Proszę o ocenę portalu www.all4men.pl

Jeżeli posiadasz swoję strone i chcesz się dowiedzieć jaka jest opinia innych webmasterów tu mozesz ją zaprezentować.
marek32

Proszę o ocenę portalu www.all4men.pl

Post autor: marek32 » ndz lis 12, 2006 8:02 pm

Zapraszam do oceniania portalu www.all4men.pl. Jestem bardzo ciekawy waszych opinii.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » ndz lis 12, 2006 8:22 pm

Hmm...
Plusy:
- temat
- wygląd
- przejrzystość
- logo

Minusy:
- mało informacji
- czegoś mu brakuje, (choć nie wiem czego)
Ostatnio zmieniony ndz lis 12, 2006 8:28 pm przez AdminNarkoza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz lis 12, 2006 8:23 pm

Ciekawa oprawa graficzna, tematyka: o wszystkim - czyli w skrócie o niczym. Mało artykułów, wiadomości sporadycznie zamieszczane i zarazem tak ogólnikowe, że lepiej gdyby ich nie było(?) Czytając niektóre z tematów można odnieść wrażenie, że mamy do czynienia z typowo kobiecym portalem (głównie przez porady, wcale się nie zdziwiłem, kiedy odkryłem, że niektóre z nich zostały napisane przez kobiety...). Forum jeszcze kuleje, mało użytkowników jak i tematów (a niektóre z nich przypominają te z naszego forum, doktorze bravo, co mam zrobić? :P). Podsumowując - jeżeli potraktujemy ten portal jako newsroom, będziemy szczerze zawiedzeni (może warto wyposażyć portal w zaciągane z innych serwisów newsy przy pomocy RSS?); jeśli jako poradnik, możemy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, pod warunkiem, że strona będzie w miarę często aktualizowana (bo ile można czytać o alkoholizmie czy używkach?). Jeśli redaktorzy się przyłożą, może osiągną coś ciekawego, ale póki co można pomarzyć o konkurowaniu z tego typu portalami na interii czy onecie... Oczywiście na razie to tylko początki, więc nie ma się czemu dziwić (?), w każdym bądź razie życzę owocnej pracy nad All4men...

Zablokowany