House music

Wszystko co jest związane z muzyką.
quick

House music

Post autor: quick » śr sie 09, 2006 11:44 am

Witam wszystkich ciepłym powiewem tego oto rodzaju muzyczki ;-)

Dlaczego taki temat? hmm... założę się, że spora część osób, która odwiedza to forum miała styk z utworami tego typu :-)

Ja jestem wręcz fanatykiem muzyki house :mrgreen: Szczególnie cenię sobie "szwedzki team" dj'ski mowa tu oczywiście o Axwellu, Steve Angello, Sebastianie Ingrosso i Ericu Prydz :-D Dla mnie nie ma od nich lepszych :-)

A kogo wy cenicie? Kogo uwielbiacie, a za kim nie przepadacie?
I wkońcu, które nutki lubicie słuchać ;-)

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów :-)
Ostatnio zmieniony czw sie 10, 2006 6:02 am przez quick, łącznie zmieniany 1 raz.

kirke

Post autor: kirke » śr sie 09, 2006 2:32 pm

jedynym którego znam jest Eric Prydz :mrgreen:
raczej rzadko zdarza mi się czegoś takiego słuchać...

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw sie 10, 2006 6:05 am

Ja słucham różnej hous'owej muzyki. W zależności od tego co brat puści, bo przeważnie to on ją zapodaje. Lubię Dj'a Tiesto...chyba podchodzi pod to...nie? :-P ...nie mam jakiegoś swojego ulubionego wykonawcy. Lubię remxiki różnych starych kawałków. A tak, to na imprezach. Lubię czasem wyskoczyć gdzieś na house party.

quick

Post autor: quick » czw sie 10, 2006 7:02 am

Heh Tiesto to tak raczej pod trance.. :-/

Bluebird

Post autor: Bluebird » pn sie 21, 2006 10:24 am

Czym to się od siebie różnie - techno, house, trance, hardstyle...? Ja nie znam tych nazw nurtów muzyki "elektronicznej", ale to są te, o których słyszy się na codzień... :]
Jedyne co wiem, to to, że hardstyle wykańcza psychicznie. Moja siostra słucha namiętnie jakiejś jednej piosenki i twierdzi, że to hardstyle a brzmi jak zepsuty telewizor połaczony z odgłosami przy lądowaniu UFO... "Go insane" czy coś...

quick

Post autor: quick » pn sie 21, 2006 12:07 pm

heh na masz troche racji ale... różnice sa. Trance wywodzi się z muzyki techno ale nie jest aż tak dynamiczny i zmienny, jeżeli chodzi o Hardstyle to jest to również odmiana muzyki techno ale (i tu się z Tobą zgodze)...
Bluebird pisze:Jedyne co wiem, to to, że hardstyle wykańcza psychicznie.
muza ta bazuje na tzw. łupu cupu jedni to lubia inni nie... Natomiast róznice miedzy techno, trance'm i hardstylem a house są bardzo duże house jest o wiele bardziej delikatniejszy i ma rytm ja go czuje i wprost to uwielbiam :-D Troche pofilozofowałem ale takie jest moje zdanie :-D

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt sie 22, 2006 6:28 am

Bluebird pisze:techno, house, trance, hardstyle
...Dla mnie to jedno i to samo...może w pewnych pominięciach z tym umcumc...Zgadzam się, że są różnice, że w jednym jest większy nacisk na umcumc...a w innym na delikatną muzykę, która wprowadza w trans...ale ja tego nie rozróżniam. Zawsze mówie na to techno.

quick

Post autor: quick » wt sie 22, 2006 7:41 am

Heh to nie jest temat "Electro music" tylko "House music" :-P A house się wyróżnia na tle innych, więc nie schodzmy z mojego tematu :-D
Ostatnio zmieniony wt sie 22, 2006 7:41 am przez quick, łącznie zmieniany 1 raz.

dziobii

Post autor: dziobii » śr gru 27, 2006 9:18 pm

House...
house (...) ma rytm ja go czuje i wprost to uwielbiam
Zgodzę się tutaj z Tobą, quick, bo house po prostu się czuje; nóżka sama podryguje i aż się tańczyć.
PS. Nie mieszajmy house'u z muzyką techno, bo house wywodzi się z popularnego w latach 70. i 80. disco; raczej nie odnajdziemy w nim takiego nacisku na brzmienia syntezatorowe :-P

ODPOWIEDZ