nudna. Ja zawsze wolałem jak większość stanowiły dziewczyny. Tam człowiek pogapił się na nogi, gdzie indziej na stringi, a wystarczyło się obrócić do tyłu pod byle pretekstem i już Twoim ocozm ukazywał się piękny dekolt. :mrgreen:
greenka pisze:Po prostu ubieram się dla własnej wygody- a nie, żeby przyciągać czyjeś głodne spojrzenia.
Szkoda, szkoda. Z tym, że widzę, że dziewczyny dobrze czują się w miniówkach i krótkich bluzkach. Właściwie mało która ubiera się dla facetów, więc wniosek stąd taki, że swoje skąpe ciuszki i fatałaszki lubią. No i git :mrgreen:
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

anabolix

Post autor: anabolix » wt lut 06, 2007 6:10 pm

raczej taki wniosek ze się nie przyznają ze to dla chłopaków ;-)

ODPOWIEDZ